WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Papaj Gym to siłownia na warszawskiej Pradze, przy ulicy Kawęczyńskiej 36. Klub gwarantuje wysoką jakość sprzętu, miłą rodzinną atmosferę, profesjonalną kadrę trenerską. W Papaj Gym zawalczysz o piękną, atletyczną sylwetkę, utrzymanie ciała w dobrej kondycji.

Papaj Gym Kawęczyńska to siłownia (Warszawa), crossfit (Warszawa) i fitness Praga Północ. Jeśli więc szukasz w internecie takich haseł jak: silownia (Warszawa), siłownia Praga Północ, siłownia Praga, zumba Warszawa Praga czy crossfit Warszawa Praga to Papaj Gym będzie najlepszym wyborem!

Kadra trenerska pomoże Ci zacząć przygodę ze sportem. W siłowni znajdziesz profesjonalnych trenerów personalnych oraz ludzi którzy, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem i zawsze chętnie służą pomocą.

Papaj Gym oferuje różnego rodzaju zajęcia fitness, także dla dzieci! Możesz wybrać się na zumbę, trampoliny, sztangi, trening obwodowy, step czy TBC. Grupowe zajęcia to potężna dawka motywacji! Kup wejściówkę Myfitweb i przekonaj się sam.

Cennik

Niestety, Papaj Gym jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Polecam trampoliny w Papaj Gym.

30/01/2018

Trenowałeś w Papaj Gym? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej