WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ochota > Ochota na Jogę
loading

Naszła Cię ochota na Jogę? Nie czekaj, wypróbuj studio... Ochota na Jogę, właśnie! Jest to szkoła pilatesu i jogi. Znajduje się w samym centrum stolicy - na ulicy Poznańskiej 38/16.

Oprócz wygodnej lokalizacji, Ochota na Jogę, posiada również wiele innych zalet. Jedną z nich jest różnorodność zajęć. W tym studio każdy znajdzie coś dla siebie. Interesują Cię zajęcia z pilatesu? Wybierz odpowiedni dla siebie poziom zajęć i ćwicz razem z innymi. Joga? Nie ma problemu. Dostępnych jest wiele rodzajów jogi, aby każdy z klientów mógł wybrać tę, która pasuje do niego najbardziej. W szczególności polecamy zajecia joga dla kręgosłupa (Warszawa) czy zajęcia zdrowy kręgosłup. Masz siedzący tryb życia? Te ćwiczenia są wprost stworzone dla Ciebie. Po całym dniu siedzenia, zajęcia zdrowy kręgosłup rozciągną Cię i sprawią, że Twoje mięśnie wypoczną, a kręgosłup będzie bardziej ustabilizowany. Ochota na Jogę to też idealne miejsce na jogę dla mam (Warszawa).

Instruktorzy Ochoty na Jogę to wykwalifikowani jogini, którzy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć tego rodzaju. Sale są wyposażone w odpowiedni sprzęt, bez którego niektóre zajęcia nie mogłyby się odbyć. Klienci Ochoty zwrócili uwagę na ciepłą i domową atmosferę. Nam wyjątkowo podoba się sam lokal, a bardziej - mieszkanie na ulicy Poznańskiej - ćwiczyć w takich warunkach, to sama przyjemność.

A jeśli szukasz zajęć joga na Mokotowie, interesuje Cię joga Warszawa Włochy lub joga Ochota Rakowiec, to sprawdź ofertę szkoły Ochota na Jogę - wygodna lokalizacja w centrum miasta, sprawi, że każdy będzie miał tu po drodze.

Po zakupie wejściówki do szkoły Ochota na Jogę, konieczna rezerwacja telefoniczna w siedzibie szkoły. Numer telefonu: 532 180 009.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Ochota na Jogę i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  22,50 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  135,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  188,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 158 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Ochota na Jogę. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Ochota na Jogę bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Ochota na Jogę dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Ashtanga Intro
Tylko na myfitweb Wejściówka od 22.50 zł Joga

Najbliższe:

19/11/2019 07:00

Opis zajęć:

Zajęcia wprowadzające do praktyki asztangajogi. Na nich zapoznasz się z właściwym tej metodzie oddechem (Ujjayi), techniką energetycznych zamków (Bandha), kierowaniem uwagi (Drishti), łączeniem oddechu z ruchem (Vinyasa) i sekwencją Powitania Słońca. Po zakupie wejściówki do szkoły Ochota na Jogę, konieczna rezerwacja telefoniczna w siedzibie szkoły. Numer telefonu: 532 180 009.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Vinyasa Flow II
Tylko na myfitweb Wejściówka od 22.50 zł Joga

Najbliższe:

19/11/2019 18:30

Opis zajęć:

Dynamiczna metoda praktyki. Wzmacnia tonus ciała, pobudza energię brzuszno-miednicową, poprawia kondycję i przywraca obustronną harmonię w obszarze podstawy ciała. Po zakupie wejściówki do szkoły Ochota na Jogę, konieczna rezerwacja telefoniczna w siedzibie szkoły. Numer telefonu: 532 180 009.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Pilates I
Tylko na myfitweb Wejściówka od 22.50 zł Joga

Najbliższe:

19/11/2019 19:45

Opis zajęć:

Skupiamy się w niej na przygotowaniu i „otwarciu” ciała do dalszej pracy z oddechem. Szczególną uwagę zwracamy na pozycje uelastyczniające kręgosłup, otwierające klatkę piersiową i przygotowujące mięśnie oddechowe. Po zakupie wejściówki do szkoły Ochota na Jogę, konieczna rezerwacja telefoniczna w siedzibie szkoły. Numer telefonu: 532 180 009.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Ochota na Jogę ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej