WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Targówek > Szkoła Tańca Fen Zacisze
loading

Fen Szkoła Tańca i Fitnessu Zacisze to filia popularnej Szkoły Tańca FEN na ulicy Towarowej. Szkoła została założona w 2009 roku. Kadra FEN-u jest wysoko wykfalifikowana. Uczestniczyła wiele razy w turniejach tańca towarzyskiego organizowanych przez Polskie Towarzystwo Taneczne. I to właśnie przez pasję i zamiłowanie powstała Szkoła Tańca Fen.

Doświadczenie taneczne latami zdobywane było na turniejach, eventach, pokazach, a także w trakcie nauczania podopiecznych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Tu nauka jest z miłości do tańca. Dlatego nie liczy się wiek, a chęci. Kadra podszkoli, nauczy na nowo dzieci od 4 lat, młodzież i dorosłych.

Taniec na 3? Nie! Taniec na 5! Ulica Blokowa 3 to adres szkoła tańca Targówek. Zacisze jogi grafik, pole dance Warszawa Targówek, pole dance Targówek – szukasz oferty odpowiedniej dla Ciebie? To już znalazłeś. Na Myfitweb.pl kupisz pojedyncze wejściówki w promocyjnych cenach do Szkoły Tańca Fen Zacisze.

Cennik

Niestety, Szkoła Tańca Fen Zacisze jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Szkoła Tańca Fen Zacisze? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Szkoła Tańca Fen Zacisze

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej