WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Party Dance Style
loading

Jeżeli chcesz postawić swoje pierwsze kroki w tańcu towarzyskim to jesteś we właściwym miejscu! Szkoła tańca Party Dance Style ma super lokalizację (Warszawa Chmielna 9 oraz Platynowa 1). Tańce towarzyskie nie należą do najłatwiejszych, dlatego warto rozpocząć naukę pod okiem profesjonalistów. Party Dance Style to autorski styl tańczony w parach, który opiera się na improwizacji, prowadzeniu przez partnera i stylingu partnerki. Brak partnera/ki nie stanowi żadnego problemu!

Co to jest Party Dance Style? Zajęcia Party Dance Style to idealna okazja, aby poznać nowych ludzi, spędzić miło czas i wreszcie nauczyć się tańczyć. Ten rodzaj tańca to taniec imprezowy. Dużą zaletą party dance style jest to, że można go tańczyć do każdej muzyki: pop, r’n’b, latynoskiej, swing a nawet rock, dlatego jest chętnie tańczony na imprezach klubowych, jak i weselach. Brak sztywnych zasad, uniwersalność muzyki oraz style sprawia, że party dance nie ma ograniczeń. Może go tańczyć każdy niezależnie od płci oraz wieku. W szkole Party Dance Style instruktorzy wkładają ogromną ilość energii i serca, aby każdy poczuł szczęście i radość z tańca. Są to: Piotr Żaczek, Żaneta Krysińska oraz Paweł Żaczek.

Lekcje odbywają się w wymiarze 90 minut i są podzielone na 3 części. Na początku uczestnicy uczą się figur podstawowych, które dadzą im solidne fundamenty. Następna część to zaawansowane kombinacje - poziom trudności wzrasta. Na końcu jest freestyle, gdzie można przećwiczyć poznane figury i zapytać instruktorów o wskazówki. W ofercie szkoły Party Dance Style znajduje się również pierwszy taniec, który jest szczególnie ważny, ponieważ wprowadza tanecznym krokiem dwoje ludzi na nową drogę życia. Instruktorzy układają choreografię, pomagają w doborze muzyki oraz uczą by narzeczeni wyglądali naturalnie w swoim “występie tanecznym”. Wszystko to jest oczywiście dopasowane do umiejętności i preferencji narzeczeństwa.

Jeżeli jeszcze się nie przekonałeś to sprawdź Party Dance Style na facebooku, Myfitweb.pl. Zobacz jak wygląda taniec imprezowy na youtubie, bądź niżej w naszej galerii zdjęć.. Koniecznie sprawdź też grafik Party Dance Style - na Myfitweb.pl kupisz wejściówki na zajęcia za 22,50 zł.


Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

 • myfitweb

  Wejściówka

  22,50 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?

Film

Opinie

Trenowałeś w Party Dance Style? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Party Dance Style

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej