WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa > Śródmieście > Szkoła Tańca Steps4 You
loading

Steps4you znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji –Warszawa, ul. Sienkiewicza 4 lok. 2. Jest to centrum miasta, wszędzie jest blisko – niewątpliwie jest to duży atut. Łatwy dostęp dzięki komunikacji miejskiej, sprawi,, że zabraknie Ci wymówki w postacie braku transportu.

Szkoła tańca jest doskonałą alternatywą dla siłowni. Nie oznacza to, że musisz między nimi wybierać. Steps4you łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. W szkole Steps4you tańczyć uczą: Tomasz Brzozowski (Rock’n’Roll), Marta Goncalves (Samba,Reggaeton), Red Juliette (Warsztaty Kobiecości), Agnieszka Koś (Samba fit, Sambra Brasil), Julita Krasnoborska (S.O.S Wedding), Małgosia Meali’iokalani Szokalska (Taniec Hawajski) oraz Rafał Witkowski (Tango).

W szkole Steps4you, możesz nauczyć się m.in. takich tańców jak: tango, samba, rock ‘n’ roll, taniec hawajski czy też taniec nowożeńców. Nie musisz się martwić również o partnera. Szkoła Steps4you umożliwia znalezienie partnera w każdej kategori tańca. Dzięki zajęciom tanecznym poprawisz również swoją formę fizyczną. Oferta tej szkoły na tym się nie kończy. Istnieje również możliwość wynajęcia 2 sal: dużej i małej, zarówno na warsztaty, jak i zajęcia taneczne. Jeżeli chciałbyś podnieść rangę imprezy firmowej, muzycznej, festiwalu, koncertu, filmu, weselu, imprezy rodzinnej, wieczoru panieńskiego czy urodzin - jest na to sposób! Z pomocą przybędą Ci efektowne choreografie przygotowane przez profesjonalnych tancerzy tej szkoły.

Inną równie interesującą możliwością są animacje taneczne, które nudną firmową imprezę zmienią na śmieszną i radosna integrację. Steps4you oferuje również indywidualne lekcje dla nowożeńców oraz taneczny wieczór panieński. Pierwszy taniec nowożeńców to wyjątkowa chwila. Warto zatem zadbać by wyszedł on jak najlepiej. Przed zmianą stanu cywilnego, trzeba się jeszcze zabawić. Szkoła tańca Steps4you organizuje wieczory panieńskie. Taneczny wieczór w klimacie orientalnym, burlesque, ladies bachata, tango, samby, sexy dance.

Szkoła tańca Steps4you daje wybór dostosowania umiejętności tanecznych do zajęć. Są to: otwarty, początkujący, początkujący wyższy, średnio-zaawansowany oraz zaawansowany.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Szkoła Tańca Steps4 You i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  22,50 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  120,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  200,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 188 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Film

Opinie

Trenowałeś w Szkoła Tańca Steps4 You? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej