WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Siedliska/Piaseczno> RH Fitness Piaseczno
loading

RH Fitness to pierwsze w Polsce studio treningu personalnego. Tuż obok Warszawy, w miejscowości Siedliska/Piaseczno znajdziemy trenerów personalnych, z tytułami, doświadczonych, którzy podejmują każde wyzwanie i z sukcesem przeprowadzą metamorfozę. Dlaczego warto wybrać się właśnie tu na trening personalny? Przede wszystkim dlatego, że są one prowadzone m.in. przez Huberta Roszkiewicza i Roberta Roszkiewicza. To trenerzy gwiazd, nie tylko tych związanych ze sportem, sportowcy z krwi i kości, z tytułami mistrzowskimi, uczestnicy i laureaci wielu konkursów i zawodów. Panowie swoje formę i wiedzę zdobywali m.in. w Stanach Zjednoczonych. Tam też Hubert Roszkiewicz trenował takie gwiazdy jak Jennifer Aniston oraz Vince Vaughn. Robert Roszkiewicz w 2009 roku trenował elementy techniki zapaśniczej z Mariuszem Pudzianowskim przygotowując go do walk MMA.

Panowie prowadzą od 2007 r. Studio Treningu Personalnego właśnie w Piasecznie. Takie ćwiczenia przynoszą najlepsze rezultaty, są efektywne. Dzięki współpracy z fizjoterapeutami pozbędziemy się tu problemów z kręgosłupem czy kolanami. Treningi dostosowane są do osób w każdym wieku, także dla dzieci i młodzieży.

W RH Fitness prowadzone są też zajęcia fitness (Piaseczno, Mostowa 4). Do wyboru mamy zajęcia oparte o trening funkcjonalny. Ćwiczenia odbywają się w małych grupach. W salach o łącznej powierzchni 200 mkw. Do dyspozycji mamy wielofunkcyjny sprzęt siłowy firmy Techno Gym oraz całą gamę najnowocześniejszych akcesoriów np. TRX (fitness Piaseczno), rollery, piłki. Na miejscu jest też sauna oraz gabinet masażu.

Jeśli szukasz zajęć fitness w Żabieńcu to lokalizacja RH Fitness będzie dla Ciebie bardzo dobra. Zainteresowani hasłami typu: „fitness Mysiadło”, też będą mieć tu dobry dojazd. Co ważne: trenerzy prowadzą też fitness dla ciężarnych (Piaseczno) i zajmują się modelowaniem sylwetki (np. po ciąży właśnie).

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Wejściówka na zajęcia fitness prowadzone w grupie.
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik RH Fitness Piaseczno. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do RH Fitness Piaseczno bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek RH Fitness Piaseczno dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Trening personalny - karnet na 2 pierwsze wejścia
Tylko na myfitweb Wejściówka od 99.00 zł Trening personalny

Najbliższe:

25/01/2020 07:00:00

Opis zajęć:

Trening personalny - karnet na 2 pierwsze wejścia.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Kształtowanie sylwetki
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

27/01/2020 16:30:00

Opis zajęć:

Trening przeznaczony jest dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, bowiem przy technicznie wykonywanych ćwiczeniach możemy spalić nawet do 700kcal, dodatkowo nasz metabolizm wskazuje na najwyższy poziom, co zapewnia spalanie jeszcze wiele godzin po treningu.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

28/01/2020 17:00:00

Opis zajęć:

Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci w RH Fitness. Ten typ zajęć jest świetny, aby poprawić ogólną kondycję fizyczną oraz wzmocnić ciało.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w RH Fitness Piaseczno? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej