Park Trampolin Jump World Warszawa

gold stargold stargold stargold stargold star Park trampolin

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
24,00 zł

Zobacz wszystkie opcje:  2

O Park Trampolin Jump World Warszawa

Brakuje Ci fajnego miejsca na spędzenie weekendu ze znajomymi lub rodziną? A próbowałeś Jump World? No właśnie! Jump World to największa sieć parków trampolin w Polsce. Znajdziesz ją m.in. w Warszawie (Al. Krakowska 61). WięcejNic tak nie poprawia naszego humoru jak chwile spędzone na zabawie w dobrym towarzystwie, dlatego polecamy Jump World. Możliwości jest tu mnóstwo! Np.: basen z gąbkami, gdzie możesz robić salta lub po prostu skakać - a basen z gąbkami zapewni Ci miękkie lądowanie. Zanurkuj wśród gąbek! Gladiatorzy to sposób na wyładowanie energii, daje dużo radości i emocji. Polega na zrzuceniu przeciwnika do basenu z gąbkami za pomocą miękkiego wałka. Tyrolka to nowa atrakcja w parku. Za pomocą tyrolki przemieszczasz się z jednego brzegu na drugi. To zabawa dla odważnych, którzy nie boją się wysokości. Lubisz trudne tory przeszkód? Zatem musisz wypróbować ten w Jump World - zawrotne tempo, wysokie i szybkie skoki, to czeka Cie na torze przeszkód w Jump World. Coś dla fanów sportów drużynowych, Jump World ma strefę siatkówki oraz strefę piłki nożnej. Atrakcji jest o wiele więcej. Przyjdź sam i przekonaj się jak niesamowita jest tutaj atmosfera.

Koniecznie sprawdź Jump World cennik oraz godziny otwarcia!

O Park Trampolin Jump World Warszawa

Brakuje Ci fajnego miejsca na spędzenie weekendu ze znajomymi lub rodziną? A próbowałeś Jump World? No właśnie! Jump World to największa sieć parków trampolin w Polsce. Znajdziesz ją m.in. w Warszawie (Al. Krakowska 61).

WięcejNic tak nie poprawia naszego humoru jak chwile spędzone na zabawie w dobrym towarzystwie, dlatego polecamy Jump World. Możliwości jest tu mnóstwo! Np.: basen z gąbkami, gdzie możesz robić salta lub po prostu skakać - a basen z gąbkami zapewni Ci miękkie lądowanie. Zanurkuj wśród gąbek! Gladiatorzy to sposób na wyładowanie energii, daje dużo radości i emocji. Polega na zrzuceniu przeciwnika do basenu z gąbkami za pomocą miękkiego wałka. Tyrolka to nowa atrakcja w parku. Za pomocą tyrolki przemieszczasz się z jednego brzegu na drugi. To zabawa dla odważnych, którzy nie boją się wysokości. Lubisz trudne tory przeszkód? Zatem musisz wypróbować ten w Jump World - zawrotne tempo, wysokie i szybkie skoki, to czeka Cie na torze przeszkód w Jump World. Coś dla fanów sportów drużynowych, Jump World ma strefę siatkówki oraz strefę piłki nożnej. Atrakcji jest o wiele więcej. Przyjdź sam i przekonaj się jak niesamowita jest tutaj atmosfera.

Koniecznie sprawdź Jump World cennik oraz godziny otwarcia!

Park Trampolin Jump World Warszawa Lokalizacja

pin

Warszawa

Al. Krakowska 61, Warszawa

Zobacz wskazówki

Godziny otwarcia +

 • Poniedziałek
  10:00 - 21:00
 • Wtorek
  10:00 - 21:00
 • Środa
  10:00 - 21:00
 • Czwartek
  10:00 - 21:00
 • Piątek
  10:00 - 21:00
 • Sobota
  10:00 - 21:00
 • Niedziela
  10:00 - 20:00

Udogodnienia klubu +

Szatnia
Szafki
Parking

Kontakt +

phoneZadzwoń websiteStrona WWW mailE-mail

Lokalizacja Park Trampolin Jump World Warszawa

pin

Warszawa

Al. Krakowska 61, Warszawa

Zobacz wskazówki

Dla pracodawców

Cennik

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
24,00 zł

1 wejść

więcej
44,00 zł

Wręczany prezent

Uzupełnij dane obdarowywanej osoby

Wpisz imię obdarowywanej osoby
Napisz od kogo jest prezent
Wpisz e-mail obdarowywanej osoby
Wybierz datę
calendar

Polecane Obiekty

Tylko u nas

x