Klub Odnowa

gold stargold stargold stargold stargold star Studio jogi

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
15,00 zł
175,00 zł

Zobacz wszystkie opcje:  3

O Klub Odnowa

Klub Odnowa zlokalizowany jest w centrum stolicy, przy Górskiego 3. Klub istnieje od 2011 roku i specjalizuje się w treningach stabilizacji kręgosłupa. Klub Odnowa to miejsce kameralne, na jednych zajęciach nie spotkasz więcej niż 12 osób. Tu stawia się na jakość, nie na ilość. Jak mówią przedstawiciele klubu: w Odnowie na treningu grupowym poczujecie się jak zajęciach indywidualnych z trenerem. Dla każdego gościa obciążenie na trening dobierane jest indywidualnie, a jeśli ten nie może trenować z Więcej

odważnikami, to stosowane są ćwiczenia zastępcze. Klub Odnowa chce zwrócić szczególną uwagę swoich klientów na zagrożenia jakie niesie za sobą siedzący tryb pracy - na kręgosłup. Trenerzy pokazują, jak należy przeciwdziałać tym problemom, łącznie z zapobieganiem zespołowi cieśni nadgarstka, który powstaje najczęściej przy używaniu "myszki" komputerowej. Treningi w Klubie Odnowa dobiera się tak żeby korygowały postawę, wzmacniały ciało, pozytywnie wpływały na kondycję, a także odmładzały. Na pierwszym treningu kadra instruktorska dokładnie tłumaczy, jak należy ćwiczyć, czego unikać, a co jest wskazane. Nie zastawiaj się dłużej, po prostu przyjdź do Klubu Odnowa i zawalcz o lepszą jakość swojego życia. Na sali treningowej jest odpowiednie wyposażenie, klimatyzacja, wentylacja i kameralna atmosfera, o którą dba instruktor o wysokich kwalifikacjach. Klub Odnowa to różne rodzaje treningów, ale głównie stabilizacja kręgosłupa, trening ABT. Po treningu pl poczujsz się jak nowonarodzony. A więc, jaki jest pomysł na zdrowy kręgosłup? Ćwiczenia! Klub Odnowa Warszawa jest dla wymagających klientów. Można też przyjść na zajęcia Fitness Odnowa. Interesują Cię zagadnienia: zdrowy kręgosłup Warszawa, zdrowy kręgosłup ćwiczenia, ćwiczenia zdrowy kręgosłup? W Odnowa Klub znajdziesz odpowiedzi na te wszystkie pytania. Zajęcia zdrowy kręgosłup (Warszawa) będą bez tajemnic. A może szukasz siłownia Warszawa Śródmieście lub klub fitness Warszawa Śródmieście, aerobik Warszawa Śródmieście, fitness Warszawa Śródmieście? Sprawdź ofertę klubu Odnowa. Tu trening stabilizacji nabiera nowej jakości. A ćwiczenia na kręgosłup (Warszawa) są wizytówką tego miejsca.

O Klub Odnowa

Klub Odnowa zlokalizowany jest w centrum stolicy, przy Górskiego 3. Klub istnieje od 2011 roku i specjalizuje się w treningach stabilizacji kręgosłupa. Klub Odnowa to miejsce kameralne, na jednych zajęciach nie spotkasz więcej niż 12 osób. Tu stawia się na jakość, nie na ilość. Jak mówią przedstawiciele klubu: w Odnowie na treningu grupowym poczujecie się jak zajęciach indywidualnych z trenerem. Dla każdego gościa obciążenie na trening dobierane jest indywidualnie, a jeśli ten nie może trenować z odważnikami, to stosowane są ćwiczenia zastępcze.

Więcej


Klub Odnowa chce zwrócić szczególną uwagę swoich klientów na zagrożenia jakie niesie za sobą siedzący tryb pracy - na kręgosłup. Trenerzy pokazują, jak należy przeciwdziałać tym problemom, łącznie z zapobieganiem zespołowi cieśni nadgarstka, który powstaje najczęściej przy używaniu "myszki" komputerowej.

Treningi w Klubie Odnowa dobiera się tak żeby korygowały postawę, wzmacniały ciało, pozytywnie wpływały na kondycję, a także odmładzały.

Na pierwszym treningu kadra instruktorska dokładnie tłumaczy, jak należy ćwiczyć, czego unikać, a co jest wskazane. Nie zastawiaj się dłużej, po prostu przyjdź do Klubu Odnowa i zawalcz o lepszą jakość swojego życia.

Na sali treningowej jest odpowiednie wyposażenie, klimatyzacja, wentylacja i kameralna atmosfera, o którą dba instruktor o wysokich kwalifikacjach.

Klub Odnowa to różne rodzaje treningów, ale głównie stabilizacja kręgosłupa, trening ABT. Po treningu pl poczujsz się jak nowonarodzony. A więc, jaki jest pomysł na zdrowy kręgosłup? Ćwiczenia!

Klub Odnowa Warszawa jest dla wymagających klientów. Można też przyjść na zajęcia Fitness Odnowa. Interesują Cię zagadnienia: zdrowy kręgosłup Warszawa, zdrowy kręgosłup ćwiczenia, ćwiczenia zdrowy kręgosłup? W Odnowa Klub znajdziesz odpowiedzi na te wszystkie pytania. Zajęcia zdrowy kręgosłup (Warszawa) będą bez tajemnic.

A może szukasz siłownia Warszawa Śródmieście lub klub fitness Warszawa Śródmieście, aerobik Warszawa Śródmieście, fitness Warszawa Śródmieście? Sprawdź ofertę klubu Odnowa. Tu trening stabilizacji nabiera nowej jakości. A ćwiczenia na kręgosłup (Warszawa) są wizytówką tego miejsca.

Klub Odnowa Lokalizacja

pin

Warszawa

ul. Wojciecha Górskiego 3, Warszawa

Zobacz wskazówki

Godziny otwarcia +

 • Poniedziałek
  07:15 - 21:00
 • Wtorek
  07:15 - 21:00
 • Środa
  07:15 - 21:00
 • Czwartek
  07:15 - 21:00
 • Piątek
  07:15 - 21:00
 • Sobota
  07:15 - 21:00
 • Niedzielanieczynne

Wyposażenie klubu +

Studio Fitness
Maty fitness
Ćwiczenia grupowe

Udogodnienia klubu +

Prysznice
Szatnia
Szafki

Kontakt +

phoneZadzwoń websiteStrona WWW mailE-mail

Lokalizacja Klub Odnowa

pin

Warszawa

ul. Wojciecha Górskiego 3, Warszawa

Zobacz wskazówki

Dla pracodawców

Cennik

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
15,00 zł

Myfitweb Open gwiazdka

*Bez limitu wejść do 140 klubów

lista klubów
Aktualnie niedostępne
175,00 zł

6 wejść

więcej
90,00 zł

Wręczany prezent

Uzupełnij dane obdarowywanej osoby

Wpisz imię obdarowywanej osoby
Napisz od kogo jest prezent
Wpisz e-mail obdarowywanej osoby
Wybierz datę
calendar

Polecane Obiekty

Tylko u nas

x