WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Koczargi Stare> Szkoła Jogi Halasana
loading

Szkoła jogi Halasana to doskonałe miejsce dla osób siedzących w pracy za biurkiem i tych wszędzie poruszających się samochodem. Jesteś taką osobą? Wypróbuj autorskie podejście do jogi. Halasana jest zlokalizowana niedaleko Warszawy, w Starych Babicach, na ulicy Hubala Dobrzańskiego 42/44 lok.9.

Halasana istnieje już od 2009 roku. Szkoła jogi (Warszawa) prowadzi zajęcia zarówno dla dorosłych, dzieci oraz kobiet w ciąży. Możesz tutaj ćwiczyć tope terapeutyczną oraz jogę rehabilitacyjną. Nie lubisz ćwiczyć w grupie? Nic nie szkodzi. Szkoła jogi prowadzi również zajęcia indywidualne także na terenie Warszawy. Oprócz tradycyjnych zajęć, szkoła organizuje warsztaty tematyczne związane ze zdrowym trybem życia, relaksem oraz samą jogą. Zespół Halasana tworzą wykwalifikowani instruktorzy i nauczyciele jogi. Joga oraz szeroko pojęty sport jest dla nich pasją i stylem życia. Są to: założycielka Małgorzata Baranowska, Maria Pawlewicz - Budzinska, Magdalena Rybak, Zbyszek Baranowski. Halasana wypracowała swoje własne podejście do jogi. Duży nacisk kładziony jest na precyzyjne wykonywanie asany. Została wzbogacona o akademickie podejście do jogi. Na zajęciach praktykowana jest również gimnastyka korekcyjna, metody ruchu rozwijającego oraz trening siłowy, a także mindfulness.

Sala Halasany jest wyposażona w klimatyzację, 15 drabinek gimnastycznych, a także najważniejszy sprzęt do ćwiczenia jogi np.: maty, paski, krzesła, koce itp. Z uprawiania jogi płynie wiele korzyści. Wzmacniasz swoje mięśnie i kości. Regulujesz i stymulujesz wiedzielanie hormonów, oraz poprawiasz przemiane materii, co wpływa na redukcję wagi.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Szkoła Jogi Halasana i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  19,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  170,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 155 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Opinie

Trenowałeś w Szkoła Jogi Halasana? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Szkoła Jogi Halasana

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej