Dowiedz się ile zyskasz z nami

Zobacz ile możesz z nami zaoszczędzić

Osób

PLN

0

oszczędności miesięcznie

Jedyny program sportowy

Pay as you go

Pay-as-u-go to efektywne wykorzystanie każdej złotówki. Zaoszczędzone środki, wynikające z tego, że płacisz tylko za pracowników, którzy ćwiczą, przeznaczysz na dodatkowe benefity.

Brak abonamentów czy stałych opłat

Płacisz tylko za tych pracowników, którzy rzeczywiście ćwiczą. Statystycznie ponad 80% pracowników, w ogóle nie korzysta z kart sportowych.

Zacznij

Z tradycyjnymi kartami sportowymi płacisz za wszystkich niezależnie czy korzystają z Myfitweb tylko za tych co ćwiczą. Zasada jest prosta: jak nie ćwiczysz to nie płacisz.

Poznaj naszą ofertę

Nie jesteśmy tradycyjną kartą sportową a kompletną i dopasowaną ofertą. Ci, którzy mniej ćwiczą, wybierają najtańsze w Polsce wejściówki, a Ci którzy częściej - karnety. W okresach, gdy brak jest aktywności fizycznej, mamy bilety do kina, atrakcje miejskie, podróże, bony zakupowe. W cenie tradycyjnej karty sportowej masz o wiele więcej

Wspólny cel

Nasz interes jest spójny z Twoim

W przeciwieństwie do innych, zależy nam na tym aby pracownicy jak najczęściej korzystali z obiektów sportowo-rekreacyjnych. Nasz system grywalizacji pozwoli Ci zachęcać pracowników do aktywności fizycznej, co przełoży się na ich wyniki w pracy

Zacznij

Dołącz za darmo do Myfitweb

bez minimalnych wpłat, bez opłaty za wdrożenie.

x