WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ursus > Yellow Tenis Ursus

Yellow Tenis Ursus szkoli w sposób kompleksowy dzieci i młodzież oraz dorosłych, nauki gry w tenisa na terenie Ursusa. Szkoła proponuje naukę gry w tenisa na różnych poziomach, dostosowaną do umiejętności.

Trenerzy ze szkoły Yellow Tenis są byłymi czołowymi zawodnikami Polski. Na uwagę zasługuje fakt, że posiadają m.in. uprawnienia Professional Tennis Registry USA w stopniu professional. W Yellow Tenis Ursus można zapisać się na zajęcia tenisa dla dorosłych, młodzieży i dzieci poniżej 10 roku życia. Szkoła prowadzi zajęcia według autorskiego programu, powstałego na bazie wieloletniego doświadczenia właścicieli i trenerów obiektu.

Yellow Tenis Ursus organizuje obozy tenisowe w kraju oraz za granicą, półkolonie w klubach, tenisowe weekendy i inne formy aktywności, w której główną rolę rakieta i piłka do tenisa.

Cennik

Niestety, Yellow Tenis Ursus jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Yellow Tenis Ursus? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Yellow Tenis Ursus

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej