WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa > Mokotów > Studio Tańca Rytm Mokotów
loading

Nudzą Cię typowe szkoły tańca? Wypróbuj Rytm Dance na Mokotowie, który uczy autorskiego programu tańca opartego na wieloletnim doświadczeniu i sugestii kursantów! Naucz się tańczyć lepiej niż inni - w warszawskiej szkole tańca Rytm Dance zlokalizowanej na ulicy Domaniewskiej 28. W sercu Mordoru, w nowoczesnym biurowcu powstała siedziba znanej i lubianej szkoły tańca. Dlaczego więc nie zapisać się tu na zajęcia - nawet po pracy? Jeśli szukasz szkoły tańca na Mokotowie - Rytm będzie dosonałym wyborem.

Szkoła tańca Mokotów ma jasno sprecyzowaną misję - nauka tańca oraz tworzenie najlepszej z możliwych, bezstresowej atmosfery do nauki tańca. Każdy, niezależnie od predyspozycji, może nauczyć się dobrze tańczyć, a studio pragnie stworzyć warunki, aby ułatwić tę naukę kursantom. Zdobędziesz umiejętności taneczne, ale nie tylko. Wielu klientów nawiązuje nowe przyjaźnie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, abyś czerpał radość i przyjemność z nabytych w Rytm Dance umiejętności tanecznych. Pomoc kursantom ma zapewnić wcześniej wspomniany autorski program nauki tańca. Rytm Dance pragnie przekazać wiedzę i umiejętności instruktorów.

To szkoła zarówno dla tych, którzy pierwszy raz mają styczność z tańcem, oraz dla tych zaawansowanych, którzy mają już spędzonych wiele godzin na parkiecie. Przyjdź na zajęcia, a na pewno nie pożałujesz. Dodatkowo, wejściówki dostaniesz w bardzo atrakcyjnej cenie! Sprawdź poniżej cennik Szkoły Tańca Rytm - tylko na Mtfitweb.pl.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Studio Tańca Rytm Mokotów i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  30,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  300,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 220 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Film

Opinie

Trenowałeś w Studio Tańca Rytm Mokotów ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Studio Tańca Rytm Mokotów

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej