WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Poznań> Jeżyce > Sensual Body Studio
loading

Wstąp do Studia Modelowania Figury Sensual Body już dziś. Tylko tam zadbasz o siebie od stóp do głów. W jednym miejscu skorzystasz z kilku urządzeń, które sprawią, że Twoje ciało wypięknieje. Łączenie kilku typów treningu zwielokrotnia dobroczynne działanie, daje lepsze rezultaty, w większym stopniu zaspokaja potrzeby każdego z nas. Nowoczesny sprzęt, innowacyjne rozwiązania to szybsze efekty przy mniejszym zaangażowaniu czasu. Sensual Body Poznań Kochanowskiego jest godne polecenia.

Sensual Body Poznań powinny odwiedzić panie, które chcą być jak najdłużej sprawne fizycznie, zdrowe, ale też takie, które nie mają zbyt dużo czasu. Wysokiej jakości zabiegi można tu wykonać w konkurencyjnych cenach.

Studio Modelowania Figury Sensual Body zatrudnia świetnie wykwalifikowanych specjalistów z zakresu modelowania zgrabnej i pięknej sylwetki. Ci szkolą się regularnie na specjalistycznych szkoleniach.

Do dyspozycji gości jest Vacu Bodyshape. To urządzenie do odchudzania, skonstruowane tak, by spełniało oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Można skorzystać także z rolletic (Poznań), urządzenia Power Slim, solarium i programu Belly Atack, body space, vacu activ infrared, activ spa infrared, vacu line (Poznań), wibra line, vacu step, sauna infrared, sauna na podczerwień. Kochanowskiego 4 Poznań to dobry adres!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Sensual Body Studio i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Jednorazowe wejście na wszystkie maszyny oprócz solarium
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  90,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  140,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 93 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Sensual Body Studio. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Sensual Body Studio bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Sensual Body Studio dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Wejściówka do VacuLine
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Inne

Najbliższe:

21/10/2019 10:00

Opis zajęć:

Spacer po bieżni w podciśnieniu w sferycznej kapsule. Efekt podciśnienia przyspiesza krążenie krwi w problematycznych obszarach ciała (talia, uda, brzuch), co sprzyja szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej oraz znacząco zmniejsza cellulit. Zaleta spalania tłuszczu przy pomocy VACU LINE, cząsteczki tłuszczu pobierane są dokładnie z okolic dotkniętych cellulitem. Spalanie tłuszczu następuje przy wysiłku dużo mniejszym niż przy wysiłku fizycznym bez zastosowania podciśnienia i zaledwie przy 50% obciążeniu serca.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Wejściówka do ACTIV SPA INFRARED
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Bodyspace / vacu

Najbliższe:

21/10/2019 10:00

Opis zajęć:

Najnowszy Model ACTIV SPA INFRARED, który posiada funkcje odchudzająco-odmładzające. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie Klienta projektując najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do poprawy kondycji fizycznej i psychicznej.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
45 minut na urządzeniu BellyAttack- Likwidator brzucha
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Bodyspace / vacu

Najbliższe:

21/10/2019 10:00

Opis zajęć:

W urządzeniu zastosowano technologię W.F.I.R. W.F.I.R. to skrót od Wireless Far InfraRed. W wolnym tłumaczeniu oznacza bezprzewodową technologię wykorzystującą promieniowanie podczerwone dalekie. Badania wykazały, że promieniowanie podczerwone w różny sposób pozytywnie wpływa na ludzki organizm, np. zmniejszając sztywność i usprawniając proces usuwania zbytecznych produktów przemiany materii. W trakcie ćwiczeń wykonywanych bez urządzenia z technologią W.F.I.R. okolice brzucha pozostają chłodne. Podczas treningu z pasem BellyAttack® brzuch jest rozgrzany. Dzięki temu tętnice rozszerzają się, powodując ogromny wzrost spalania tkanki tłuszczowej. Rezultaty są zadziwiające! Metoda ta pozwala zrzucić wagę o średnio 2 rozmiary w ciągu jedynie 4 tygodni.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Opinie

Trenowałeś w Sensual Body Studio ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Sensual Body Studio

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej