WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Włochy > Yellow Tenis Włochy

Yellow Tenis Włochy uczy gry w tenisa w warszawskiej dzielnicy Włochy. Szkolenia organizowane są dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Na zajęcia można się zapisać w dwóch lokalizacjach: KS ,Przyszłość' ul. Rybnicka 25 i Zespół Szkół nr 17 ul. Promienista 12a.

Yellow Tenis Włochy nauczy Cię grać w tenisa, organizuje także obozy tenisowy w Polsce jak i za granicą, półkolonie w klubach, tenisowe weekendy oraz inne formy aktywności, w której główną rolę grają żółta piłeczka i rakieta tenisowa. Trenerzy Yellow Tenis Włochy to byli czołowi zawodnicy Polski, którzy posiadają uprawnienia Professional Tennis Registry USA w stopniu professional. Prowadzą zajęcia tenisa dla młodzieży i dzieci poniżej 10. roku życia, szkolą też dorosłych zgodnie z autorskim programem, który powstał na podstawie wieloletniego doświadczenia szkoły oraz trenerów.

Cennik

Niestety, Yellow Tenis Włochy jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Yellow Tenis Włochy? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Yellow Tenis Włochy

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej