Gotowe diety: Dieta Paleo, dieta 1800 kcal, dieta Kwaśniewskiego

22 października 2018 15:01

Myfitweb

Gotowa dieta to dobry pomysł na odchudzanie. Szukasz planu na odchudzanie – znajdziesz go u nas! Dieta optymalna, ile można schudnąć? Tak naprawdę wszystko zależy od naszej determinacji.

gotowa dieta: dieta paleo menu, dieta 1800 kcal jadłospis

Dieta Paleo – menu jednej z bardziej popularnych diet jest tak proste! Tak naprawdę w Twoim jadłospisie znajdą się: chude mięsa, owoce morza, a także ryby. Można jeść też wszystkie owoce i warzywa niezawierające skrobi. Będąc na Paelo musisz unikać zbóż, strączków, nabiału, oczywiście cukru i żywności przetworzonej (Dieta Paleo pdf). Jest to dieta raw food, czyli z wykorzystaniem świeżych produktów: warzyw i owoców właśnie. To skuteczna dieta – forum internautów tak mówi. Jest też łatwą dietą – produkty są ogólnodostępne. Dieta Paleo - ile można schudnąć? To często zadawane pytanie przez pacjentów dietetyków. Z wywiadów przeprowadzonych wśród osób, które odchudzały się tą metodą wynika, że zrzucić można 5-6 kg w ciągu miesiąca. 

Dieta 1800 kcal – odchudzanie nie jest takie trudne 

Popularna jest też dieta 1800 kcal – jadłospis jest prosty do przygotowania. Lekkostrawne posiłki, sałatki, zupy, a także chude mięso i ryby – będąc na diecie 1800 kcal, właśnie tak będziesz jadł (dieta 1800 kcal pdf, dieta 1800 kcal dla mężczyzn). W Internecie znaleźć można liczne metamorfozy – dieta ta pomogła już niejednej osobie! Dieta 1800 kcal - redukcja może potrwać kilka tygodni. Dieta 1800 kcal dla dziewczyn jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko pozbyć się dodatkowych kilogramów. Kawa a dieta? Małą czarną możesz pić bez wyrzutów sumienia. Jest zdrowa i nie zakłóci Twojego planu dbania o figurę. Oczywiście kawa bez cukru. Dieta 1800 kcal - ile można schudnąć? Jeśli będziesz trzymać się planu i regularnie trenować na siłowni możesz zrzucić nawet 2 kilogramy w tydzień. Jeszcze lepsza okaże się dieta 1700 kcal - jadłospis tygodniowy jest podobny do poprzedniej diety, ale zapotrzebowanie kaloryczne jest lekko obcięte. 

Siłownia Poznań

Krytykowana przez niektórych dietetyków jest dieta Kwaśniewskiego - skutki uboczne mogą się pojawić się po zastosowaniu tego planu. Dieta Kwaśniewskiego ma swoje wady i zalety, jednak spożywanie trzech posiłków dziennie bogatych w tłuszcze – masło, smalec, z dużą ilością wieprzowiny może okazać się ciężkostrawna. Dieta doktora Kwaśniewskiego ma niską zawartość białka. Uboga ilość minerałów i witamin może spowodować problemy zdrowotne, w szczególności u kobiet. Przy wyborze diety należy pamiętać, że dieta Kwaśniewskiego była uznana przez Komitet Terapii Wydziału VI Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk za szkodliwą. 

Dieta na ładną cerę – jadłospis dla urody

Dieta na cerę trądzikową czy dieta na stres opierają się na podobnych zasadach. Do menu należy wprowadzić dużą ilość warzyw i owoców, a także orzechy, pestki. Badania pokazują, że każda porcja warzyw i owoców zwiększa ich działanie prozdrowotne, ponieważ dostarczamy naszemu organizmowi szerokiej ilości bioaktywnych związków, takich jak karotenoidy (w tym beta-karoten, likopen), witaminy: C i E, kwas foliowy, selen, flawonoidy, izoflawony oraz błonnik. Mają one działanie antyoksydacyjne, hamują namnażanie się komórek, chronią DNA komórek, regulują działanie hormonów oraz stymulują układ immunologiczny. Dieta na zdrową cerę – musisz wprowadzić produkty bogate w cynk – np. pestki dyni czy słonecznika. Odstaw tłuste potrawy, alkohol i słodycze – to trio jest wrogiem diety na skórę. Urozmaicić tę dietę mogą koktajle – do których dodasz zdrowe oleje – np. z pestek dyni właśnie. Kayla Itsines (dieta) często je stosuje w swoich przepisach. Warto nauczyć się, że warzywa i dieta to prawie synonim. Tak samo owoce dieta. Kolorowy talerz to dieta na wiosnę i nie tylko! 

Siłownia Warszawa


Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x