Pij wodę i podejmij wyzwanie #30dnidoideau

01 czerwca 2017 12:09

Myfitweb

Woda wspiera organizm na wiele sposobów. Jeśli jeszcze się o tym nie przekonałeś, to teraz masz szansę. Wystarczy dołączyć do wyzwania #30dnidoideau i wraz z blogerką fitnessową Martą Hennig oraz Erykiem erVeganem Wałkowiczem codziennie doceniać walory picia wody. Wystarczy wykonywać określone przez nich zadania. Dla tych, którzy wytrwają nagrodą będzie roczny zapas wody ID’EAU.

Stawiając sobie nowe wyzwania, związane z aktywnością fizyczną czy zdrowym odżywianiem, i podejmując je każdego dnia, należy pamiętać o piciu odpowiedniej ilości i jakości wody. Pomoże to w utrzymaniu właściwej pracy ciała i jego organów, co z kolei przełoży się na realizację wszelkich założonych planów treningowych i dietetycznych.

Woda wspiera organizm na wiele sposobów. Poprawia jego metabolizm, a ta marki ID’EAU zawiera dwa razy więcej tlenu niż inne wody naturalne, co korzystnie wpływa na właściwy przebieg procesu przemiany materii, Zwiększa wytrzymałość na wysiłek - wzmacnia kondycję ludzkiego ciała. Badania przeprowadzone przez fizjologów na zawodowych sportowcach udowodniły istotny wpływ na szybszą regenerację organizmu oraz zwiększenie odporności na długotrwały wysiłek. Woda oczywiście optymalnie nawadnia, a struktura niezagregowanych cząsteczek ID’EAU ułatwia jej wchłanianie, co oznacza, że szybciej uzupełniony zostanie niedobór wody w organizmie. Alkaliczne pH ID’EAU sprzyja odpowiedniej równowadze kwasowo-zasadowej. Pijąc ID’EAU wartość wewnętrznego pH przesuwa się w stronę zdrowszego, zasadowego. Dla organizumu to same korzyści. Pora więc odstawić soki z kartonu, colę i inne kolorowe napoje.

SPRAWDŹ NAS! Kupuj TAŃSZE wejściówki i karnety na siłownie i zajęcia w klubie fitness na Myfitweb.pl

Teraz właśnie jest dobry moment żeby przerzucić się na wodę. A wyzwanie #30dnidoideau już trwa! Od czwartku 25 maja, co dwa dni, ambasadorowie ID’EAU - autorzy blogów Codziennie fit oraz erVegan - będą publikować w swoich kanałach social media - Facebook oraz Instagram - specjalnie opracowane zadania. Aktywności przygotowane przez Martę Hennig mają na celu zwiększenie wydolności, erVegan zaś zadba o poprawę metabolizmu.

Wszyscy, którzy przyłączą się do programu #30dnidoideau staną przed nie lada wyzwaniem - wśród planowanych zadań Marty Hennig znajdują się, między innymi, mocny sprint w miejscu, bieg w podporze czy burpees. Eryk Wałkowicz zmobilizuje uczestników do codziennego picia wody, poprosi o przygotowanie własnego lunchboxu lub smakowej wody. O odpowiednie nawodnienie Marty podczas ćwiczeń zadba woda ID’EAU, która będzie także głównym składnikiem przepisów erVegana.

Nagrodą główną w programie jest roczny zapas wody ID’EAU. Uczestnicy akcji powalczą także o półroczne i 3-miesięczne zestawy wody.

Ambasadorzy wyzwania z pewnością są Wam znani. Marta Hennig to trener personalny, instruktor fitness oraz trener przygotowania motorycznego. Sport jest jej największą pasją. Blisko 12 lat trenowała lekkoatletykę. Teraz sama trenuje innych. Autorka bloga Codziennie fit. Eryk Wałkowicz jest dietetykiem, absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kulinarne i dietetyczne pasje realizuje na swoim blogu erVegan. Udowadnia, że weganizm nie jest nudny, biszkopt bez jajek da się upiec, a dieta roślinna jest w pełni odpowiednia dla zdrowia i może przynieść wiele korzyści.

CZY WIESZ... 10 popularnych błędów dietetycznych. Nie popełniaj ich, Twoja sylwetka Ci podziękuje


Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x