WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Bielany > SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe
loading

SOTO Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe to jeden z największych w Polsce ośrodków sztuki walk znajdujących się na warszawskich Bielanach. W tej szkole nauczysz się m.in. Karate, Aikido, Ken-Jutsu, Muay-Thai, Capoeira (Thai-box i Tajski Boks) oraz samoobrony. Oprócz sztuk walk oferuje zajęcia z Akrobatyki, które są doskonałym uzupełnieniem oferty sztuk walk. Zajęcia przewidziane są dla każdej grupy wiekowej począwszy od dzieci (od 4. roku) i młodzieży, a kończąc na dorosłych i seniorach.

SOTO Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe jest miejscem, gdzie spotykają się osoby chcące pracować nad swoim rozwojem, w wymiarze fizycznym, sprawnościowym, jak również mentalnym oraz psychologicznym. Celem jest to, by zgodnie z doktryną sztuk walki oraz filozofią Dalekiego Wschodu, być coraz lepszym nie tylko w technikach sztuki walki, ale również stawać się lepszym człowiekiem, potrafiącym dostrzegać nie tylko samego siebie.

SOTO Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe organizuje również zajęcia dydaktyczne związane z kulturą Dalekiego Wschodu. Oferowane są zajęcia z origami, języka, kaligrafii i gier japońskich. Centrum Soto na Bielanach w Warszawie regularnie organizuje obozy letnie i zimowe dla dzieci oraz liczne spotkania i wydarzenia z kulturą dalekowschodnią i sztukami walk.

Centrum SOTO został utworzone przez Aleksandrę i Tomasza Sowińskich, którzy są miłośnikami japońskich sztuk walki oraz kultury i sztuki. Mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy szkoleniowej, prowadząc zajęcia dla dorosłych i dzieciach. Państwo Sowińscy regularnie organizują wiele staży, pokazów, szkoleń oraz obozów przygodowych i sportowych mających na celu zaszczepienie pasji do sztuk walki i kultury dalekowschodniej.

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe oferuje zajęcia: muay thai, aikido, judo, capoeira, ju jitsu (jiu jitsu), karate shotokan, kyudo, akrobatyka. Sztuki walki to nie tylko samoobrona, ale też duch walki. Akrobatyka sportowa napędza do działania. SOTO to aikido Warszawa, ale też akrobatyka Warszawa. SOTO Warszawa to adres dobry dla fanów sztuk walki!

Cennik

Niestety, SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej