Największe targi fitness 2019. Czas na FIWE Fitness Trade Show 13-15 września 2019

08 sierpnia 2019 10:07

Myfitweb

Kolejna już edycja największych targów fitness w Polsce – FIWE Fitness Trade Show. Szósta edycja targów prowadzona jest pod nazwą UNITED – ZJEDNOCZENI. Organizator w tym roku przygotował masę wrażeń dla odwiedzających, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie wydarzenie.

targi FIWE 2019

Międzynarodowe targi, których celem jest połączenie ludzi różnych narodowości podczas obecnych wydarzeń. Targi FIWE 2019 są wydarzeniem łączącym część biznesową ze świetnym show i zabawą. Dla części biznesowej organizatorzy przygotowali specjalny dzień, przeznaczony wyłącznie dla gości zainteresowanych kwestiami biznesowymi.

Podczas tego dnia dla odwiedzających zostały przygotowane aż 4 różne konferencje:

Konferencja FIWE Experts elitarna konferencja branżowa przeznaczona dla wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań w już prowadzonym biznesie. Będzie to prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy od ekspertów osiągających prawdziwe, mierzalne rezultaty.

Konferencja FIWE Investors dedykowana przedsiębiorcom i osobom prywatnym pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce.

FIWE 2017 w Warszawie. Największe targi branży fitness. Zobacz ZDJĘCIA

Konferencja FIWE Wellness & SPA przeznaczona dla właścicieli i managerom Hoteli , Spa, Pływalni, ośrodków wypoczynkowych, czy też baz treningowych. Konferencja powstała, by edukować kadrę zarządzającą z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz zapoznać ich z innowacyjnymi metodami urządzania strefy wellness & Spa w prowadzonym biznesie.

Konferencja FIWE Shops dla kadry zarządzającej hurtowniami, a także właścicielom sklepów stacjonarnych i internetowych, na której przedsiębiorcy dowiedzą się w jaki sposób podnieść zyski ze sprzedaży oraz jak dobrze prowadzić sklep, aby czerpać zyski.

FIWE 2019: Warszawa stolicą fitnessu

Na dzień biznesowy organizatorzy przygotowali również wyjątkowy panel dyskusyjny CEO Meetings. Międzynarodowy panel, gdzie spotkają się przedstawiciele oraz eksperci z branży fitness. Celem debaty jest poruszenie oraz przedyskutowanie obecnej sytuacji na rynku fitness. Dla osób poszukujących pomysłu na biznes lub przedsiębiorców organizatorzy przygotowali specjalną Strefę Franczyzy. Zbiór ofert franczyzodawców branży fitness w jednym miejscu.

Podczas 6. edycji targów, odbędzie się kolejny rok z rzędu Konkurs FIWE Awards. Prestiżowa nagroda kierowana do wystawców oraz ich firm. Osoby zainteresowana, mają możliwość zgłoszenia swojej marki do konkursu w trzech kategoriach: Produkt Roku, Usługa Roku oraz Akcesoria Roku.

Poza konkursem kierowanym dla wystawców, przygotowany został również konkurs kierowany do klubów fitness oraz studiów butikowych - Konkurs Branża Fitness Awards. Celem konkursu jest wyróżnienie w danych kategoriach najlepszych klubów z branży.

Dla gości odwiedzających targi organizatorzy przygotowali masę nowości. Połączone zostały ze sobą dwa obszary: wielkie show & edukacja w postaci konferencji.

FIWE 2019: kto bedzie?

Z okazji 3. urodzin Gym Glamour oraz powrotu do Polski naszych gwiazd przygotowane zostało Wielkie spotkanie Deynn & Majewski. Super spotkanie dla fanów ze świetną atmosferą. 

Zawody najbardziej ekstremalna dziedzina w cięciu i rąbaniu drewna z użyciem mocnej pilarki łańcuchowej, wyczynowej siekiery i specjalnej piły ręcznej – STHIL Timbersports odbędą się na FIWE! Dyscyplina STIHL TIMBERSPORTS ze względu na swoją widowiskowość zyskuje coraz większą popularność i zainteresowanie. Czeka nas niesamowita moc wrażeń.

FIWE Fitness Fashion Week, premiery najnowszych kolekcji, najmodniejszych trendów, czyli najważniejszy pokaz mody sportowej odbędzie się już na targach FIWE.

Swoje nowe oblicze podczas 6 edycji targów zaprezentuje również EU4YA by tiguar - największa konwencja fitness w Europie Centralnej dla instruktorów, trenerów personalnych, sportowców i miłośników zdrowego trybu życia.

Wraz z Polskim Związkiem Kulturystyki i Fitness oraz IFBB przygotowujemy dla Was największe wydarzenie w historii sportów sylwetkowych. Najważniejsze zawody kulturystyczne w Polsce odbędą się podczas tegorocznej edycji FIWE Fitness Trade Show 2019.

Crossfit LOGinLAB Cup FIWE 2019 – zmagania najlepszych atletów w historii LOGinLAB zamykających sezon 2019 i świętujących wspólnie rocznice 5th Anniversary.

Zawody FIWE Armwrestling, w których każdy z odwiedzających będzie mógł wziąć udział i sprawdić swoje umiejętności pod bacznym okiem profesjonalnych sędziów. Armwrestling to sporty walki w formule „jeden na jednego”.

KSW PREMIUM FIGHT ARENA to miejsce na FIWE, gdzie  spotkacie zawodników największej federacji MMA w Polsce. Na KSW Premium Fight Zone będziecie mieli możliwość treningu i zobaczenia pokazów walk, a gwiazdy KSW na wyciągnięcie ręki tylko na FIWE.

Na targach odbędą się Amatorskie Mistrzostwa Europy MMA. Impreza o międzynarodowym charakterze przyciągnie do Polski wielu zawodników z różnych części świata. Organizatorem zawodów jest Federacja Time of Master.

Na FIWE 2019 gwiazdy pojawią się masowo

FIWE Strefa Gwiazd to specjalne miejsce na targach, gdzie będzie możliwość spotkania się i zrobienia pamiątkowej fotki z najbardziej znanymi gwiazdami sportów.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie – Fitness Tour. Będzie to największa i bardzo atrakcyjna trasa grupowych treningów fitness w Polsce. Wydarzenia są planowane w 66 miastach, a pierwsze odbędzie się w plenerowej strefie treningowej przed EXPO XXI podczas targów FIWE!

FIWE Fit to konferencja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z siłownią i sportami siłowymi. Wykłady i szkolenia prowadzone przez ekspertów w dziedzinie zdrowego odżywiania, treningu oraz suplementacji.

FIWE Personal Trainer – moduł wykładów i szkoleń dedykowanych dla trenerów personalnych i osób średniozaawansowanych, którzy znają już podstawy treningu.

Konferencja FIWE Pro, moduł wykładów i szkoleń dedykowanych dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, którzy chcą pozyskać poszerzoną wiedzę z zakresu treningu, diety i suplementacji.

Myfitweb.pl jest partnerem medialnym FIWE 2019. FIWE 2019 bilety możecie kupić na stronie internetowej organizatora. FIWE 2019 - kiedy? Już 13-15 września 2019. Szykujcie się gorący fitnessowy weekend! 

Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x