SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

gold stargold stargold stargold stargold star Szkoła walki

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
20,00 zł
240,00 zł

Zobacz wszystkie opcje:  7

O SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

SOTO Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe to jeden z największych w Polsce ośrodków sztuki walk znajdujących się na warszawskich Bielanach. W tej szkole nauczysz się m.in. Karate, Aikido, Ken-Jutsu, Muay-Thai, Capoeira (Thai-box i Tajski Boks) oraz samoobrony. Oprócz sztuk walk oferuje zajęcia z Akrobatyki, które są doskonałym uzupełnieniem oferty sztuk walk. Zajęcia przewidziane są dla każdej grupy wiekowej począwszy od dzieci (od 4. roku) i młodzieży, a kończąc na dorosłych i seniorach. Więcej

SOTO Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe jest miejscem, gdzie spotykają się osoby chcące pracować nad swoim rozwojem, w wymiarze fizycznym, sprawnościowym, jak również mentalnym oraz psychologicznym. Celem jest to, by zgodnie z doktryną sztuk walki oraz filozofią Dalekiego Wschodu, być coraz lepszym nie tylko w technikach sztuki walki, ale również stawać się lepszym człowiekiem, potrafiącym dostrzegać nie tylko samego siebie. SOTO Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe organizuje również zajęcia dydaktyczne związane z kulturą Dalekiego Wschodu. Oferowane są zajęcia z origami, języka, kaligrafii i gier japońskich. Centrum Soto na Bielanach w Warszawie regularnie organizuje obozy letnie i zimowe dla dzieci oraz liczne spotkania i wydarzenia z kulturą dalekowschodnią i sztukami walk. Centrum SOTO został utworzone przez Aleksandrę i Tomasza Sowińskich, którzy są miłośnikami japońskich sztuk walki oraz kultury i sztuki. Mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy szkoleniowej, prowadząc zajęcia dla dorosłych i dzieciach. Państwo Sowińscy regularnie organizują wiele staży, pokazów, szkoleń oraz obozów przygodowych i sportowych mających na celu zaszczepienie pasji do sztuk walki i kultury dalekowschodniej. SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe oferuje zajęcia: muay thai, aikido, judo, capoeira, ju jitsu (jiu jitsu), karate shotokan, kyudo, akrobatyka. Sztuki walki to nie tylko samoobrona, ale też duch walki. Akrobatyka sportowa napędza do działania. SOTO to aikido Warszawa, ale też akrobatyka Warszawa. SOTO Warszawa to adres dobry dla fanów sztuk walki!

O SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

SOTO Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe to jeden z największych w Polsce ośrodków sztuki walk znajdujących się na warszawskich Bielanach. W tej szkole nauczysz się m.in. Karate, Aikido, Ken-Jutsu, Muay-Thai, Capoeira (Thai-box i Tajski Boks) oraz samoobrony. Oprócz sztuk walk oferuje zajęcia z Akrobatyki, które są doskonałym uzupełnieniem oferty sztuk walk. Zajęcia przewidziane są dla każdej grupy wiekowej począwszy od dzieci (od 4. roku) i młodzieży, a kończąc na dorosłych i seniorach.

Więcej


SOTO Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe jest miejscem, gdzie spotykają się osoby chcące pracować nad swoim rozwojem, w wymiarze fizycznym, sprawnościowym, jak również mentalnym oraz psychologicznym. Celem jest to, by zgodnie z doktryną sztuk walki oraz filozofią Dalekiego Wschodu, być coraz lepszym nie tylko w technikach sztuki walki, ale również stawać się lepszym człowiekiem, potrafiącym dostrzegać nie tylko samego siebie.

SOTO Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe organizuje również zajęcia dydaktyczne związane z kulturą Dalekiego Wschodu. Oferowane są zajęcia z origami, języka, kaligrafii i gier japońskich. Centrum Soto na Bielanach w Warszawie regularnie organizuje obozy letnie i zimowe dla dzieci oraz liczne spotkania i wydarzenia z kulturą dalekowschodnią i sztukami walk.

Centrum SOTO został utworzone przez Aleksandrę i Tomasza Sowińskich, którzy są miłośnikami japońskich sztuk walki oraz kultury i sztuki. Mają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy szkoleniowej, prowadząc zajęcia dla dorosłych i dzieciach. Państwo Sowińscy regularnie organizują wiele staży, pokazów, szkoleń oraz obozów przygodowych i sportowych mających na celu zaszczepienie pasji do sztuk walki i kultury dalekowschodniej.

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe oferuje zajęcia: muay thai, aikido, judo, capoeira, ju jitsu (jiu jitsu), karate shotokan, kyudo, akrobatyka. Sztuki walki to nie tylko samoobrona, ale też duch walki. Akrobatyka sportowa napędza do działania. SOTO to aikido Warszawa, ale też akrobatyka Warszawa. SOTO Warszawa to adres dobry dla fanów sztuk walki!

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe Lokalizacja

pin

Warszawa

ul. Z.Romaszewskiego 23, Warszawa

Zobacz wskazówki

Godziny otwarcia +

  • Poniedziałekjak w grafiku
  • Wtorekjak w grafiku
  • Środajak w grafiku
  • Czwartekjak w grafiku
  • Piątekjak w grafiku
  • Sobotajak w grafiku
  • Niedzielanieczynne

Udogodnienia klubu +

Prysznice
Szatnia

Kontakt +

phoneZadzwoń websiteStrona WWW mailE-mail

Film

Lokalizacja SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe

pin

Warszawa

ul. Z.Romaszewskiego 23, Warszawa

Zobacz wskazówki

Dla pracodawców

Cennik

Myfitweb wejściówka

Wejściówka w promocyjnej cenie

więcej
Aktualnie niedostępne
20,00 zł

Myfitweb Open gwiazdka

*Bez limitu wejść do 182 klubów

lista klubów
Aktualnie niedostępne
240,00 zł

SZTUKI WALKI 8/28

więcej
170,00 zł

Zobacz wszystkie opcje:  7

Wręczany prezent

Uzupełnij dane obdarowywanej osoby

Wpisz imię obdarowywanej osoby
Napisz od kogo jest prezent
Wpisz e-mail obdarowywanej osoby
Wybierz datę
calendar

Polecane Obiekty

Tylko u nas

x