WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ochota > Ochota na Jogę
loading

Naszła Cię ochota na Jogę? Nie czekaj, wypróbuj studio... Ochota na Jogę, właśnie! Jest to szkoła pilatesu i jogi. Znajduje się w samym centrum stolicy - na ulicy Poznańskiej 38/16.

Oprócz wygodnej lokalizacji, Ochota na Jogę, posiada również wiele innych zalet. Jedną z nich jest różnorodność zajęć. W tym studio każdy znajdzie coś dla siebie. Interesują Cię zajęcia z pilatesu? Wybierz odpowiedni dla siebie poziom zajęć i ćwicz razem z innymi. Joga? Nie ma problemu. Dostępnych jest wiele rodzajów jogi, aby każdy z klientów mógł wybrać tę, która pasuje do niego najbardziej. W szczególności polecamy zajecia joga dla kręgosłupa (Warszawa) czy zajęcia zdrowy kręgosłup. Masz siedzący tryb życia? Te ćwiczenia są wprost stworzone dla Ciebie. Po całym dniu siedzenia, zajęcia zdrowy kręgosłup rozciągną Cię i sprawią, że Twoje mięśnie wypoczną, a kręgosłup będzie bardziej ustabilizowany. Ochota na Jogę to też idealne miejsce na jogę dla mam (Warszawa).

Instruktorzy Ochoty na Jogę to wykwalifikowani jogini, którzy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć tego rodzaju. Sale są wyposażone w odpowiedni sprzęt, bez którego niektóre zajęcia nie mogłyby się odbyć. Klienci Ochoty zwrócili uwagę na ciepłą i domową atmosferę. Nam wyjątkowo podoba się sam lokal, a bardziej - mieszkanie na ulicy Poznańskiej - ćwiczyć w takich warunkach, to sama przyjemność.

A jeśli szukasz zajęć joga na Mokotowie, interesuje Cię joga Warszawa Włochy lub joga Ochota Rakowiec, to sprawdź ofertę szkoły Ochota na Jogę - wygodna lokalizacja w centrum miasta, sprawi, że każdy będzie miał tu po drodze.

Po zakupie wejściówki do szkoły Ochota na Jogę, konieczna rezerwacja telefoniczna w siedzibie szkoły. Numer telefonu: 532 180 009.

Cennik

Niestety, Ochota na Jogę jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Ochota na Jogę ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej