Znana polska trenerka fitness pokazuje swoje ciało miesiąc po porodzie. Kasia Bigos w kampanii Fake Off Poland

15 marca 2018 15:22

Myfitweb

Fake Off to projekt Dominiki Cudy – fotografki, która stworzyła Kalendarz Sportowy. Tym razem artystka realizuje kolejny odważny projekt. Fake Off będzie serią zdjęć, na których zobaczymy… rzeczywistość. Jak nasze ciała wyglądają naprawdę? Bez pozy, filtrów z Instagrama i Photoshopa. Zdjęcie Kasi Bigos, trenerki fitness, która pozowała miesiąc po porodzie, już wywołało lawinę komentarzy w interencie.

Dominika Cudy jest autorką zdjęć do Kalendarza Sportowego. Piękne fotografie nagich sportowców mogliście oglądać w naszym serwisie w styczniu. Ten projekt zawsze cieszy się zainteresowaniem. Teraz fotografka publikuje pierwsze zdjęcie, które wykonała do projektu Fake Off. O co w nim chodzi?

Kalendarz Sportowy 2018. Sportowcy pozują nago, ale to JAK! [PIĘKNE ZDJĘCIA]

- Nadszedł czas, aby "normalność" przebiła się przez lawinę postów na wciągniętym brzuchu, poprzedzonym trzydniowym postem sokowym. Żelaznych pośladów i perfect cery. Nadszedł czas, by przetrzeć oczy i wbić sobie do tego wciąż uroczego łba, że z normalności rodzą się genialne przedsięwzięcia, znajomości, niebywałe odkrycia, gigant firmy i coś, co nadaje życiu sens - PASJA. Graża, jesteś perfekcyjnie niedoskonała. Skumaj to. Wciąż można Cię nosić na wyprostowanych rękach – napisała artystka na swoim Facebooku.

Fire Workout, czyli trening od Katarzyny Bigos

Kampanię Fake Off Poland Dominika Cudy otwiera zdjęciem Kasi Bigos, trenerki fitness i instruktorki pole dance. Kasia pozowała do zdjęcia miesiąc po urodzeniu dziecka. Odwagą zaimponowała wielu, a dyskusja, którą zapoczątkowało jej zdjęcie twa w internecie już drugi dzień. Post dotyczący kampanii polubiło na Facebooku ponad 8 tysięcy osób i ma prawie 3 tysiące udostępnień. My w 100 proc. zgadzamy się z tym co pisze autorka, a Kasi Bigos gratulujemy odwagi. Mamy wrażenie, że w dzisiejszych czasach mało kto zdecydowałby się na tak odważną sesję.


Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x