Kochasz sport? Koniecznie sprawdź nową wyszukiwarkę trenerów!

08 stycznia 2019 13:47

Myfitweb

Sport stał się nieodłączną częścią naszego życia. Dawniej osobiście polecano sobie szkoły czy zajęcia w klubie fitness. Jednak wraz z rozwojem technologicznym większość osób podejmuje ostateczną decyzję o wyborze specjalisty... po sprawdzeniu ofert w internecie. Bez obecności w sieci bardzo ciężko o zbudowanie stabilnej marki.

wyszukiwarka trenerów online

Mechanizm szukania specjalisty od treningów

Trening siłowy? Pole dance? Trening crossfit? A może wypożyczalnia kajaków czy udogodnienia na ulubionej nadmorskiej plaży? Tych informacji najczęściej szukamy właśnie w sieci. I często mamy problem z ich filtrowaniem – nic dziwnego, musimy przekopać się przez wiele serwisów. Nierzadko konieczne jest odwiedzenie kilku lub kilkunastu stron. I często nie możemy się zdecydować. A jeśli wszystko mielibyśmy w jednym miejscu?

Szukanie treningów czy zajęć w sieci często jest dziełem przypadku. Przeskakujemy przez oferty, klikamy w kolejne hiperłącza i znajdujemy się w zupełnie innej części internetu. Jeśli oferty firmy czy trenera nie ma na jednej z pierwszych stron Googla – raczej na nią nie trafimy. 

LepszyTrener.pl – Twoje treningi w jednym miejscu

Naprzeciw oczekiwaniom miłośników sportu wychodzi wyszukiwarka LepszyTrener.pl stworzona przez młody warszawski zespół. Projekt działa już od ponad 3 lat, przeszedł szereg testów, dzięki czemu mamy pewność o jego całkowitej funkcjonalności. Pozyskaliśmy już kilka tysięcy użytkowników, zadowolonych z możliwości, które oferuje serwis.

Portal ma zasięg ogólnopolski i zbiera trenerów oraz firmy niemal z każdej dyscypliny sportowej. Co dzięki niemu zyskujemy? Użytkownicy mogą w prosty sposób znaleźć interesującą ich usługę sportową (trening, zajęcia, obiekt czy firmę sportową), wystawić jej opinię czy komentarz. Trenerzy natomiast mają możliwość prowadzenia grafików online, dodawania zdjęć z treningów, pisania artykułów, prezentowania własnego doświadczenia… A to tylko kilka funkcjonalności, które oferuje nowy serwis sportowy.


Jak się zareklamować, żeby znaleźć klientów?

Nie da się  ukryć, że każda osoba, która chce zmienić swój styl życia – zaczyna od wpisania określonych fraz w wyszukiwarkę. W tym samym czasie zwykle radzimy się także znajomych. Niemniej, ostateczna decyzja o wyborze trenera czy zajęć dokonuje się po dokładnym researchu w internecie. Z tego powodu coraz więcej trenerów i firm inwestuje we własne strony internetowe. Koszt jest jednak spory – i często nie zapewnia wymiernej widoczności w wyszukiwarkach. Wyjściem z tej sytuacji jest rejestracja na platformie LepszyTrener.pl. Serwis jest wypozycjonowany na ponad 20K fraz, miesięcznie odwiedza go ponad 80K użytkowników. Dzięki temu profile trenerskie i firmowe znajdują się na wysokich pozycjach. W pełni uzupełnione konta szybko zyskują moc dobrej strony internetowej. A szukającą grupą docelową są osoby zainteresowane zajęciami sportowymi oraz zdrowym stylem życia.


Co mogę znaleźć w serwisie LepszyTrener.pl?

Rejestracja w serwisie LepszyTrener.pl jest całkowicie darmowa. Porównywanie trenerów kulturystyki czy szkół tańca reklamowanych na różnych serwisach internetowych powoli odchodzi do lamusa. Serwis ma być lepszym rozwiązaniem dla wszystkich zainteresowanych aktywnością fizyczną – bez względu na miejsce zamieszkania czy staż treningowy.

Dla trenerów i firm sportowych jest to doskonałe miejsce do zamieszczenia swojej oferty. Dzięki obecności w LepszyTrener.pl mogą się wypromować i pozyskać nowych klientów. Całym procesem widoczności w sieci zajmują się specjaliści od marketingu internetowego.

Jestem trenerem, prowadzę firmę – co mam zrobić?

LepszyTrener.pl łączy specjalistów z klientami zainteresowanymi treningiem bądź zajęciami sportowymi. Wystarczy jedynie zarejestrować się jako trener lub firma. Następnie uzupełnić informacje o swojej działalności, doświadczeniu, lokalizacji oraz ofercie. Do wyboru dostępne są  specjalizacje spośród wszystkich dyscyplin sportowych. Profil trenera lub firmy umożliwia precyzyjne określenie swojej oferty i zaprezentowania jej szczegółów.

Dla ułatwienia zadania, do dyspozycji trenerów i firm dostępna jest też bogata baza wiedzy, zawierająca porady i materiały szkoleniowe z zakresu reklamy i technik sprzedaży. Dodatkowo w każdym momencie można skontaktować się bezpośrednio z serwisem i skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu marketingu internetowego.


Moje konto pod kontrolą

Trener lub firma mają pełną kontrolę na tym, jakie efekty uzyskają za pomocą swojego profilu. Mają do dyspozycji cały szereg funkcjonalności. W panelu widnieją szczegółowe statystyki wyświetleń konta. W ten sposób można łatwo mierzyć skuteczność własnych działań. Można także na bieżąco monitorować moc swojego konta. Serwis podpowiada, w której zakładce informacje są niepełne oraz co warto jeszcze zamieścić. Dzięki temu nie trzeba zajmować myśli tym, jak zwiększyć własne zasięgi, bo reklama robi się sama.


Niska cena – wysoka jakość

Rejestracja w serwisie jest –  i zawsze będzie bezpłatna. Trener bądź firma zaraz po dołączeniu do bazy, ma do wykorzystania 14-dniowy bezpłatny okres testowy z pełnym dostępem do konta. Jest to czas na uzupełnienie informacji o sobie, dzięki czemu konto będzie mogło „osiąść” w internecie i zacząć przyciągać uwagę internautów. Po zakończeniu darmowego okresu, podstawowe funkcje wciąż pozostają bezpłatne. W wersji płatnej trener zyskuje indywidualną opiekę marketingową, pełnię funkcjonalności oraz wysokie zasięgi. Ceny pakietów sięgają ledwie kilkudziesięciu złotych miesięcznie. To mała inwestycja w kontekście pozyskania kilku nowych klientów każdego miesiąca.

Więcej informacji na stronie serwisu oraz na fanpage’u Facebook.

Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x