10 powodów, dla których warto być na FIT-EXPO [NASZ PATRONAT]

03 maja 2017 12:44

Myfitweb

Jeśli dbasz o dobrą linię, zdrowo się odżywiasz lub planujesz latem wskoczyć w seksowne bikini, targi FIT-EXPO 12-14 maja 2017 w Poznaniu są wydarzeniem, które po prostu musisz odwiedzić! Myfitweb.pl jest patronem medialnym targów.

Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar jest do tej pory największym wydarzeniem fitness w Polsce
Każdy centymetr podłogi na targach FIT-EXPO będzie zajęty przez sprzęt fitness
FIT-EXPO jest również miejscem, gdzie wszyscy liderzy branży fitness obecni w Polsce zaprezentują najnowsze rozwiązania

1. Nowości!

Jesteś zawsze na czasie? Interesujesz się nowościami fitness? Wystawcami targów są najważniejsze w Polsce firmy produkujące / dystrybuujące sprzęt, dostarczające całe know-how do klubów fitness. Dlatego na FIT-EXPO znajdziesz wszystkie trendy, które za chwile pojawią się klubach fitness / siłowniach! Wśród nowości będą nie tylko akcesoria, sprzęt fitness, ale zupełnie nowe koncepty treningowe oparte na zdobyczach medycyny i technologii XXI wieku. 

2. Strefa Women's Health Polska.

W tym miejscu znajdziesz najbardziej fit magazyn i zaproszonych przez redakcję specjalistów! Będzie tam to, o czym możesz przeczytać magazynie Women's Health: porady dla aktywnych kobiet, opisy treningów, informacje o zdrowej diecie, zdrowym oraz pięknym ciele oraz inne praktyczne porady dla kobiet.

3. Podniebne show!

W niedzielę powietrzne akrobacje na rurze i kole wykonywane przy muzyce przyciągną tłumy, które obejrzą Mistrzostwa Polski w POLE SPORT. W 8 kategoriach wystartuje 60 zawodniczek (w tym 3 mężczyzn). Zwycięzcy będą reprezentować Polskę na European Championship of Air Power Athletics 2017 oraz World Championship Air Power Athletics. Atmosferę na scenie skutecznie rozgrzeją dwie prowadzące: Kasia Bigos – zawodnika pole dance, trenerka fitness, dziennikarka i m.in. mistrzyni Europy w Pole Sport oraz Anne-Marie Kot – wielokrotna mistrzyni Świata Pole Sport oraz uczestniczka programów telewizyjnych takich jak Mam Talent, Supertalent, Ninja Warrior. 

4. Dawka kondycji

Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar jest do tej pory największym wydarzeniem fitness w Polsce. Ponad 1000 osób, wśród których będą instruktorzy i instruktorki fitness, ale też dziewczyny, które po prostu kochają ruch będzie ćwiczyć w 13 strefach. EU4YA to niezły wycisk, który daje siłę, energię i witalność. Jsteście gotowe na wyzwania i ćwiczenia w: 4 strefach AEROBIC & FITNESS, 3 strefach BODY & MIND, 3 strefach TRENERA PERSONALNEGO, 3 strefach WYKŁADOWYCH? (Uwaga: jest to wydarzenie dodatkowo płatne, w cenie jest już bilet na targi).

5. Trampolinowy maraton!

Trampoliny biją rekordy popularności, dlatego jeśli je pokochaliśmy, w sobotę, 13 maja na FIT-EXPO poskaczemy wraz z innymi podczas Akademii PowerJump! Do przejścia (przeskoczenia) będą aż trzy poziomy trudności: PowerJump basic, PowerJump soft oraz PowerJump strong. Taki trening grupowy poprawi nastrój i doda jeszcze więcej energii (Uwaga: jest to wydarzenie dodatkowo płatne, w cenie jest już bilet na targi). 

6. Super odlotowe ciuchy!

Fitness to kolor i energia. Jeśli ćwiczysz regularnie, potrzebujesz takich legginsów, t-shirtów, topów, które wytrzymają porządny trening i częste prania. W Poznaniu pokażą się firmy, które produkują odzież dla profesjonalistów – instruktorów i instruktorek, a ta grupa musi mieć naprawdę coś super. Dlatego znajdziesz tu fajne outfity na siłownię, czy salę fitness, w najmodniejszych wzorach i kolorach.

ZOBACZ TEŻ: Polskie superfoods. Młody jęczmień, burak, nać pietruszki, liście jarmużu

7. Fit-batony

Każdy o tym wie, że smukła sylwetka zaczyna się na talerzu, ale apetyt na słodycze nie mija, na szczęście na targach znajdziemy zdrowe odpowiedniki łakoci. 

8. Zmierz się na FIT-EXPO!

Wskaźnik BMI statystycznej kobiety odwiedzającej w zeszłym roku FIT-EXPO wnosił 21, ale wiadomo, że to tylko jeden z wielu parametrów, które powinniśmy kontrolować uprawiając fitness. Wystarczy, że przyjdziesz na FIT-EXPO i zmierzysz, zważysz się oraz sprawdzić zawartość mięśni na jednym ze stoisk wystawców, którzy proponują wagi do pomiaru składu ciała. 

9. Pokazowe treningi

Każdy centymetr podłogi na targach FIT-EXPO będzie zajęty przez sprzęt fitness, do siłowni czy gabinetu rehabilitacyjnego. Stoiska wystawców zmienią się w kluby fitness, na których odbywać się będą pokazowe treningi. Z doświadczenia wiemy, że wystarczy przyjść odpowiednio wcześniej na stoisko i zapisać się na taki trening. Jeśli chcecie pierwsi spróbować czegoś nowego, to wszystko przez Wami!

PRZECZYTAJ: Jak często robić trening siłowy żeby stracić na wadze? [ZASTOSUJ SIĘ DO TYCH RAD]


10. FIT-EXPO dla prawdziwych zawodowców
FIT-EXPO jest również miejscem, gdzie wszyscy liderzy branży fitness obecni w Polsce zaprezentują najnowsze rozwiązania dla tego segmentu rynku profesjonalistom: menedżerom, właścicielom klubów fitness, siłowni, stref fitness w hotelach czy ośrodkach SPA. Prezentowane na targach FIT-EXPO nowości sprzętowe niedługo pojawią się w klubach fitness. Dla tej grupy odbiorców przygotowano Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje, bo przed właścicielami obiektów stoi duże wyzwanie związane np. z utrzymaniem klientów, zapełnieniem klientami w klubach fitness w najmniej popularnych godzinach, czy zwiększeniem rentowności. Wydarzenie merytoryczne oprócz wymiany doświadczeń, ma wskazać kierunki, w których powinni podążać menedżerowie w tej branży. Targi ułatwiają nawiązywanie kontaktów i w tym roku powstało narzędzie – Biznes Planner, dzięki któremu szybko i w prosty sposób profesjonaliści umówią się na spotkanie z wystawcami.

Więcej informacji o targach znajdziemy na stronie http://fitness.mtp.pl/

Tylko u nas

Zobacz również

Pracodawca

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Pracodawca

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma 4 czy 14 lat, może koszystać z odpowiednich

Pracodawca

Balet dla dzieci: jakie korzyści dają dziecku zajęcia taneczne?

Tylko u nas

Zadbaj o zdrowie

x