Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Taekwondo Warszawa: trenuj taekwondo tylko u najlepszych

06 września 2019 10:27

Chcesz się zdecydować na szkołę sportów walki? Masz wiele możliwości. Wszystkie łączą techniki umysłu i ciała dla lepszej świadomości i sprawności umysłowej. Taekwondo, koreańska sztuka samoobrony, ma pewne szczególne zalety. Oprócz budowania szacunku dla autorytetu, taekwondo uczy sportowców szanowania samych siebie. Dyscyplina wymagana uczenia się określonych technik uderzeń i kopnięć, buduje pewność siebie i koncentrację psychiczną. Jeżeli chcesz się nauczyć taekwondo, podpowiemy Ci, które szkoły taekwondo w Warszawie są najlepsze.

taekwondo warszawa targówek taekwondo wtf warszawa taekwondo pasy taekwondo dla dzieci kwan tkd taekwondo łomianki taekwondo warszawa wola pixabay.com

Taekwondo Warszawa: dla dzieci i dorosłych

Nauka taekwondo łączy w sobie wiele zalet: zwiększa koncentrację, sprawność fizyczną i umysłową. Taekwondo obejmuje także zjednoczenie umysłu z ciałem. Koncentracja wymagana do nauki i ćwiczenia form daje lepszą kontrolę nad uderzeniami i kopnięciami, co prowadzi do harmonii w ciele. Kiedy twoje ciało działa w harmonii, możesz to przełożyć na całe swoje życie i sposób, w jaki funkcjonujesz w społeczeństwie. Warto zatem zapisać się na taekwondo, ale gdzie?

My polecamy Warszawski Klub Taekwondo mieszczący się w Śródmieściu Warszawy. Klub posiada dwie sekcje. Pierwsza sekcja znajduje się w Centrum Warszawy - na ul. Żelaznej 71 (Gimnazjum nr 41 im. Powstania Warszawskiego). Druga sekcja jest zlokalizowana na ulicy Żytniej w Szkole Podstawowe nr 166. Klub taekwondo ma bogatą 20-letnią historię, co świadczy tylko o profesjonalizmie tego miejsca. Atmosfera panująca w obiekcie jest niesamowita, ponieważ tworzą ją ludzie, którzy chodzą tutaj na zajęcia od lat. Nie brakuje również i nowicjuszy, którzy są zawsze mile widziani. Ponadto na zajęcia możesz zabrać swoje dziecko! Warto wpajać dziecku zdrowy tryb życia od najmłodszy lat. Dodatkowym atutem jest cena wejściówek, które rozpoczynają się już od 12 złotych za pojedyncze wejście. Koszt karnetu to zaledwie 120 złotych na miesiąc z tym, że karnet daje Ci możliwość nielimitowanej ilości wejść do tego klubu oraz 45 innych miejsc. Takie ceny znajdziesz tylko na Myfitweb.pl. 

Taekwondo Warszawa - profesjonalizm przede wszystkim

Naukę tego sportu walki, jakim jest taekwondo, należy zacząć z profesjonalnym trenerem z dobrej szkoły walki - dlatego zacznij z Centrum Walki Warszawa. Założycielem Centrum Walki jest Artur Chmielarz, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, dyplomowany trener taekwondo, wielokrotny uczestnik zawodów taekwondo oraz prezes Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego. Centrum Walki Warszawa to nie tylko taekwondo. Spróbuj swoich sił także w boksie, kickboxingu, z krav magą lub w fitnessie. Na wyposażenie obiektu składają się dwie sale wyłożone atestowanymi matami podłogowymi oraz asekuracyjnymi matami na ścianach. Sprzęt treningowy: tarcze, gruszki, aneks do ćwiczeń siłowych czy ring bokserski. Czym byłaby szkoła sztuk walki bez zasad fair play powszechnie panujących w sporcie. Uczciwość, sprawiedliwa, sportowa rywalizacja oraz chęć niesienia pomocy innym, wtedy kiedy tego potrzebują. Do takiego miejsca, aż chce się przychodzić zwłaszcza, jeżeli wejściówka u nas kosztuje zaledwie 15 złotych! 

Ciesz się sportem uprawiając taekwondo w Warszawie

My uważamy, że sport to przede wszystkim zabawa. Z tego samego założenia również wychodzi powstała w 2016 roku szkoła walki na Warszawskiej Woli - Martial Arts Wyszomierski Team. Założycielem szkoły jest Grzegorz Wyszomierski, który ma ponad 30-to letnie doświadczenie w trenowaniu sztuk walki. Jaka jest oferta Martial Arts? Instruktorzy z wielką ochotą nauczą Cię samoobrony, Hapkido, Taekwondo ITF oraz Modern Combat Hosin -Sul. Przychodząc na zajęcia spotkasz się ze sportową, lecz przyjemną atmosferą. Na treningach liczą się postępy, dlatego każdy trening jest przygotowywany indywidualnie. Co z cenami? Ceny wyglądają równie atrakcyjnie. Wejście na pojedyncze zajęcia to 15 złotych, natomiast my polecamy karnet z nielimitowanymi ilościami wejść do wybranego klubu i 45 innych za 120 złotych miesięcznie. Jeżeli szukasz solidnej, profesjonalnej szkoły,to już wiesz, którą wybrać. Wybierz Martial Arts Wyszomierski Team!


Szukasz w wyszukiwarce „taekwondo Łomianki” lub „taekwondo Warszawa Targówek”? Wejdź na myfitweb.pl i znajdź szkoły taekwondo w odpowiedniej dla Ciebie cenie i lokalizacji. 

Kupuj tanie wejściówki i multikarnety

Wybieraj kluby fitness, siłownie i baseny z naszej ogólnopolskiej bazy

 • siłownie
 • zajęcia fitness
 • baseny
 • inne obiekty sportowe

Kup karnet lub wejściówkę

 • Kluby
 • Zajęcia
 • Baseny
 • Inne

Myfitweb poleca


5 ćwiczeń kardio, które zastąpią bieganie

artykuł


Ćwiczenia na płaski brzuch. 10 ulubionych ćwiczeń trenerki Kayli Itsines

artykuł


Ile zarabia trener personalny? RAPORT

artykuł


Multisport: co jeśli nie Multisport? Karta sportowa Myfitweb

artykuł


Jakich owoców unikać przy odchudzaniu?

artykuł


Systemy kafeteryjne dla małych firm. Benefity, które zadowolą Twoich pracowników

artykuł

Dołącz do nas

Zobacz także

Trening

Siłownia bez umowy [Warszawa]: ćwicz bez zobowiązań z Myfitweb

Trening

Prezenty świąteczne dla klientów. Co kupić na prezenty świąteczne dla klientów biznesowych?

Trening

Black Friday: promocje, kody, kiedy jest Black Friday 2019 w Polsce

Targi FIT EXPO 2017 w Poznaniu: treningi, wykłady i sprzęt fitness [ZDJĘCIA]

artykuł


Ile kosztuje trener personalny?

artykuł


Te warzywa naprawdę warto jeść! Brokuł, jarmuż i burak powinny gościć na talerzach

artykuł


Czy wiesz, co jeden kieliszek wina robi z Twoim mózgiem?

artykuł


Ten napój sprawi, że pozbędziesz się tłuszczu z brzucha

artykuł


Znana polska trenerka fitness pokazuje swoje ciało miesiąc po porodzie. Kasia Bigos w kampanii Fake Off Poland

artykuł