Zgłoś się do wiosennej metamorfozy. Z roślinną dietą, treningiem z kettlebells i urodową przemianą!

31 marca 2017 14:31

Myfitweb

„Kampania Viva Zdrowie”, we współpracy ze swoimi partnerami szuka osób do wiosennej metamorfozy. „Eksperyment” nowa lub nowy Ty, gwarantuje nie tylko dietę, ale też treningi i metamorfozę wizualną. Jeśli jesteś z Warszawy i wiele razy przerabiałeś już temat odchudzania z miernym skutkiem, to ta akcja jest dla Ciebie. Myfitweb zachęca do udziału.

- Szukamy osób zmagających się z nadprogramowymi kilogramami, zarówno tych zmotywowanych, mających za sobą już doświadczenia z różnego rodzaju dietami "cud" i efektem jojo lub stale odchudzających się i ćwiczących, jednak bez większych efektów, jak i tych, którym ciężko jest "wziąć się w garść" i które potrzebują dużej dawki motywacji zewnętrznej – mówi Anna Żuchniewicz, organizatorka akcji. Do metamorfozy zgłaszać się mogą również osoby, które borykają się z niedowagą i chciałyby przybrać na masie.


Program będzie trwał ok. 4 miesiące. - Chcemy pokazać, że odpowiednio zbilansowana, spersonalizowana dieta roślinna w połączeniu z odpowiednio zaplanowaną aktywnością fizyczną może przynieść zaskakujące rezultaty, poprawiając kondycję, zdrowie, samopoczucie, wydolność i siłę – przyznaje Żuchniewicz. Ale żeby ta przemiana miała również piękny finał, zostanie zwieńczona dobraniem odpowiedniej fryzury oraz w przypadku kobiet, wykonaniem makijażu dopasowanego do cery i karnacji. Uczestnicy w trakcie akcji zaczerpną także porady ekspertów. Dowiedzą się, jak odpowiednio dbać o włosy i skórę oraz jakie kosmetyki wybierać, a jakich unikać. Okazuje się, że nasze wybory w drogeriach również mają wpływ na zdrowie i samopoczucie, bowiem składniki przenikające przez skórę nie są obojętne dla organizmu.


Czytaj też: Co NAPRAWDĘ jest we frytkach z Mc Donalds’a. Przeczytaj to sam, bo innym nie uwierzysz


Program odchudzania oparty będzie na diecie roślinnej. Organizatorzy akcji chcą obalić mity, które wciąż panują w polskim społeczeństwie: bez mięsa i mleka nie da się żyć, a dieta oparta o rośliny jest niedoborowa i jej stosowanie z pewnością zakończy się anemią i osteoporozą.


Osoby, które wezmą udział w akcji będą też mogły spróbować treningu z kettlebells. Ćwiczenia z odważnikami zapewnią kompleksowy trening całego ciała. Wzmocnią mięśnie brzucha i pośladków, co odciąży kręgosłup, pomogą zbudować siłę i wytrzymałość oraz nauczyć prawidłowych wzorców ruchowych potrzebnych w codziennym życiu: siadania, podnoszenia, wyciskania czy noszenia. Aby trenować nie trzeba dużej sali z niezliczoną ilością specjalistycznych sprzętów. Wystarczy kawałek podłogi i kilka odważników.
Opiekę nad uczestnikami pełnić będą wykwalifikowani specjaliści. Za odżywienie odpowiedzialna będzie Małgorzata Sobczyk, dietetyk i doktorantka na warszawskim SGGW. Poza konsultacjami dietetycznymi zaangażowana jest w szeroko pojętą edukację żywieniową – wykłady, warsztaty i konferencje. Małgorzata jest współautorką książki „Uodpornij się, jedząc świadomie” i prowadzi ZaŻarcie blog.


Treningi będą prowadzone pod nadzorem Marka Wierzbickiego, instruktora Strong First Girya, jedynego i oficjalnego przedstawiciela Pavla Tsatsuline'a oraz jego metody treningowej z odważnikami w Polsce. Swoje umiejętności trenerskie rozwijał uczestnicząc w wielu szkoleniach m.in. z zakresu treningu siłowego, treningu funkcjonalnego, treningu medycznego, mobility oraz treningu z obciążeniem własnego ciała (bodyweight) organizowanych głównie przez doświadczonych trenerów Strong First.


O piękno uczestników zadba Anna Olczyk, stylistka fryzur i wizażystka, a także współwłaścicielka Art of True Hairdressing Anna i Kamil Olczyk. Jak piszą na swojej stronie: "Najważniejsze dla nas jest zdrowie włosów, skóry głowy klientów oraz precyzja strzyżeń co zapewniają nam techniki Toni&Guy oraz Vidal Sassoon. Nie uważamy się za artystów, jesteśmy rzemieślnikami i jako prawdziwi rzemieślnicy dążymy do perfekcji w swoim zawodzie."


GOTOWA DO POBRANIA: Dieta wegetariańska na budowę masy mięśniowej


Zgłoszenia trwają do 8 kwietnia. Organizatorzy wybiorą dwie osoby, które zaproszą na spotkanie. I tak zacznie się metamorfoza! Osoby zainteresowane powinny wysyłać swoje zgłoszenia na adres zdrowarewolucja@viva.org.pl wraz z podaniem podstawowych informacji o sobie oraz odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego to właśnie TY powinieneś (powinnaś) wziąć udział w programie”. Do dzieła! Myfitweb zachęca do udziału.

Tylko u nas

Zobacz również

Pracodawca

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Pracodawca

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma 4 czy 14 lat, może koszystać z odpowiednich

Pracodawca

Balet dla dzieci: jakie korzyści dają dziecku zajęcia taneczne?

Tylko u nas

Zadbaj o zdrowie

x