WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Wrocław> Fabryczna > Grota Solna Solana Wrocław
loading

Grota solna SOLANA we Wrocławiu to pierwsza z rodziny grot solnych marki Solana. Przez wiele lat funkcjonowania zyskała popularność i cieszy się nią po dzień dzisiejszy. Sprawdzone miejsce na relaks – codziennie gości grupy gości, które chcą pozbyć się stresu, dotlenić i po prostu odpocząć. Zalety wizyty w grocie solnej można wymieniać długo. Już godzinna sesja zbawiennie wpływa na nasze ciało, zdrowie, pozwala odbudować odporność organizmu. 45 minut w grocie solnej można porównać do kilkudniowego pobytu nad morzem!

Z groty solnej mogą korzystać osoby w każdym wieku. Nawet dzieci. My polecamy wizytę z całą rodziną, to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu.

Grota solna SOLANA we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce. Bajeczny klimat, wyciszenie, błogie chwile… Taka sesja należy się każdemu z nas. Na miejscu można kupić prozdrowotne i unikalne produkty solne marki SOLANA.

Grota solna SOLANA to także placówki w Świeradowie Zdroju i Kudowie Zdroju.

Cennik

Niestety, Grota Solna Solana Wrocław jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Grota Solna Solana Wrocław? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Grota Solna Solana Wrocław

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej