Karty sportowe dla pracowników to najbardziej popularny benefit pozapłacowy

07 sierpnia 2019 12:18

Myfitweb

Serwis Myfitweb dba o tych, którzy pragną prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia. Bo przecież karty sportowe dla pracowników to najbardziej popularny benefit pozapłacowy. Jeśli twój pracodawca nie oferuje karty sportowej dla pracowników, pora to zmienić. Dzięki stronie Myfitweb.pl sam możesz wykupić karnet sportowy w atrakcyjnej cenie nie przejmując się ograniczeniami. A Twoja firma może dołączyć do naszego programu sportowego, wtedy pracodawca może współfinansować Twój karnet.

karty sportowe dla pracowników a vat

Czy karty sportowe to dobry benefit dla pracowników?

Karnety sportowe dla pracowników są jednym z najbardziej pożądanych benefitów. I tak było nie tylko w 2018 roku, ale jest i nadal. Niejeden pracodawca zastanawia się jak zmotywować pracowników do efektywniejszej pracy oraz zachęcić inne osoby z zewnątrz do podjęcia współpracy z pracodawcą. Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się karty sportowe dla pracowników. Wiele osób pracuje całymi dniami przed komputerem, a wieczorem bardzo chętnie uprawia różne sporty. Często, z różnych przyczyn pracodawca nie może zaoferować karty sportowej pracownikom. Wyjściem z tej sytuacji jest Myfitweb! Ty masz szeroki wybór i różne opcje treningowe: zaczynając od wejściówek, a kończąc na karnetach. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad zakupem karty sportowej, to nie masz na co czekać. U nas znajdziesz Multikarnety Open: jeden karnet da Ci wejście nawet do 60 klubów. O co z tym chodzi? 

Karta sportowa i jej zalety

Jeśli zastanawiasz się jak zdobyć kartę Multisport i nie masz do niej dostępu za pośrednictwem pracodawcy, to mamy dla Ciebie propozycję. Myfitweb daje Ci możliwość kupienia karnetu Myfitweb Open, który obowiązuje w wielu klubach jednocześnie! Za 150 zł miesięcznie możesz chodzić nawet do 50 klubów w mieście. Np. w Warszawie: kupując karnet do Papaj Gym za 120 zł możecie chodzić też do Bemo Fit, Factory Gym Fight, Zone Fitness, Exo Fitness i 40 innych miejsc, nie tylko w stolicy, ale też w podwarszawskich miejscowościach. 

Zaletą tej karty sportowej Myfitweb.pl jest to, że:

  • Karnet miesięczny jest bez umowy długoterminowej
  • Możliwość rezygnacji z karnetu w dowolnym momencie, ze skutkiem na koniec najbliższego okresu rozliczeniowego
  • Korzystanie bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  • Brak opłaty wpisowej
  • Automatyczne płatności kartą z Przelewy24
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres od 7 do 21 dni każdego miesiąca

Na stronie myfitweb ceny wejściówek i karnetów znajdziesz w przystępnej cenie. Karty sportowe są dostępne nie tylko za pośrednictwem pracodawcy, ale są dostępne również dla pracowników.  OK System, FitProfit czy kartę MultiSport można kupić tylko w firmie, która nas zatrudnia, ale Multikarnet Myfitweb Open może kupić każdy. Także osoba prywatna, która szuka pakietu sportowego dla siebie. Wygodne, prawda? 


Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x