WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Włochy > Strefa Formy Siłownia & Fitness
loading

Strefa Formy to siłownia i fitness klub znajdująca się we Włochach, Warszawa. To pierwszy w Warszawie oraz jedyne we Włochach Oficjalne Centrum Treningowe Hammer Strenght.

Strefa Formy ma szeroką gamę zajęć fitness począwszy od zdrowego kręgosłupa kończąc na zumbie czy full body workout, tak więc każdy znajdzie odpowiednie zajęcia fitness dla siebie. Zajęcia odbywają się w sali o powierzchni 110 mkw tak więc miejsca starczy dla wszystkich.

Sprzęt Hammer Strenght to synonim profesjonalnego treningu siłowego na świecie, wykorzystywany przez ponad 100 zawodowych drużyn sportowych startujących w NBA, NHL, NFL oraz nawet przyszłych agentów FBI!. Strefa cardio na siłowni we Włochach składa się z ponad 20 urządzań marki Life Fitness. Do dyspozycji gości jest też strefa Crossfit, wolnych ciężarów, fit oraz strefa Load Plate, składająca się z maszyn Hammer Strength. Dla tych, którzy chcą się opalić lub utrzymać opaleniznę klub proponuje solarium.

Bezpośrednio przed klubem znajduje się bezpłatny parking. W klubie jest przestronna strefa sanitarna składającej się z dużej ilości pryszniców oraz szafki niemieckiej firmy. System klimatyzacji zapewni idealne warunki dla każdego treningu.

Strefa Formy Siłownia & Fitness jest niczym fabryka siły! To nie tylko siłownia (Warszawa), crossfit (Warszawa), trener personalny (Warszawa), ale też centrum Twojej formy, strefa mocy Warszawa! Strefa Formy oferuje zajęcia fitness (Warszawa). Jest tu pokaźna strefa fitness, solarium (Warszawa). Można zapisać się na ABT fitness, strefa fit, zajęcia fitness dla dzieci, jest też gimnastyka ogólnorozwojowa. Strefa Formy (Warszawa) to siłownia (Ursus) zlokalizowana na Chrościckiego 93/105. Jeśli szukasz siłownia Warszawa Włochy to Strefa Formy też będzie dla Ciebie idealna.

Cennik

Niestety, Strefa Formy Siłownia & Fitness jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

5,0

Opinie

Ania Kamata
Ania Kamata
Haze

Chodzę na zajęcia fitness kiedy chce za 15 zł - czegoś takiego szukałam. Siłownia zadbana, proesjonalny sprzęt do treningu siłowego - jeszcze takiego wcześniej nie widziałem. Ogólnie polecam

20/02/2018

Trenowałeś w Strefa Formy Siłownia & Fitness? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Strefa Formy Siłownia & Fitness

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej