WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ochota > Ochota na Jogę
loading

Ochota na Jogę to szkoła Jogi w Warszawie, w dzielnicy Ochota. W klubie można wybierać wśród różnych zajęć. Klienci mogą zapisać się na każdy styl jogi. Ashtanga, vinyasa, iyengar, pilates, pranayama – to tylko niektóre zajęcia. W ofercie Ochoty na Jogę jest też joga kręgosłupa, joga deficytów, joga odchudzająca, a także joga kundalini. Szkoła Ochota na Jogę znajduje się na ul. Słupecka 4/37A, tuż przy Placu Narutowicza.

Czy joga odchudza – oto jest pytanie! Joga Ochota na pewno dodaje życiowej werwy. Słupecka 4 Warszawa to dobry adres dla osób, które chcą zadbać o siebie. Szukasz w Googlu haseł: siłownia Warszawa Ochota, joga kundalini Warszawa, silownia Ochota, hatha joga Warszawa, anatomia hatha jogi? A może interesuje Cię też joga Warszawa Ochota, joga Warszawa Włochy, joga Ochota Warszawa, joga Włochy. Szkoła Ochota na Jogę ma dużo do zaoferowania. Joge oczywiście, ale też w ofercie jest joga regeneracyjna i inne odmiany. Joga na ochocie i Anna Pisarek sprawią, że będziesz chciał tu przychodzić często.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Ochota na Jogę i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  17,50 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  105,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  180,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 126 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Ochota na Jogę. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Ochota na Jogę bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Ochota na Jogę dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Vinyasa Łagodna
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Joga

Najbliższe:

19/07/2019 16:30

Opis zajęć:

Łagodna joga na kręgosłup i stawy, które już są niszczone przez wiek. Leżymy, skręcamy odpowiednie części ciała, relaksujemy się, praktycznie nic nie robimy, a samo się dzieje: pobudzany skrętami rdzeń kręgowy powoduje samoleczenie stawów i kręgosłupa.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Ashtanga Yoga od podstaw
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Joga

Najbliższe:

18/07/2019 16:30

Opis zajęć:

Zajęcia wprowadzające do praktyki asztangajogi. Na nich zapoznasz się z właściwym tej metodzie oddechem (Ujjayi), techniką energetycznych zamków (Bandha), kierowaniem uwagi (Drishti), łączeniem oddechu z ruchem (Vinyasa) i sekwencją Powitania Słońca. Opanowanie tych elementów pozwoli Ci na dalszy rozwój praktyki Ashtanga Yoga Series.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Vinyasa Flow
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Joga

Najbliższe:

18/07/2019 18:30

Opis zajęć:

Dynamiczna metoda praktyki, której głównym elementem jest praktyka 54 powtórzeń cyklu Suryanamaskar, a także ćwiczenia brzuszno-miednicowe, rozciągające, oddechowe i medytacyjne. Wzmacnia tonus ciała, pobudza energię brzuszno-miednicową, poprawia kondycję i przywraca obustronną harmonię w obszarze podstawy ciała, przygotowując uczniów do bardziej zaawansowanej praktyki jogi.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Ochota na Jogę ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej