WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Targówek > Szkoła Tańca Fen Zacisze
loading

Fen Szkoła Tańca i Fitnessu Zacisze to filia popularnej Szkoły Tańca FEN na ulicy Towarowej. Szkoła została założona w 2009 roku. Kadra FEN-u jest wysoko wykfalifikowana. Uczestniczyła wiele razy w turniejach tańca towarzyskiego organizowanych przez Polskie Towarzystwo Taneczne. I to właśnie przez pasję i zamiłowanie powstała Szkoła Tańca Fen.

Doświadczenie taneczne latami zdobywane było na turniejach, eventach, pokazach, a także w trakcie nauczania podopiecznych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Tu nauka jest z miłości do tańca. Dlatego nie liczy się wiek, a chęci. Kadra podszkoli, nauczy na nowo dzieci od 4 lat, młodzież i dorosłych.

Taniec na 3? Nie! Taniec na 5! Ulica Blokowa 3 to adres szkoła tańca Targówek. Zacisze jogi grafik, pole dance Warszawa Targówek, pole dance Targówek – szukasz oferty odpowiedniej dla Ciebie? To już znalazłeś. Na Myfitweb.pl kupisz pojedyncze wejściówki w promocyjnych cenach do Szkoły Tańca Fen Zacisze.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Szkoła Tańca Fen Zacisze i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  20,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  120,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  250,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 205 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Szkoła Tańca Fen Zacisze. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Szkoła Tańca Fen Zacisze bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Szkoła Tańca Fen Zacisze dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Pole dance
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Pole dance

Najbliższe:

13/11/2019 11:00

Opis zajęć:

Pole Dance jest akrobatycznym tańcem na rurce, jest przy tym stosunkowo nowym stylem tańca. Zdobywa coraz większą popularność oraz uznanie zarówno w Polsce jak i na całym świecie. W USA już od wielu lat organizowane są mistrzostwa w tańcu na rurce. Również w Polsce od roku 2012 Stowarzyszenie Pole Dance Polska, pod patronatem Polskiego Związku Tańca Sportowego, organizuje mistrzostwa Polski w Pole Dance. Taniec ten świetnie wpływa na kondycję, wzmacnia oraz rozciąga mięśnie całego ciała oraz kształtuje sylwetkę. Taniec na rurce jest szczególnie lubiany przez panie, jednak coraz więcej mężczyzn zaraża się pasją do tego, szczególnego rodzaju tańca i decyduje się na udział w zajęciach.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Taniec towarzyski użytkowy
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Taniec

Najbliższe:

17/11/2019 13:00

Opis zajęć:

Wejściówka na zajęcia tańca towarzyskiego.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
JUMP fitness na trampolinach
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

20/11/2019 08:00

Opis zajęć:

Fitness na trampolinach to nowość fitnessowo - taneczna, doskonała forma na spędzanie aktywnie czasu, spalanie kalorii i utratę kilogramów! 1h zajęć to spalanie 800 - 1000 kcal. Zajęcia składają się z rozgrzewki adaptacyjnej, ćwiczeń ruchowych na trampolinie o zmiennej częstotliwości i natężeniu, w rytm muzyki. Korzyści z zajęć to : utrata dużej ilości kalorii podczas 1h wysiłku, masa wyzwolonych endorfin, energia i modelowanie sylwetki. Obowiązują zapisy na zajęcia!

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Szkoła Tańca Fen Zacisze? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Szkoła Tańca Fen Zacisze

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej