WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Śródmieście > Tai Chi YMAA Warszawa
loading

Tai Chi Chuan to system płynnych ruchów, który powstał w XI wieku w Chinach. Harmonia związana ze sztuką pozwala poprawić zdrowie, zdobyć sprawność i umiejętności samoobrony.

Na zajęcia Tai Chi & Chi Kung powinny wybrać się osoby, które chcą wzmocnić ciało, sprawność organizmu, także poprawić koordynację ruchową i elastyczność stawów. Ponieważ Tai Chi to łagodne ćwiczenia, niewymagające dużego wysiłku, będą dobre dla pań i panów oraz osób, które nie miały do czynienia ze sportem. Treningi są dla osób w każdym wieku.

W szkole Tai Chi YMAA Warszawa w rodzinnej atmosferze możecie nabyć umiejętności tej sztuki. Ćwiczący poznają zasady i teorię Tai Chi oraz Chi, czyli energii wewnętrznej.

Podczas pierwszych miesięcy treningu w Tai Chi YMAA Warszawa możemy w łagodny sposób wzmocnić mięśnie, ścięgna i stawy. Kursanci poznają również metody regulacji ciała, oddechu oraz umysłu. Dowiesz się, jak skoordynować oddech z ruchami tak, aby stały się one bardziej efektywne i przynosiły więcej korzyści zdrowotnych. Efekty ćwiczeń pojawią się szybciej niż myślisz. Już po kilku tygodniach regularnych treningów. Jakie są korzyści z praktyki Tai Chi Chuan? Wśród wielu najważniejsze jest to, że trening działa na cały aparat ruchowy – łagodny ruch masuje staw skokowy, kolanowy i biodrowy.

Ćwiczenia dobrze wpłyną na osoby z chronicznym bólem pleców i kręgosłupa. Ponadto pozwolą skorygować postawę, wzmacniać mięśnie kręgosłupa. Co więcej: uelastycznia ścięgna i stawy, poprawia koordynację ruchową, przywraca młodość ciała i umysłu. Tai Chi reguluje ciśnienie tętnicze oraz odciąża serce. Już półgodzinny trening pozwala odreagować stres, pozbyć się negatywnych emocji. Tai Chi YMAA Warszawa to szkoła godna polecenia. YMAA Warszawa to wyjątkowe miejsce. Tai chi (Ursus) nabiera nowego znaczenia.

Cennik

Niestety, Tai Chi YMAA Warszawa jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej
5,0

Opinie

Ania Kamata
Ania Kamata
Haze

Bardzo fajna opcja z wejściówką za 20 zł, można chodzić na zajęcia w ramach odstresowania się ;) polecam po stresującym dniu w pracy, będzie jak znalazł

08/02/2018

Trenowałeś w Tai Chi YMAA Warszawa? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej