WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Acteam to znana na wrocławskim rynku firma, która profesjonalnie zajmuje się szkoleniami i treningami nordic walking. Spacery z kijkami organizują od 2007 roku, a szkolą od 2005 roku. Na koncie Acteam jest już trzy tysiące przeszkolonych osób! Ta liczba robi wrażenie i jest reklamą samą w sobie. Jeśli szukacie treningów nordic walking we Wrocławiu, to powinniście wybrać właśnie Acteam.

Acteam prowadzi treningi nordic walking we wrocławskich parkach. Na półtoragodzinne spacery można się wybrać do Parku Południowego, Grabiszyńskiego i Południowego. Ćwiczymy z najlepszymi, bo instruktorzy Acteamu to osoby doświadczone, z latami praktyki.

Dla kogo są treningi Acteam? Dla każdego! Bo nordic walking może uprawiać większość osób: od młodych, po starsze. Na treningu nauczysz się prawidłowej techniki chodzenia z kijkami, dowiesz się, jak zrobić rozgrzewkę, która powinna poprzedzać każdy spacer. Instruktorzy przedstawią też ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz wyciszające. Jednym słowem: dowiesz się jak wygląda nordic walking w praktyce. A to ważne, bo żeby trenować trzeba się odpowiednio przygotować. Unikamy w ten sposób kontuzji.

Każdy trening nordic walking trwa ok. 90 min i zawiera: rozgrzewkę, marsz z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, a na koniec rozciąganie mięśni. Treningi Acteam prowadzone są przez cały rok – bez względu na pogodę. Na zajęciach obecni są fizjoterapeuci, którzy odpowiedzą na nurtujące pytania i udzielą technicznych wskazówek. Jeśli szukasz nordic walking we Wrocławiu, to musisz zapisać się na zajęcia do Acteam.

Na Myfitweb.pl kupisz wejściówkę na treningi nordic walking organizowane przez Acteam w trzech wrocławskich parkach. Za jeden trening zapłacisz 16,50 zł. Trenuj regularnie i najtaniej – właśnie z nami!

Sport to endorfiny! Hormon szczęścia jest potrzebny każdemu z nas. Jeśli chcesz spędzać czas aktywnie zapisz się na spacery z kijkami, czyli nordic walking. Marcin Wroński i jego Acteam to najlepszy nordic walking Wrocław. Podczas treningów instruktorzy opowiedzą o samym nordic walking, ale też jakie wybrać buty do nordic walking, o chodzeniu z kijami, o ćwiczeniach. Gdzie się trenuje? Park Szczytnicki, Park Południowy Wrocław i inne zielone areny Wrocławia. Na łonie natury najlepiej!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Acteam i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  16,50 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  220,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 196 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Film

Opinie

Trenowałeś w Acteam ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej