WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ochota > Ochota na Jogę
loading

Ochota na Jogę to szkoła Jogi w Warszawie, w dzielnicy Ochota. W klubie można wybierać wśród różnych zajęć. Klienci mogą zapisać się na każdy styl jogi. Ashtanga, vinyasa, iyengar, pilates, pranayama – to tylko niektóre zajęcia. W ofercie Ochoty na Jogę jest też joga kręgosłupa, joga deficytów, joga odchudzająca, a także joga kundalini. Szkoła Ochota na Jogę znajduje się na ul. Słupecka 4/37A, tuż przy Placu Narutowicza.

Czy joga odchudza – oto jest pytanie! Joga Ochota na pewno dodaje życiowej werwy. Słupecka 4 Warszawa to dobry adres dla osób, które chcą zadbać o siebie. Szukasz w Googlu haseł: siłownia Warszawa Ochota, joga kundalini Warszawa, silownia Ochota, hatha joga Warszawa, anatomia hatha jogi? A może interesuje Cię też joga Warszawa Ochota, joga Warszawa Włochy, joga Ochota Warszawa, joga Włochy. Szkoła Ochota na Jogę ma dużo do zaoferowania. Joge oczywiście, ale też w ofercie jest joga regeneracyjna i inne odmiany. Joga na ochocie i Anna Pisarek sprawią, że będziesz chciał tu przychodzić często.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Ochota na Jogę i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  17,50 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  180,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 97 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Ochota na Jogę. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Ochota na Jogę bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Ochota na Jogę dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Joga Poranna
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Joga

Najbliższe:

25/01/2019 07:00

Opis zajęć:

Praktykujemy rodzaj jogi dającej odporność na stress i na zachorowania typu zaziębienia itp. Dużo pracy z rdzeniem kręgowym, kręgosłupem i stawami. Taka sesja daje moc na cały dzień pracy. Jest dynamiczna, są też partie spokojne, leżące. Uczestnicy mają możliwość wyboru w każdym momencie, bo sesja przebiega równolegle - dynamicznie i statycznie.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Vinyasa Łagodna
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Joga

Najbliższe:

21/01/2019 10:00

Opis zajęć:

Łagodna joga na kręgosłup i stawy, które już są niszczone przez wiek. Leżymy, skręcamy odpowiednie części ciała, relaksujemy się, praktycznie nic nie robimy, a samo się dzieje: pobudzany skrętami rdzeń kręgowy powoduje samoleczenie stawów i kręgosłupa.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Hathajoga z Pranajamą
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Joga

Najbliższe:

22/01/2019 09:30

Opis zajęć:

Podczas zajęć będziemy poznawać podstawowe ćwiczenia zwiększające świadomość oddechu (wydłużanie i pogłębianie), a także praktykować bardziej zaawansowane techniki z ukierunkowaniem na wywołanie konkretnego efektu (uspokojenie i wyciszenie, doenergetyzowanie i pobudzenie, eliminacja zmęczenia, zwiększenie koncentracji itp.).

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Ochota na Jogę? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej