Klub fitness w Lublinie? Znamy kluby najlepsze na trening!

12 sierpnia 2019 08:48

Myfitweb

Lublin to miasto, w którym w szybkim tempie przybywa klubów fitness i jogi, lecz jak znaleźć ten najlepszy? Obiektów jest dziesiątki, każdy prowadzi zajęcia fitness, próbuje się wyróżnić. My podpowiadamy dokąd się wybrać na trening. Bo dobry klub fitness w Lublinie, to taki, który ma ciekawe zajęcia i ich szeroką ofertę, pomocnych instruktorów i atrakcyjne ceny. Na Myftiweb znajdziesz kluby, do których będziesz chciał wracać. Dlaczego? Bo ceny wejściówek na siłownię w Lublinie czy fitness w Lublinie rozpoczynają się już od nawet 10 złotych.

icon fitness lublin  klub fitness lublin  fitness lublin lotnicza  fitness club lublin  strefa gym & fitness lublin cennik

Fitness Lublin: taniec to energia

Taniec to wyrażanie emocji, wyrażanie siebie - tak twierdzą instruktorzy tańca w Lady Fit Lublin. My się z nimi w pełni zgadzamy i zachęcamy do odwiedzenia tego atrakcyjnego miejsca na ulicy Elsnera 23. Lady Fit to sprawdzona marka, która na rynku jest od lat i cieszy się popularnością gości. Jeśli chcesz poćwiczyć pole dance, exotice pole, taniec na rurze czy stretch pleców - to już wiesz gdzie się zgłosić. Cena wejściówki na te i inne zajęcia to tylko 12,50 złotych, a miesięcznego karnetu - 199 zł. Nauka tańca na rurze Lublin pod okiem instruktorów z Lady Fit (Lublin) pójdzie gładko. Pole dance opinie ma rewelacyjne, więc zapisz się na kurs tańca (Lublin) jeszcze dziś. 

Fitness w Lublinie: sprawdź ten klub!

Lady Fitness to klub fitness dla pań, które chcą być nie tylko fit, ale też mieć wspaniałe sampoczucie! Ćwiczenia na trampolinie dają masę energii  i to nie wszystko. Lady Fitness to klub tylko dla kobiet. Jedyne takie miejsce w Lublinie, gdzie poćwiczysz jednocześnie powierzając swoje dziecko opiekunce w sali zabaw będącej w klubie (SPRAWDŹ GRAFIK zajęć). Ćwiczenia na trampolinie, czyli jumping frog, zumba dla mam ze starszymi dziećmi, aerobik dla początkujących zajęcia fit mama z dzieckiem, BUP, TBC i tabata dla zaawansowanych, pilates, joga, zdrowy kręgosłup. Dostępna jest również sala zabaw - możesz tu przyjść z dziećmi już od 6. miesiąca życia! Wejściówki do tego niepowtarzalnego klubu są w cenie 11 złotych, a karnet 130 zł miesięcznie.


Zajęcia dla każdego w Lublinie

Fit Klub mieści się na ul. Wojciechowskiej 7B. To idealne miejsce dla osób lubiących aktywność fizyczną i wszelkiego rodzaju ćwiczenia. W Fit Klubie masz możliwość poćwiczenia na siłowni, udziału w zajęciach fitness oraz nauki sztuk walki. Osoby zaczynające swoją przygodę ze sportem mogą liczyć na pomoc trenerów i instruktorów. Z pewnością pomoże im to poczuć się pewniej podczas stawiania swoich pierwszych kroków w klubie fitness. Z myślą o was, Fit Klub wprowadził wiele różnych stopni intensywności. Od niedawna do oferty Fit Klubu wprowadzono zajęcia sztuk walki Systema. Te oparte są na specjalnej technice treningu rosyjskich. 

Zadbaj o dobre samopoczucie i sylwetkę w Lublinie

Jeżeli cenisz sobie kameralne siłownie i w pełni wyposażone fitness cluby to powinieneś sprawdzić BeFIT Fitness Club.  Właściciele obiektu z wielką przyjemnością zapraszają na trening – klub odwiedzić mogą panie i panowie. Nie ma ograniczeń wiekowych. Na ul. Ignacego Daszyńskiego 5 w Lublinie znajdziecie fitness oraz siłownię. W ofercie klub oprócz indywidualnych zajęć, znajdziesz też grupowe. Obecność innych uczestników zmotywuje Cie do systematycznego uczęszczania w zajęciach. BeFit posiada profesjonalne wyposażenie - sprzęt firmy Sewim. BeFit Fitness Club Lublin to miejsce, które koniecznie musisz odwiedzić, jeśli jesteś fanem aktywnego stylu życia.


Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x