Trenerka Katarzyna Dziurska w kolejnej odsłonie akcji Fake Off

22 marca 2018 13:22

Myfitweb

Akcja Fake Off Poland Dominiki Cudy, o której pisaliśmy kilka dni temu, doczekała się kolejnej odsłony. Tym razem fotografka publikuje zdjęcie trenerki Katarzyny Dziurskiej z niesymetrycznym biustem. Co chce nam przez to przekazać?

Trenerka Katarzyna Dziurska w kolejnej odsłonie akcji Fake Off
kasia dziurska

Kasia Dziurska jest mistrzynią świata w Fitness Figure Classic. W akcji Fake Off Poland pozuje i pokazuje niesymetryczny biust. Jak przyznaje fotografka, autorka zdjęcia „dzisiejsze social media bogate są w kopie ludzi pseudobogatych i pseudoszczęśliwych. Największy zysk w tym konsumpcjoniźmie odnoszą Ci, którzy nie są mu podatni”.

ĆWICZ i oszczędzaj. Kupuj tanie wejściówki na siłownie i zajęcia fitness na Myfitweb.pl

- Skrajne przejawy perfekcjonizmu ukierunkowanego na własne ciało i wygląd uczyniły społeczeństwo zakompleksionym. Dotknięci chorobą cywilizacyjną, podatni na sugestie, pogłębieni w poczuciu nijakości kurczowo trzymamy się wizerunku, obrazującego ideał, którym chcielibyśmy być – dodaje Cudy. I stwierdza, że dziś trzeba mieć jaja. „Mówienie o byciu człowiekiem - słabym, humorzastym, bez zasobów finansowych czy zaplecza eksperckiego - jest swoistym tabu w dobie dzisiejszego Internetu. Wartości, jak cierpliwość, wytrwałość i wiara w proces, można dostrzec jak zieloną trawę w maju”.

Kalendarz Sportowy 2018. Sportowcy pozują nago, ale to JAK! [PIĘKNE ZDJĘCIA]

- Masz zawsze dwie opcje: spełniać marzenia lub nie. Przejmować się asymetrią biustu lub stać się mistrzem świata w zawodach sylwetkowych. Mieć dystans lub go nie mieć. To takie proste – komentuje zdjęcie Dominika Cudy.

Akcja Fake Off Poland to seria zdjęć, które mają pokazać nasze niedoskonałości w dobie social mediów. Te rysują idealne ciała, sylwetki, życie. Tak trudno pokazać jest rzeczywistość. Udział w akcji wzięła też trenerka Kasia Bigos, która do zdjęcia pozowała miesiąc po porodzie. Zobacz, jak wyglądało zdjęcie Kasi Bigos do akcji Fake Off Poland.Tylko u nas

Zobacz również

Pracodawca

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Pracodawca

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma 4 czy 14 lat, może koszystać z odpowiednich

Pracodawca

Balet dla dzieci: jakie korzyści dają dziecku zajęcia taneczne?

Tylko u nas

Zadbaj o zdrowie

x