Play Kwadrat Centrum Treningowe

gold stargold stargold stargold stargold star Klub fitness, Siłownia, Squash

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
12,50 zł
150,00 zł

Zobacz wszystkie opcje:  3

O Play Kwadrat Centrum Treningowe

Play Kwadrat Centrum Treningowe to siłownia, klub fitness i squash w Ładach niedaleko Warszawy (ul. Długa 71). Pod tym adresem znajdziecie nowoczesne centrum, w którym można nie tylko potrenować na kameralnej i dobrze wyposażonej siłowni, ale też przyjść na trening kettlebell i zagrać w squasha (Piaseczno). Miłośnicy tego sportu znajdą w Play Kwadrat aż 4 korty do gry. Te wyposażone są w certyfikowane komponenty najlepszych firm, więc komfort grania jest na najwyższym poziomie. Jeśli więc szukasz Więcej

miejsca do gry w squash (Janki) to koniecznie musisz odwiedzić Play Kwadrat (Facebook). Ale Centrum Treningowe to nie tylko squash. Zajęcia fitness (Raszyn) prowadzone w klubie to głównie treningi z kettlebell – odważnikami, które dobierane są indywidulanie do możliwości Klubowiczów. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w przestronnych salach. Trening z odważnikami, które mają kształt kuli z uchwytem daje niesamowite efekty. Dzięki pracy z tym gadżetem zwiększysz siłę mięśni i poprawisz gibkość, koordynację. Pozytywnie wpływa na wydolność sercowo-naczyniową. Angażuje pracę wielu mięśni jednocześnie, polega na wykonywaniu kilkuminutowych serii podczas których powtarza się ten sam ruch. W Play Kwadrat do dyspozycji klubowiczów jest też siłownia. Łady mają więc obiekt, w którym mieszkańcy spędzą czas aktywnie, z rodziną, znajomymi. Co ważne: na sportowo! Siłownia w Play Kwadrat Centrum Treningowe wyposażona jest w markowy sprzęt. Na jej terenie wydzielona jest strefa cardio, a treningi można wykonywać pod okiem doświadczonych instruktorów. Jeśli więc szukasz w Googlu haseł: siłownia Piaseczno czy siłownia Józefosław – sprawdź ofertę Play Kwadrat. Play Kwadrat - cennik squasha, karnety na siłownię i zajęcia kettlebell znajdziecie na Myfitweb.pl. Play2 Centrum Treningowe pl prowadzi rezerwacje kortów (patrz: Play Kwadrat rezerwacje poniżej).

O Play Kwadrat Centrum Treningowe

Play Kwadrat Centrum Treningowe to siłownia, klub fitness i squash w Ładach niedaleko Warszawy (ul. Długa 71). Pod tym adresem znajdziecie nowoczesne centrum, w którym można nie tylko potrenować na kameralnej i dobrze wyposażonej siłowni, ale też przyjść na trening kettlebell i zagrać w squasha (Piaseczno). Miłośnicy tego sportu znajdą w Play Kwadrat aż 4 korty do gry. Te wyposażone są w certyfikowane komponenty najlepszych firm, więc komfort grania jest na najwyższym poziomie. Jeśli więc szukasz miejsca do gry w squash (Janki) to koniecznie musisz odwiedzić Play Kwadrat (Facebook).

Więcej


Ale Centrum Treningowe to nie tylko squash. Zajęcia fitness (Raszyn) prowadzone w klubie to głównie treningi z kettlebell – odważnikami, które dobierane są indywidulanie do możliwości Klubowiczów. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w przestronnych salach. Trening z odważnikami, które mają kształt kuli z uchwytem daje niesamowite efekty. Dzięki pracy z tym gadżetem zwiększysz siłę mięśni i poprawisz gibkość, koordynację. Pozytywnie wpływa na wydolność sercowo-naczyniową. Angażuje pracę wielu mięśni jednocześnie, polega na wykonywaniu kilkuminutowych serii podczas których powtarza się ten sam ruch.

W Play Kwadrat do dyspozycji klubowiczów jest też siłownia. Łady mają więc obiekt, w którym mieszkańcy spędzą czas aktywnie, z rodziną, znajomymi. Co ważne: na sportowo! Siłownia w Play Kwadrat Centrum Treningowe wyposażona jest w markowy sprzęt. Na jej terenie wydzielona jest strefa cardio, a treningi można wykonywać pod okiem doświadczonych instruktorów. Jeśli więc szukasz w Googlu haseł: siłownia Piaseczno czy siłownia Józefosław – sprawdź ofertę Play Kwadrat.

Play Kwadrat - cennik squasha, karnety na siłownię i zajęcia kettlebell znajdziecie na Myfitweb.pl. Play2 Centrum Treningowe pl prowadzi rezerwacje kortów (patrz: Play Kwadrat rezerwacje poniżej).

Play Kwadrat Centrum Treningowe Lokalizacja

pin

Łady

Długa 71, Łady

Zobacz wskazówki

Godziny otwarcia +

 • Poniedziałek
  07:00 - 23:00
 • Wtorek
  07:00 - 23:00
 • Środa
  07:00 - 23:00
 • Czwartek
  07:00 - 23:00
 • Piątek
  07:00 - 23:00
 • Sobota
  08:00 - 15:00
 • Niedziela
  08:00 - 21:00

Wyposażenie klubu +

Maszyny cardio
Wolne ciężary
Studio Fitness
Treningi personalne
Maszyny siłowe
Sauna
Worki treningowe
Ciężary olimpijskie
Maty fitness
Ćwiczenia grupowe
więcej

Udogodnienia klubu +

Prysznice
Szatnia
Szafki
Parking
Café
Klimatyzacja
więcej

Kontakt +

phoneZadzwoń websiteStrona WWW mailE-mail

Film

Lokalizacja Play Kwadrat Centrum Treningowe

pin

Łady

Długa 71, Łady

Zobacz wskazówki

Dla pracodawców

Cennik

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
12,50 zł

Myfitweb Open gwiazdka

*Bez limitu wejść do 114 klubów

lista klubów
Aktualnie niedostępne
150,00 zł

6 wejść

więcej
75,00 zł

Wręczany prezent

Uzupełnij dane obdarowywanej osoby

Wpisz imię obdarowywanej osoby
Napisz od kogo jest prezent
Wpisz e-mail obdarowywanej osoby
Wybierz datę
calendar

Polecane Obiekty

Tylko u nas

x