Pole dance Warszawa. Najczęściej odwiedzane szkoły z tańcem na rurze!

23 sierpnia 2019 08:55

Myfitweb

Taniec na rurze to popularna forma tańca, którą mogą uprawiać osoby na każdym poziomie sprawności fizycznej! Podczas gdy niektórzy nadal kojarzą go z rozrywką o bardziej "wieczorowym" charakterze, dla większości jest formą artystycznej ekspresji. Jest to zabójczy trening całego ciała! Przyjemne z pożytecznym! Zależy Ci na profesjonalnych lekcjach pole dance? Wejdź na naszą stronę i wyszukaj super zajęcia w atrakcyjnych cenach, nawet 20 złotych za wejściówkę na pole dance (Warszawa). Rozwijaj swoje taneczne pasje nie pustosząc przy tym swojego portfela!

Pole dance Warszawa. Najczęściej odwiedzane szkoły z tańcem na rurze!
pole dance warszawa praga, pole dance warszawa białołęka, pole dance warszawa targówek, pole dance warszawa opinie

Pole dance Warszawa: zadbaj o swoje ciało

Lejdis Studio to ogólnopolska szkoła tańca, która wie jak dobrze zadbać o swoje ciało. Nowoczesne i dobrze wyposażone sale, profesjonalni trenerzy oraz super atmosfera to tylko kilka cech, które opisują podejście Lejdis Studio do klienta. Lejdis Studio Wola zlokalizowany jest na ul. Sokołowskiej 9. W ofercie studia znajdziecie takie zajęcia jak:

 • szkoła tańca na szpilkach,
 • burleska
 • TRX
 • Pole dance i wiele wiele innych.

Zainteresowana? W takim razie nie czekaj i sprawdź ich grafik klikając TUTAJ! Oprócz tego wejściówki do Lejdis Studio znajdziesz w dobrej cenie - 20 zł. Karnet, który umożliwia Ci wejście do 180 innych klubów jest w cenie 250 zł/miesiąc. Pole dance Warszawa opinie - klienci często zastanawiają się czy warto tańczyć pole dance. Zespół Lejdis Studio Wola uważa, że taniec to idealny sposób, aby zadbać o swoje ciało. Taniec dodaje pewności siebie, seksapilu i charakteru. Myfitweb podziela tę opinię i również zachęca do tego uprawiania tego typu aktywności.

Pole dance Warszawa: Wola kocha tańczyć

Mieszkańcy warszawskiej Woli mają dobrą okazję do rozpoczęcia tanecznych zajęć. Dlaczego? To proste, ponieważ mają fantastyczną szkołę tańca obok siebie! Szkoła Tańca i Fitnessu FEN (ul. Towarowa 22) istnieje już od 2009 roku. Jej założycielką jest instruktorka Joanna Kijańczyk, która z tańcem jest związana od 14. roku życia. Jak mówi sama założycielka ,,działamy i uczymy z miłości do tańca’’. Takie jest motto tej szkoły. Dzięki bogatej ofercie szkoły FEN, każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta szkoły jest dla każdego kto ma ochotę tańczyć: dzieci, młodzież, dorośli - każdy może wziąć udział w zajęciach. Jakie zajęcia są dostępne? Są to np:

 • akrobatyka
 • pole dance
 • choreo pole
 • bachata dla par itp.

Wejściówki na te atrakcyjne zajęcia znajdziesz już w cenie 20 złotych, a karnet z nielimitowanymi wejścia do wybranego klubu i 180 innych to koszt 250 zł. miesięcznie. Nie czekaj i wypróbuj doskonałą ofertę szkoły tańca i fitnessu FEN na Woli.

Pole dance Warszawa: ciesz się tańcem

Szukasz sprawdzonej szkoły tańca na Mokotowie? Mamy to! All on pole na ul. Puławskiej 228 to wymarzone miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę z pole dance. Co jest Ci potrzebne do tego? Masa pozytywnej energii, szorty, trochę wolnego czasu i pozytywne nastawienie. Jeżeli kochasz tańczyć w domowej, luźnej atmosferze. To dobrze trafiłeś. Szkoła all on pole powstała z myślą o kliencie - przekazywanie wiedzy, porady, opieka i dlatego też stworzyła indywidualne zajęcia. Dostosuj swój taneczny poziom do poziomu zajęć i ciesz się tańcem jak nigdy dotąd. All on pole to nie tylko pole dance. W ofercie szkoły są również:

 • TBC + Pole dance
 • Exotic pole dance
 • Joga
 • Fit ballet

Zajęcia trwają 80 minut. Uwaga! Podczas zajęć uwalniane są endorfiny. Taniec poprawia wygląd oraz samopoczucie. To zaledwie kilka powodów, dla których klienci tak chętnie wybierają te zajęcia. 

Szukasz w internecie haseł "pole dance Warszawa Praga" lub "pole dance Warszawa Białołęka"? Z pewnością zainteresują Cię też inne warszawskie szkoły tańca. Możesz je znaleźć klikając TU


Tylko u nas

Zobacz również

Pracodawca

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Pracodawca

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma 4 czy 14 lat, może koszystać z odpowiednich

Pracodawca

Balet dla dzieci: jakie korzyści dają dziecku zajęcia taneczne?

Tylko u nas

Zadbaj o zdrowie

x