WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Zone Fitness to nowoczesna siłownia w Al. Jerozolimskich 200. W tym klubie znajdziecie wszystko, co lubią aktywne fizycznie osoby. Profesjonalny sprzęt, bogatą ofertę zajęć, doświadczoną i pomocną kadrę trenerską. Jeśli interesuje Cię: siłownia, sauna, indoor cycling, sporty walki oraz fitness – odwiedź Zone Fitness.

Siłownia Zone Fitness to miejsce, gdzie zrobicie każdy rodzaj treningu na różnych sprzętach. Sala podzielona jest na trzy części: cardio fitness, maszyny siłowe oraz strefę wolnych obciążeń. Co tu znajdziemy? Maszyny do ćwiczeń każdej części ciała, bieżnie, rowery stacjonarne, trenażery eliptyczne i wiosła oraz stepery. Klienci mogą liczyć na opiekę trenerów. Ci rozpiszą treningi i zawsze służą poradą – także taką dotyczącą diety. Siłownia Zone Fitness w Al. Jerozolimskich 200 to także strefa z wolnym obciążeniem, gdzie wykonamy klasyczny trening z użyciem hantli, sztang, wyciągów, ławek do wyciskania, atlasów, maszyn na nogi i wielu innych najlepszej jakości przyrządów. W Zone Fitness trenerzy zawsze są do dyspozycji Klientów.

W Zone niezwykle bogata jest też oferta zajęć fitness. Jeśli szukasz fitnessu w dzielnicy Włochy, sprawdź ofertę tego klubu. Do wyboru są zajęcia: bikini extreme, brzuch na 6, interwał, kamagon ball, kettle, trampoliny, zdrowy kręgosłup i sexy dance – czyli ćwiczenia typowo dla kobiet. Na rozluźnienie proponujemy wybrać się na godzinną sesję stretchingu.
Zone Fitness od pewnego czasu uczy też sportów walki. Boks, krav maga, MMA, zapasy – dla początkujących i zaawansowanych. Treningi prowadzone są w profesjonalnie wyposażonej w niezbędne akcesoria sali, a ich poziom zawsze dostosowany jest do grupy ćwiczących.

Zone Fitness cennik? Ceny w tym klubie prezentują się bardzo przystępnie. Oczywiście Zone Fitness ma darmowe wejście, ale kupując pojedynczą wejściówkę na Myfitweb.pl zapłacicie 15 zł (Zone Fitness promocja). Karnet Open kosztuje 149 zł i też możecie go kupić za naszym pośrednictwem.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Zone Fitness i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Open

  149,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 102 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Film

Opinie

Trenowałeś w Zone Fitness ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej