Zajęcia pilates w Warszawie: Tutaj warto zajrzeć! [Polecamy pilates Warszawa]

22 sierpnia 2019 12:39

Myfitweb

Ćwiczenia pilates poprawiają naszą postawę ciała, pozwalają wyrzeźbić naszą sylwetkę, wzmacniają kręgosłup. Same plusy, więc dlaczego by nie zapisać się na zajęcia pilates? Jeżeli już takich szukasz to koniecznie odwiedź naszą stronę i skorzystaj z wyszukiwarki, która znajdzie za Ciebie najlepsze kluby fitness, siłownie i szkoły sztuk walki w Twojej miejscowości. Ceny wejściówek na zajęcia zaczynają się już od 10 złotych!

pilates warszawa mokotów, pilates warszawa śródmieście, pilates warszawa wola, pilates warszawa ursynów

Pilates Warszawa: Ochota kocha sport

Pilates na Ochocie? Tylko Multifitness Studio Jogi! Szeroki wybór zajęć, indywidualne podejście do klienta, spokojna atmosfera w zaciszu kameralnej sali. To tylko kilka zalet tego miejsca. Klienci Multifitnessu zwracają uwagę na trenerów, którzy dbają o to, żeby zajęcia dawały Ci maksimum radości. A skoro już mowa o zajęciach - pilates trwa 1 godzinę, natomiast joga - 1,5h. W trosce o swoich klubowiczów Multifitness Studio Jogi posiada kameralne pomieszczenia. Wielopoziomowość zajęć sprawia, że zarówno Ci zaawansowani, jak i początkujący chętnie odwiedzają to miejsce. Tak więc, jeżeli nie miałeś styczności z pilatesem są to zajęcia dla Ciebie (SPRAWDŹ GRAFIK zajęć). Cena wejściówki to tylko 22,50 złotych! Nie przegap takiej okazji.

Pilates Warszawa: Bielany to zacisze i idealne miejsce na wyciszenie 

Slim & Fun jest kameralny klubem fitness oraz siłownią tylko i wyłącznie dla kobiet. Zlokalizowany jest w Galerii Żoliborz, przy ulicy Broniewskiego 28, więc po intensywnym treningu, zawsze możesz się wybrać na zakupy. Kilka zdań o tym miejscu. Slim & Fun ma w swojej ofercie szeroki zakres zajęć fitness. W siłowni można ćwiczyć m.in jogę i oczywiście pilates, jak również zajęcia typu tabata, TBC, płaski brzuch lub zdrowy kręgosłup. Ceny wejściówki na te super zajęcia to jedyne 15 złotych. Jeżeli planujesz ćwiczyć dłużej, skorzystaj z karnetu myfitweb Open - 159 zł. na miesiąc. Karnet daje Ci możliwość wejścia do 125 innych wybranych klubów! Ofertę klubu można wymieniać w nieskończoność:

 • Body shape
 • ABT fitness
 • TBC fitness
 • Slim and fun
 • Fit ball
 • Mama i ja
 • ABT

Wasza kondycja to nie tylko trening personalny. Strefa fit jest tutaj bardzo atrakcyjna!

Pilates w Warszawie i okolicy: fitness z tradycją

Fitness Centrum Pasja powstała w 2004 roku, więc zachęca do aktywności fizycznej mieszkańców miasta już od 15 lat! Chcesz zadbać o swoje zdrowie, dobre samopoczucie oraz sylwetkę? Musisz koniecznie odwiedzić Pasję w Piastowie na Osiedlu Rezydencja Kościuszki, ul. Wybitnego 1 lok. U2. To miejsce w szczególny sposób dba o swoich klientów oferując im szeroki wybór zajęć. Właściciele lokalu twierdzą, że osiągnięcie celu w dużej mierze zależy od  indywidualnego podejścia i przyjaznej atmosfery. Myfitweb zgadza się z nimi w stu procentach i wspieramy ideę sportowego trybu życia oferując wejścia i karnety w atrakcyjnych cenach. Cena pojedynczej wejściówki to zaledwie 16,50 złotych. Przedstawiamy wam kilka przykładów zajęć w tym klubie: 

 • DeepWORK- trening funkcjonalny
 • Zdrowy kręgosłup
 • Joga i relaksacja - 65 minut
 • BodyART
 • Zumba
 • Pilates i stretching
 • Body shape i step

Cały grafik Fitness Centrum Pasji znajdziesz TUTAJ!

Interesuje Cię ,,pilates Warszawa Śródmieście’’ lub ,,pilates Warszawa Mokotów’’? Z całą pewnością zainteresują Cię inne kluby w Warszawie. Dzięki naszej wyszukiwarce, wszystkie kluby fitness znajdziesz w jednym miejscu - sprawdź je klikają TU.


Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x