Joga Klub

gold stargold stargold stargold stargold star Studio jogi

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
20,00 zł
220,00 zł

Zobacz wszystkie opcje:  2

O Joga Klub

Joga Klub to jedna z bardziej znanych warszawskich szkół jogi. Zlokalizowana w samym sercu Warszawy – na ulicy Chałubińskiego 8. Działa od 2004 roku, więc na swoim koncie ma duże doświadczenie! W Joga Klub znajdziemy zajęcia jogi dla każdego. Różnorodność jest niewątpliwie dużym atutem tego miejsca. Klubowicze do wyboru mają jogę Ashtanga na różnych poziomach zaawansowania, winyasę, jogę oraz pilates dla seniorów, a także Jogę medytacyjną Kundalini. W grafiku codziennie stałym punktem jest też Pilates. Więcej

Zajęcia dla siebie znajdą też panie w ciąży. Słowem: dla każdego coś dobrego. Warto wybrać się na zajęcia do Joga Klub, gdzie niespodziewanie znajdziesz się w enklawie ciszy w samym centrum wielkomiejskiego życia. Samo miejsce ma przyjazną atmosferę, największe wrażenie robi przestronna sala, z pięknym widokiem na kościół św. Barbary. Do dyspozycji są wygodne łazienki, prysznice, kącik wypoczynkowy z wi-fi, gdzie możesz poczekać na zajęcia i szatnie z szafkami zamykanymi na klucz. Tu po prostu tętni dobra energia, a na zajęciach można nieźle popracować i wynieść spory zapas energii, satysfakcji i ... relaksu. Na joginów czeka też doświadczona kadra nauczycieli, dla których codziennym życiem jest ich własna praktyka jogi. To pasjonaci, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą, W Joga Klub usłyszysz, zgodnie ze słynnym cytatem, że joga to "99 % praktyki, 1 % teorii" (K.Pattabhi Jois). I to najlepiej świadczy o poziomie usług w tej szkole. W Joga Klub zajęcia prowadzi 12 instruktorów, którzy z wykształcenia są np. psychologami, fizjoterapeutami, specjalistami ds. żywienia. Joga Klub wpasował między dwoma hotelami - Hampton oraz Marriott, w doskonałym miejscu, do którego szybko dostaniecie się każdym możliwym środkiem transportu. Plusem jest też fakt, że szkoła nie wymaga wcześniejszych zapisów na zajęcia.

O Joga Klub

Joga Klub to jedna z bardziej znanych warszawskich szkół jogi. Zlokalizowana w samym sercu Warszawy – na ulicy Chałubińskiego 8. Działa od 2004 roku, więc na swoim koncie ma duże doświadczenie! W Joga Klub znajdziemy zajęcia jogi dla każdego. Różnorodność jest niewątpliwie dużym atutem tego miejsca. Klubowicze do wyboru mają jogę Ashtanga na różnych poziomach zaawansowania, winyasę, jogę oraz pilates dla seniorów, a także Jogę medytacyjną Kundalini. W grafiku codziennie stałym punktem jest też Pilates. Zajęcia dla siebie znajdą też panie w ciąży. Słowem: dla każdego coś dobrego.

Więcej


Warto wybrać się na zajęcia do Joga Klub, gdzie niespodziewanie znajdziesz się w enklawie ciszy w samym centrum wielkomiejskiego życia. Samo miejsce ma przyjazną atmosferę, największe wrażenie robi przestronna sala, z pięknym widokiem na kościół św. Barbary. Do dyspozycji są wygodne łazienki, prysznice, kącik wypoczynkowy z wi-fi, gdzie możesz poczekać na zajęcia i szatnie z szafkami zamykanymi na klucz. Tu po prostu tętni dobra energia, a na zajęciach można nieźle popracować i wynieść spory zapas energii, satysfakcji i ... relaksu.

Na joginów czeka też doświadczona kadra nauczycieli, dla których codziennym życiem jest ich własna praktyka jogi. To pasjonaci, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą, W Joga Klub usłyszysz, zgodnie ze słynnym cytatem, że joga to "99 % praktyki, 1 % teorii" (K.Pattabhi Jois). I to najlepiej świadczy o poziomie usług w tej szkole. W Joga Klub zajęcia prowadzi 12 instruktorów, którzy z wykształcenia są np. psychologami, fizjoterapeutami, specjalistami ds. żywienia.

Joga Klub wpasował między dwoma hotelami - Hampton oraz Marriott, w doskonałym miejscu, do którego szybko dostaniecie się każdym możliwym środkiem transportu. Plusem jest też fakt, że szkoła nie wymaga wcześniejszych zapisów na zajęcia.

Joga Klub Lokalizacja

pin

Warszawa

Chałubińskiego 8, Warszawa

Zobacz wskazówki

Godziny otwarcia +

 • Poniedziałek
  07:30 - 21:00
 • Wtorek
  07:30 - 21:00
 • Środa
  07:30 - 21:00
 • Czwartek
  07:30 - 21:00
 • Piątek
  07:30 - 21:00
 • Sobota
  10:00 - 18:30
 • Niedziela
  10:00 - 18:30

Udogodnienia klubu +

Szatnia
Szafki
Klimatyzacja

Kontakt +

phoneZadzwoń websiteStrona WWW mailE-mail

Film

Lokalizacja Joga Klub

pin

Warszawa

Chałubińskiego 8, Warszawa

Zobacz wskazówki

Dla pracodawców

Cennik

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
20,00 zł

Myfitweb Open gwiazdka

*Bez limitu wejść do 177 klubów

lista klubów
Aktualnie niedostępne
220,00 zł

Wręczany prezent

Uzupełnij dane obdarowywanej osoby

Wpisz imię obdarowywanej osoby
Napisz od kogo jest prezent
Wpisz e-mail obdarowywanej osoby
Wybierz datę
calendar

Polecane Obiekty

Tylko u nas

x