Dowiedz się ile zyskasz z nami

Zobacz ile możesz z nami zaoszczędzić
nawet 1000 zł
osczędności
miesięcznie

Jedyny program sportowy

Pay as You go
Pay-as-you-go to efektywne wykorzystanie każdej złotówki. Zaoszczędzone środki, wynikające z tego, że płacisz tylko za pracowników, którzy ćwiczą, przeznaczysz na dodatkowe benefity.

Brak abonamentów czy stałych opłat

Płacisz tylko za tych pracowników, którzy rzeczywiście ćwiczą. Statystycznie ponad 80% pracowników w ogóle nie korzysta z kart sportowych.
Zacznij
80%
pracowników w ogóle
nie korzysta
Bez abonamentów. Płać tylko za tych, którzy rzeczywiście korzystają.
Pay as You go
20%
Z tradycyjnymi kartami sportowymi płacisz za wszystkich niezależnie czy korzystają z Myfitweb tylko za tych co ćwiczą. Zasada jest prosta: jak nie ćwiczysz to nie płacisz.

Poznaj naszą ofertę

Nie jesteśmy tradycyjną kartą sportową a kompletną i dopasowaną ofertą. Ci, którzy mniej ćwiczą, wybierają najtańsze w Polsce wejściówki, a Ci którzy częściej - karnety. W okresach, gdy brak jest aktywności fizycznej, mamy bilety do kina, atrakcje miejskie, podróże, bony zakupowe. W cenie tradycyjnej karty sportowej masz o wiele więcej
Nasz interes
jest spójny z Twoim
W przeciwieństwie do innych, zależy nam na tym aby pracowncy jak najczęściej korzystali z obiektów sportowo-rekreacyjnych. Nasz system grywalizacji pozwoli Ci zachęcać pracowników do aktywności fizycznej, co przełoży się na ich wyniki w pracy.
Zacznij
x