WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Poznań> Jeżyce > Sensual Body Studio
loading

Wstąp do Studia Modelowania Figury Sensual Body już dziś. Tylko tam zadbasz o siebie od stóp do głów. W jednym miejscu skorzystasz z kilku urządzeń, które sprawią, że Twoje ciało wypięknieje. Łączenie kilku typów treningu zwielokrotnia dobroczynne działanie, daje lepsze rezultaty, w większym stopniu zaspokaja potrzeby każdego z nas. Nowoczesny sprzęt, innowacyjne rozwiązania to szybsze efekty przy mniejszym zaangażowaniu czasu. Sensual Body Poznań Kochanowskiego jest godne polecenia.

Sensual Body Poznań powinny odwiedzić panie, które chcą być jak najdłużej sprawne fizycznie, zdrowe, ale też takie, które nie mają zbyt dużo czasu. Wysokiej jakości zabiegi można tu wykonać w konkurencyjnych cenach.

Studio Modelowania Figury Sensual Body zatrudnia świetnie wykwalifikowanych specjalistów z zakresu modelowania zgrabnej i pięknej sylwetki. Ci szkolą się regularnie na specjalistycznych szkoleniach.

Do dyspozycji gości jest Vacu Bodyshape. To urządzenie do odchudzania, skonstruowane tak, by spełniało oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Można skorzystać także z rolletic (Poznań), urządzenia Power Slim, solarium i programu Belly Atack, body space, vacu activ infrared, activ spa infrared, vacu line (Poznań), wibra line, vacu step, sauna infrared, sauna na podczerwień. Kochanowskiego 4 Poznań to dobry adres!

Cennik

Niestety, Sensual Body Studio jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Sensual Body Studio ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Sensual Body Studio

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej