Najtańsze jednorazowe wejścia na siłownie w Warszawie! Idziemy na trening

07 sierpnia 2019 11:36

Myfitweb

Zaczynasz trenować i szukasz tanich jednorazowych wejść na siłownię? Jesteś we właściwym miejscu! Myfitweb daje Ci taką możliwość. Najtańsze wejścia są u nas już od 8 zł. Ceny nie przekraczają 25 zł za najlepsze zajęcia w najlepszych klubach w mieście.

siłownia Warszawa Ochota i siłownia Warszawa Mokotów

Tak atrakcyjnej ceny nie znajdziesz nigdzie indziej. Nie ważne czy jesteś pracownikiem czy studentem, niedrogie wejściówki na Myfitweb są dla każdego! To doskonały zamiennik dla kart sportowych. Sprawdź - nawet do 70.proc. taniej!

Gdzie kupisz jednorazowe wejścia na siłownie? Warto wiedzieć

Jak znaleźć najtańsze wejściówki? To bardzo proste! Wchodzisz na stronę myfitweb.pl. Wpisujesz odpowiednią lokalizację - dogodną dla Ciebie. Wybierasz siłownie i zajęcia na jakie chcesz uczęszczasz, płacisz za wejściówke lub karnet i z kodem znajdującym się w Twoim telefonem idziesz do wskazanego przez Ciebie miejsca. Oferujemy najtańsze wejściówki do najlepszych klubów i siłowni w całej Warszawie oraz pobliskich miejscowościach. 

Lista przykładowych tanich wejściówek, mamy jednorazowe wejścia na siłownie do:

  • TKKF Syrenka - jednorazowe wejście 8 zł 
  • Fort Fitness - jednorazowe wejście 10 zł
  • Perzcourt - Siłownia & Fitness Club - jednorazowe wejście 12,50 zł
  • Siłownia 7’ka - jednorazowe wejście 10 zł
  • Studio Spa Zielonka - jednorazowe wejście 12,50 zł
  • Lavo fun - jednorazowe wejście 15 zł
  • Play Kwadrat Centrum Treningowe - jednorazowe wejście 12,50 zł
  • Exo Fitness Bemowo - jednorazowe wejście 13 zł
  • FitnessLand Siłownia i Fitness - jednorazowe wejście 12,50 zł
  • Bemo Fit - jednorazowe wejście 11 zł

Karnety na zajęcia fitness, siłownie i kluby

Myfitweb to nie tylko najtańsze wejściówki do atrakcyjnych klubów i siłowni. Jeżeli zamierzasz trenować dłużej nasz serwis oferuje również kupno karnetu sportowego Myfitweb Open w równie atrakcyjnej cenie. Ten karnet obowiązuje w wielu klubach jednocześnie. Płacisz 150 zł i chodzisz nawet do 50 klubów w mieście! Takich cen nie znajdziesz nigdzie indziej!

Interesuje Cię darmowe wejście jednorazowe na siłownię Warszawa Wola albo siłownia Warszawa Ochota? A może szukasz w Googlu fraz “siłownia Warszawa jednorazowe wejście” czy też “Groupon siłownia Warszawa”? Dobrze trafiłeś. Sprawdź ofertę Myfitweb.pl. 

WYSZUKAJ siłownię i zajęcia fitness

Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x