Kobiece niedoskonałości okiem Dominiki Cudy. Wygraj koszulkę Reebok - Fake Off! I’m Perfect

04 lipca 2018 17:22

Myfitweb

Fake Off! I’m Perfect ma zwrócić uwagę na kreowanie nierealnych wzorców piękna w mediach społecznościowych. Na artystycznych fotografiach tworzonych przez pomysłodawczynię akcji, Dominikę Cudę, znane, inspirujące kobiety odważnie pokazują swoje niedoskonałości. Wśród nich znalazły się popularna trenerka fitness Kasia Bigos, dziennikarka Beata Sadowska, a także aktorki Marysia Winiarska i Zosia Zborowska. W naszym konkursie wygrać możecie koszulkę Reebok - Fake Off! I’m Perfect. Mamy do rozdania 10 koszulek.

Zdjęcia Dominiki Cudy

Do projektu przyłączyła się marka Reebok, która wspiera poszukiwanie prawdziwego piękna i potencjału każdej kobiety i tym samym zachęca do czerpania siły z różnorodności i aktywności sportowej. Bo za atrakcyjnością stoi coś więcej niż ciało. - Jestem poruszona historiami kobiet, które wzięły udział w akcji. Samonapędzająca się machina wzajemnego wsparcia pokazuje, że kobiety potrafią być dla siebie motorem napędowym, potrafią się do siebie uśmiechać - podkreśla Dominika Cuda, znana fotograf i autorka projektu Fake Off! I’m Perfect.

Czytaj też: Znana polska trenerka fitness pokazuje swoje ciało miesiąc po porodzie. Kasia Bigos w kampanii Fake Off Poland

W ramach akcji pod koniec maja w Warszawie odbyły się bezpłatne warsztaty zorganizowane przez autorkę projektu oraz markę Reebok. Wzięło w nich udział ponad 120 kobiet! W ciepłej, rodzinnej atmosferze, kobiety miały szansę zmierzyć się ze swoimi niedoskonałościami i powiedzieć NIE fałszywym ideałom piękna. Uczestniczki wydarzenia miały możliwość stanąć przed obiektywem Dominiki Cudy i zachować unikalną pamiątkę z warsztatów. W towarzystwie siostry, przyjaciółek lub same, każda z nich mogła zaprezentować piękno swoich niedoskonałości i stać się częścią kampanii Fake Off! I’m Perfect. Efekty pracy z tej sesji możecie podziwiać w galerii zdjęć tego artykułu.

KONKURS: Mamy do rozdania 10 koszulek

W ramach akcji, wspólnie z marką Reebok zachęcamy wszytskie panie do udziału w konkursie. Do wygrania jest aż 10 koszulek z logo akcji marki Reebok.

Co należy zrobić aby wygrać jedną z nich?

1. Odpowiedzieć na pytanie: Co sprawiło, że zaakceptowałaś swoje niedoskonałości?

2. Polubić profil Myfitweb.pl na Facebooku

3. Odpowiedzi udzielamy pod postem konkursowym na Facebooku Myfitweb.pl

Konkurs trwa do 12 lipca, jury konkursowe wybierze 10 najlepszych komentarzy.

Regulamin konkursu znajdziesz TU.

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x