WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa > Wilanów > Sinus Sport Club
loading

Sinus Sport Club to miejsce stworzone dla osób, które pragną czerpać mnóstwo radości. To rodzinny ośrodek sportowy, który powstał z pasji do sportu. Motto Sinus Club to zarażanie innych sportem, oraz pełnym optymizmu podejściem do życia. Warszawa Wilanów ul. Wał Zawadowski 99 - tu znajdziesz wszystko co potrzebne do uprawiania sportu w niepowtarzalnej atmosferze.

Sinus sport to duża i przede wszystkim zielona przestrzeń, która sprzyja wypoczynkowi i uprawianiu sportów. W tej cichej okolicy znajdziesz 14 obiektów sportowych, na której możesz oddać się swojej pasji. Co znajdziesz u Sinusa? Goście mogą korzystać z pięciu kortów tenisowych (w tym 3 kryte), pięć kortów squashowych, boisko piłkarskie, kort do padla, siłownię oraz kameralną salę do fitnessu. Nie można zapomnieć o przestrzeni do tenisa stołowego. Dodatkowo Twoje dzieci mogą pobawić na małym placu zabaw!

Klienci cenią sobie przede wszystkim możliwość do uprawiania tak wielu sportów w jednym miejscu. To nie jest kolejny typowy klub sportowy. To miejsce, w którym oddycha się sportem. Niepowtarzalny klimat sprawia, że klubowicze wracają tu bardzo chętnie. Koniecznie sprawdź grafik i cennik!

Cennik

Klub Sinus Sport Club nie uzupełnił cennika. Możesz natomiast sprawdzić cenniki klubów w okolicy.

Sprawdź cenniki klubów w okolicy

Opinie

Trenowałeś w Sinus Sport Club ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej