Panorama Fitness

gold stargold stargold stargold stargold star Klub fitness, Siłownia

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
15,00 zł
150,00 zł

Zobacz wszystkie opcje:  3

O Panorama Fitness

Panorama Fitness to katowicki klub i siłownia, który został stworzony z myślą o aktywnych ludziach i ich potrzebach. W Panoramie zrobienie trening na maszynach, ale też pójdziecie na zajęcia fitness. Pomocą służy wykwalifikowana kadra trenerska. - Początkującym oferujemy inspirację, zaawansowanym motywację – to hasło Panorama Fitness. Szeroki wachlarz zajęć grupowych, siłownia i wsparcie trenera, dobra zabawa, jak również ciężka praca nad własnym ciałem i umysłem – tego możecie spodziewać się dołączając Więcej

do klubowej społeczności. Jakie zajęcia oferuje Panorama Fitness? Cycling, pilates, zdrowy kręgosłup, zumba, step wzmacnianie, fit ball, tabata, boot camp, cross training, TBC – sami przyznacie, że jest w czym wybierać. Klub przyjazny dzieciom. Panorama Fitness adres to siłownia (Katowice) na ul. Studenckiej 22. Panorama Fitness to nie jest zwykły klub fitness! – Spełniamy marzenia – tak brzmi motto klubu. A jest to miejsce z charakterem. Fitness (Katowice) w Panorama Katowice może nabrać nowego wymiaru. Jeśli szukasz dobrego miejsca na trening to siłownia Katowice Ligota będzie strzałem w dziesiątkę. Wpisujesz w interencie hasła: Panorama Ligota, zumba Katowice, fitness Katowice Ligota (albo Katowice Panorama, fitness Panorama, siłownia Ligota, zumba Katowice Ligota) – trafiłeś w dobre miejsce. Kup wejściówkę w promocyjnej cenie na Myfitweb.pl i wybierz się do klubu Panorama Fitness Katowice. Club Panorama to właściwy wybór!

O Panorama Fitness

Panorama Fitness to katowicki klub i siłownia, który został stworzony z myślą o aktywnych ludziach i ich potrzebach. W Panoramie zrobienie trening na maszynach, ale też pójdziecie na zajęcia fitness. Pomocą służy wykwalifikowana kadra trenerska. - Początkującym oferujemy inspirację, zaawansowanym motywację – to hasło Panorama Fitness. Szeroki wachlarz zajęć grupowych, siłownia i wsparcie trenera, dobra zabawa, jak również ciężka praca nad własnym ciałem i umysłem – tego możecie spodziewać się dołączając do klubowej społeczności.

Więcej


Jakie zajęcia oferuje Panorama Fitness? Cycling, pilates, zdrowy kręgosłup, zumba, step wzmacnianie, fit ball, tabata, boot camp, cross training, TBC – sami przyznacie, że jest w czym wybierać. Klub przyjazny dzieciom.

Panorama Fitness adres to siłownia (Katowice) na ul. Studenckiej 22. Panorama Fitness to nie jest zwykły klub fitness! – Spełniamy marzenia – tak brzmi motto klubu. A jest to miejsce z charakterem. Fitness (Katowice) w Panorama Katowice może nabrać nowego wymiaru.

Jeśli szukasz dobrego miejsca na trening to siłownia Katowice Ligota będzie strzałem w dziesiątkę. Wpisujesz w interencie hasła: Panorama Ligota, zumba Katowice, fitness Katowice Ligota (albo Katowice Panorama, fitness Panorama, siłownia Ligota, zumba Katowice Ligota) – trafiłeś w dobre miejsce. Kup wejściówkę w promocyjnej cenie na Myfitweb.pl i wybierz się do klubu Panorama Fitness Katowice. Club Panorama to właściwy wybór!

Panorama Fitness Lokalizacja

pin

Katowice

ul. Studencka 22 , Katowice

Zobacz wskazówki

Godziny otwarcia +

 • Poniedziałek
  08:00 - 22:00
 • Wtorek
  08:00 - 22:00
 • Środa
  08:00 - 22:00
 • Czwartek
  08:00 - 22:00
 • Piątek
  08:00 - 22:00
 • Sobota
  10:00 - 16:30
 • Niedziela
  10:00 - 16:00

Wyposażenie klubu +

Maszyny cardio
Wolne ciężary
Studio Fitness
Treningi personalne
Maszyny siłowe
Ręczniki
Worki treningowe
Maty fitness
Ćwiczenia grupowe
Ćwiczenia na świeżym powietrzu
więcej

Udogodnienia klubu +

Prysznice
Szatnia
Szafki
Parking
Café
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Klimatyzacja
Wi-fi
więcej

Kontakt +

phoneZadzwoń websiteStrona WWW mailE-mail

Film

Lokalizacja Panorama Fitness

pin

Katowice

ul. Studencka 22 , Katowice

Zobacz wskazówki

Dla pracodawców

Cennik

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
15,00 zł

Myfitweb Open gwiazdka

*Bez limitu wejść do 114 klubów

lista klubów
Aktualnie niedostępne
150,00 zł

6 wejść

więcej
90,00 zł

Wręczany prezent

Uzupełnij dane obdarowywanej osoby

Wpisz imię obdarowywanej osoby
Napisz od kogo jest prezent
Wpisz e-mail obdarowywanej osoby
Wybierz datę
calendar

Polecane Obiekty

Tylko u nas

x