Ćwiczenia na powiększenie biustu: efekty, jakich możesz się spodziewać

30 października 2018 11:08

Myfitweb

Trzeba zacząć od tego, że ćwiczenia na powiększenie biustu nie sprawią, że nasz biust będzie większy. Ale przez rozbudowanie mięśni klatki piersiowej, wzmocnimy, ujędrnimy i podniesiemy piersi. Zachowamy młody wygląd tej części ciała, a to już naprawdę dużo!

ćwiczenia na powiększenie biustu efekty

Ćwiczenia na powiększenie i ujędrnienie biustu - co robić?

Biust zbudowany jest głównie z tkanki tłuszczowej, nie z mięśni. Dlatego ćwiczenia na powiększenie biustu, efekty będą opierać się nie na powiększeniu samej miseczki, a na podniesieniu biustu. Nasza klatka piersiowa poprzez ćwiczenia wzmocni się. Ćwiczeniami można pracować nad jędrnym i sprężystym kształtem. Efekt może przynieść też masaż biustu powiększający, ale on też nie sprawi, że będziemy mieć większą miseczkę. Dobra rada? Wyprostuj się! Szybko i skutecznie poprawisz wygląd nie tylko biustu, ale też całej sylwetki.

Ćwiczenia na powiększenie biustu efekty

Ćwiczenia na powiększenie biustu, efekty uzyskasz dzięki takim ćwiczeniom jak np. body pump. To zajęcia grupowe, które znajdziesz w każdym klubie fitness. Na takich zajęciach pracują mięśnie całej ciała, ale też:  dolna partia klatki piersiowej, środek klatki piersiowej, góra klatki piersiowej. Skuteczne są też ćwiczenia na podniesienie biustu z hantlami. Obciążanie dobieramy do swoich umiejętności. N początek 2-kilogramowe hantle, później można dźwigać więcej. Co jeszcze?

 • Krzyżowanie linek na wyciągu "w bramie", czyli rozpiętki w bramie
 • Pompki diamentowe na kolanach
 • Pompki na kolanach na piłce bosu
 • Pompki na poręczach
 • Pompki z klaskaniem przed sobą
 • Przenoszenie hantla za głowę leżąc w poprzek ławki
 • Pompki na TRX
 • Pompki zwykłe
 • Pompki zwykłe na piłce bosu
 • Przenoszenie hantla za głowę leżąc w poprzek ławki
 • Rozpiętki hantlami leżąc na piłce gimnastycznej

WAŻNE! Jak każdy trening – także ten na biust – musi być regularny. Powyższe ćwiczenia wykonuj w seriach – po 10-15 powtórzeń trzy razy w tygodniu. Z czasem możesz wykonywać więcej powtórzeń i dodać kolejny dzień treningowy.


Popularne są też ćwiczenia na biustu MEL B. Trenerka proponuje kombinację także powyższych ćwiczeń, które dają wzmocnienie mięśni. Ćwiczenia na powiększenie biustu – Youtube pełny jest treningów, z wykorzystaniem ćwiczeń na ujędrnienie biustu.

Panie, które trenują powinny wyposażyć się w biustonosz treningowy. Specjalny stanik podtrzyma biust, a nam będzie się wygodniej ćwiczyć. Dobre opinie ma biustonosz sportowy NIKE, ale też te marki Reebok. Źle dobrany biustonosz treningowy to zmora wielu kobiet. Marka Reebok zdecydowała się położyć temu kres, tworząc pierwszy, rewolucyjny model PureMove Bra. Po kilku latach testów i badań laboratoryjnych, powstał stanik, który reaguje na intensywność ćwiczeń, zapewniając odpowiednie wsparcie i kontrolę. Cena biustonosza to 249 zł.Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x