WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa > Studio Tańca Rytm Wola
loading

Co gdybyś mógł uczyć się tańca czerpiąc przy tym mnóstwo radości? Już możesz! Wystarczy, że zapiszesz się do Rytm Dance. To fantastyczna szkoła tańca, do której zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza mieszkańców warszawskiej Woli i Mokotowa. Szkoła ma dwie lokalizacje właśnie tam! Nie czekaj, sprawdź grafik, kupuj wejściówke i tańcz.

Właścicielka szkoły tańca na Woli dba o to, aby każdy kursant czerpał z zajęć maksimum radości - bo o to chodzi w tańcu. Autorski program nauczania tańca, który posiada Rytm Dance, to program oparty na wieloletnim doświadczeniu i sugestiach klientów. Taniec towarzyskim w Rytm? W tej szkole na pewno Cię go nauczą.

Instruktorzy to doświadczeni ludzie, ale nie to jest najważniejsze. To ludzie, którzy żyją pasją do tańca. To właśnie oni wraz z kursantami tworzą niepodrabialną atmosfęrę w sam raz do nauki tańca. Są to: Karolina Janisiewicz, Michał Ruszkawski, Natalia Kwiatek, Michał Bartkiewicz, Kacper Klepacz, Agata Wiedro, Kasia Marciniak, Kamil Zaręba, oraz Łukasz Koźlicki.

Co z wyposażeniem? W Rytmie Dance Studio znajdziesz wszelkie udogodnienia. Kursanci mogą też liczyć na bezpłatny parking pod budynkiem i oczywiście odpowiednio wyposażoną salę, idealnej do tańca.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Studio Tańca Rytm Wola i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  25,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  250,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 215 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Studio Tańca Rytm Wola. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Studio Tańca Rytm Wola bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Studio Tańca Rytm Wola dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Zumba Kids
Tylko na myfitweb Wejściówka od 25.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

03/11/2020 17:00:00

Opis zajęć:

Zumba Kids Twoje dziecko ma jeszcze wiele pokładów niespożytej energii? Lubi muzykę, taniec, gry i zabawy? Zapisz je na zajęcia Zumba® Kids - dynamiczny taniec dla dzieci połączony z ciekawymi ćwiczeniami rozwijającymi sprawność fizyczną!

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Disco Samba Początkujący
Tylko na myfitweb Wejściówka od 25.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

01/11/2020 17:00:00

Opis zajęć:

Chcesz przetańczyć każdą imprezę? Nie chcesz stać pod ścianą i patrzeć jak inni świetnie się bawią? Wybierz Disco Sambę! Disco Samba to taniec użytkowy, tańczony do muzyki disco, pop w parze. Proste, wręcz schematyczne kroki i przejścia taneczne pozwolą Ci bez dużego wysiłku szybko opanować ten taniec i poczuć się pewnie na parkiecie! Disco Samba jest bardzo uniwersalna - wykorzystasz ją na każdej imprezie czy weselu.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Disco Samba dla Par i Singli Początkujący
Tylko na myfitweb Wejściówka od 25.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

04/11/2020 18:00:00

Opis zajęć:

Chcesz przetańczyć każdą imprezę? Nie chcesz stać pod ścianą i patrzeć jak inni świetnie się bawią? Wybierz Disco Sambę! Disco Samba to taniec użytkowy, tańczony do muzyki disco, pop w parze.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Opinie

Trenowałeś w Studio Tańca Rytm Wola? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Studio Tańca Rytm Wola

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej