WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Śródmieście > Tai Chi YMAA Warszawa
loading

Tai Chi Chuan to system płynnych ruchów, który powstał w XI wieku w Chinach. Harmonia związana ze sztuką pozwala poprawić zdrowie, zdobyć sprawność i umiejętności samoobrony.

Na zajęcia Tai Chi & Chi Kung powinny wybrać się osoby, które chcą wzmocnić ciało, sprawność organizmu, także poprawić koordynację ruchową i elastyczność stawów. Ponieważ Tai Chi to łagodne ćwiczenia, niewymagające dużego wysiłku, będą dobre dla pań i panów oraz osób, które nie miały do czynienia ze sportem. Treningi są dla osób w każdym wieku.

W szkole Tai Chi YMAA Warszawa w rodzinnej atmosferze możecie nabyć umiejętności tej sztuki. Ćwiczący poznają zasady i teorię Tai Chi oraz Chi, czyli energii wewnętrznej.

Podczas pierwszych miesięcy treningu w Tai Chi YMAA Warszawa możemy w łagodny sposób wzmocnić mięśnie, ścięgna i stawy. Kursanci poznają również metody regulacji ciała, oddechu oraz umysłu. Dowiesz się, jak skoordynować oddech z ruchami tak, aby stały się one bardziej efektywne i przynosiły więcej korzyści zdrowotnych. Efekty ćwiczeń pojawią się szybciej niż myślisz. Już po kilku tygodniach regularnych treningów. Jakie są korzyści z praktyki Tai Chi Chuan? Wśród wielu najważniejsze jest to, że trening działa na cały aparat ruchowy – łagodny ruch masuje staw skokowy, kolanowy i biodrowy.

Ćwiczenia dobrze wpłyną na osoby z chronicznym bólem pleców i kręgosłupa. Ponadto pozwolą skorygować postawę, wzmacniać mięśnie kręgosłupa. Co więcej: uelastycznia ścięgna i stawy, poprawia koordynację ruchową, przywraca młodość ciała i umysłu. Tai Chi reguluje ciśnienie tętnicze oraz odciąża serce. Już półgodzinny trening pozwala odreagować stres, pozbyć się negatywnych emocji. Tai Chi YMAA Warszawa to szkoła godna polecenia. YMAA Warszawa to wyjątkowe miejsce. Tai chi (Ursus) nabiera nowego znaczenia.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Tai Chi YMAA Warszawa i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  20,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  120,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  160,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 150 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Tai Chi YMAA Warszawa. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Tai Chi YMAA Warszawa bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Tai Chi YMAA Warszawa dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Tai Chi i Chi Kung (Qigong)
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Sztuki walki

Najbliższe:

22/01/2020 19:00:00

Opis zajęć:

Dlaczego Tai Chi Chuan? - Znakomicie wzmacnia ciało i umysł, poprawia ogólną sprawność - Przynosi ulgę w bólach pleców i kręgosłupa, przeciwdziała chorobom zawodowym związanym z siedzącym trybem pracy - Zwiększa elastyczność mięśni i ścięgien, zmniejsza napięcia w ciele, rozluźnia stawy, koryguje postawę - Doskonały lek na stres, wycisza umysł, pozwala skutecznie zarządzać swoimi emocjami - Relaksuje ciało i umysł, zapewnia tzw. reset psychiczny - Pozwala obcować z arcydziełem chińskiej myśli, filozofii i kultury o wielowiekowej tradycji Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wieku czy sprawności fizycznej początkujących adeptów Tai Chi Chuan!

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Wing Tsun Kung Fu (Młodzież i dorośli)
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Sztuki walki

Najbliższe:

23/01/2020 18:00:00

Opis zajęć:

Zajęcia z Wing Tsun Kung Fu.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Wing Tsun Kung Fu (dzieci)
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Sztuki walki

Najbliższe:

23/01/2020 18:00:00

Opis zajęć:

Zajęcia z Wing Tsun Kung Fu dla dzieci

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
5,0

Opinie

Ania Kamata
Ania Kamata
Haze

Bardzo fajna opcja z wejściówką za 20 zł, można chodzić na zajęcia w ramach odstresowania się ;) polecam po stresującym dniu w pracy, będzie jak znalazł

08/02/2018

Trenowałeś w Tai Chi YMAA Warszawa? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej