WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Włochy > Palestra MuayThai & Boxing Gym
loading

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz jak zacząć? Szukasz miejsca na treningi (Warszawa)? A może jesteś na wysokim poziomie, ale klub nie spełnia Twoich oczekiwań? To nie ma znaczenie! Do Palestry Gym trafiają zarówno początkujący o przeciętnej sprawności, jak i zawodowi zawodnicy reprezentujący różne style walki na światowych ringach. W Palestra znajdziesz szeroką gamę stylów walki zaczynając od muay thai, K-1, kickboxing, sanda (sanshou), a kończąc na MMA, boks czy defendo. Taka różnorodność daje Ci możliwość wyboru stylu walki, który najbardziej pasuje do Twoich oczekiwań i warunków fizycznych. Nie zapomnij o dobrej zabawie, niepowtarzalnym klimacie oraz pozytywnej atmosferze w klubie Palestra. Palestra znajduje się na ulicy Łopuszańskiej 38 bud. 8 Warszawa - Włochy.

Klub Muay Thai & MMa jest otwarty przez cały dzień w godzinach od 7:00 do 22.00. Masz również możliwość treningu porannego - przed godziną 7.00. Duża zaletą tego klubu jest wybór, np: treningi dla początkujących, na które możesz przyjść niezależnie od wieku, płci oraz posiadanej kondycji. Jest wiele grup treningowych (dzieci 6-9 lat, juniorzy, średniozaawansowani, zawodnicza, dla początkujących, poranne dla wszystkich oraz open gym). Klub oferuje również treningi cross fight oraz treningi indywidualne. Klub to w pełni wyposażona sala 560 mkw. - profesjonalny ring, dwie duże maty: 200 mkw. (boks) oraz 140 mkw. (zapasy), siłownia, worki i gruszki bokserskie, instalacje do crossfit, tarcze oraz inne niezbędne rzeczy do treningu sportów walki. Sport walki to wspaniała alternatywa dla siłowni. Nie tylko poprawisz swoją sprawność fizyczną ale poznasz techniki walki i niesamowitych ludzi. Dodatkową zaletą są organizowane wyjazdy na obozy sportowe, seminaria związane ze sportami czy też turnieje.

Dumą klubu są doświadczeni trenerzy i instruktorzy, którzy tworzą prawdziwy klimat “fight clubu’’. Najlepsze doświadczenie zbierzesz tylko pod okiem profesjonalnych trenerów (Palestra trenerzy). W skład zespołu wchodzą: Łukasz Rola (muay thai), Paweł Gierzyński (boks, kickboxing, kulturystyka i trójbój siłowy), Piotr Szloser (kickboxing, boks,k-1, mua thai), Bartosz Dołbień (muay thai, k-1), Krzysztof Lipowski (kickboxing, boks, muay thai), Krzysztof Olszewski (kickboxing, muay thai), Tomasz Kowalski (kickboxing, muay thai), Paweł Nowakowski (kickboxing, boks), Wojciech Kosowski (boks oraz muay thai).

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Palestra MuayThai & Boxing Gym i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  20,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  110,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  180,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 165 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Palestra MuayThai & Boxing Gym. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Palestra MuayThai & Boxing Gym bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Palestra MuayThai & Boxing Gym dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Muay Thai / K-1 - Trening poranny dla wszystkich
Tylko na myfitweb Wejściówka od 18.50 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

10/07/2020 10:30:00

Opis zajęć:

Wszechstronne wyszkolenie techniczne pozwala naszym zawodnikom walczyć i osiągać sukcesy w różnych formułach walki - między innymi w takich jak Muay Thai czyli boks tajski, Kickboxing w formule low-kick (czasem takze full-contact), w formule walki na zasadach K-1 w których również osiągamy sukcesy, w wolnej walce Sanda (sanshou) a także w boksie i walkach MMA (Mixed Martial Arts - czyli mieszane sztuki walki).

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Muay Thai / K-1 Grupa Juniorzy
Tylko na myfitweb Wejściówka od 18.50 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

09/07/2020 18:15:00

Opis zajęć:

Obecnie podstawowe szkolenie w grupach ma zadanie wyszkolić zawodników boksu tajskiego czyli Muay Thai, K-1 lub MMA, ale po osiągnięciu wyższego poziomu umiejętności każdy zawodnik zaczyna specjalizować sie w konkretnych formułach walki do których ma najodpowiedniejsze predyspozycje psycho-fizyczne lub te które poprostu mu odpowiadają.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Treningi dla Początkujących MuayThai / K-1
Tylko na myfitweb Wejściówka od 18.50 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

09/07/2020 18:15:00

Opis zajęć:

Naszą szkołę walki spośród szkół Muay Thai, K-1 i MMA w Warszawie i w Polsce wyróżnia przede wszystkim wszechstronne przygotowanie techniczne oraz dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zawsze dobre przygotowanie kondycyjno-siłowe i szybkościowe. Szkolenie opiera sie głównie na technikach i taktyce walki Muay Thai z naciskiem na użycie kolan i kopnięć w udo (tzw. low-kick) uzupełnionych o dobre przygotowanie bokserskie.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Opinie

Trenowałeś w Palestra MuayThai & Boxing Gym? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Palestra MuayThai & Boxing Gym

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej