Abonamenty sportowe dla osób indywidualnych tylko na Myfitweb

26 września 2019 11:29

Myfitweb

Na rynku dostępnych jest wiele abonamentów sportowych, ale czy któryś z nich jest dostępny również dla osób indywidualnych? Zazwyczaj dostęp do takich abonamentów mają tylko osoby pracujące w większych firmach. A co z osobami indywidualnymi? Serwis Myfitweb pomyślał o tych osobach i stworzył karty sportowe nie tylko za pośrednictwem pracodawcy. Bez długoterminowej umowy i niepotrzebnych kosztów!

karty sportowe dla osób prywatnych  karta fitprofit jak zdobyć  fit sport  #kartaktoramotywuje  fitprofit plk  fitprofit cena

Karta sportowa i jej zalety

Jeśli zastanawiasz się jak zdobyć kartę Multisport i nie masz do niej dostępu za pośrednictwem pracodawcy, to mamy dla Ciebie propozycję. Myfitweb daje Ci możliwość kupienia karnetu Myfitweb Open, który obowiązuje w wielu klubach jednocześnie! Za 150 zł miesięcznie możesz chodzić nawet do 50 klubów w mieście. Np. Kupując karnet do Papaj Gym za 120 zł możecie chodzić też do BemoFit, Factory Gym Fight, Zone Fitness, Exo Fitness i 40 innych miejsc, nie tylko w stolicy, ale też w podwarszawskich miejscowościach. 

Abonamenty sportowe takie jak OK system, Multisport czy Fit Profit dostępne są tylko w firmie, w której pracujemy. A nie każda firma je oferuje, bo żeby dołączyć do programy trzeba zatrudniać minimum 20-30 pracowników, a przy takiej liczbie koszty karty są dość wysokie. Inna sytuacja jest z Multikarnetem Myfitweb Open, który kupić może każdy, bez wyjątku. Mowa tutaj w szczególności o osobach indywidualnych. Duża zaletą karty sportowej Myfitweb jest brak opłaty wpisowej. Ile razy spotkałeś się z sytuacją, że oferowano Ci bardzo atrakcyjny karnet, ale musiałeś podpisywać długoterminową umowę z opłatą wpisową? U nas tego nie spotkasz. Masz również możliwość zrezygnowania z abonamentu w dowolnym momencie (ze skutkiem na koniec najbliższego okresu rozliczeniowego). Największym plusem abonamentu Myftiweb jest to, że korzystasz bez limitu z klubów, w których Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie! A jeżeli wiesz, że nie będziesz miał czasu, aby korzystać z karnetu - zawieś go na okres od 7 do 21 dni każdego miesiąca!

Przetestuj jednorazowe wejściówki na siłownię! Tylko na Myfitweb do 70 proc. taniej niż w klubie

Nie tylko abonament... czyli wiele funkcji Myfitweb

Myfitweb to też o wiele więcej niż typowe abonamenty sportowe. To dużo przydatnych i wygodnych funkcji. Jeżeli nie chcesz korzystać z pomocy trenera personalnego, zapoznaj się z naszą bazą ćwiczeń. Znajdziesz tam mnóstwo ćwiczeń z podziałem na kategorie oraz poziomy zaawansowania: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany. Baza produktów pomoże Ci właściwie zbilansować Twoją dietę. W zakładce przepisy, znajdziesz pomysły na zdrowe i pożywne dania. Ile razy głowiłeś się, co zrobić na obiad? Myfitweb likwiduje ten problem. Sprawdź inne równie ciekawe funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się i zakolegowania z naszym serwsiem Myfitweb.pl.


Tylko u nas

Zobacz również

Pracodawca

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Pracodawca

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma 4 czy 14 lat, może koszystać z odpowiednich

Pracodawca

Balet dla dzieci: jakie korzyści dają dziecku zajęcia taneczne?

Tylko u nas

Zadbaj o zdrowie

x