Pole dance: dlaczego wybrać trening na rurze? [POLECAMY SZKOŁY POLE DANCE]

16 października 2018 15:56

Myfitweb

Pole dance do niedawna kojarzony był tylko z nocnym klubem dla panów. W ostatnich latach zyskał na popularności, a zajęcia tego typu odbywają się w prawie każdym klubie fitness. Nietrudno znaleźć odpowiednią szkołę pole dance czy zajęcia na bardzo dobrym poziomie. Lubimy ten taniec, nie tylko ze względu na to, że efektownie wygląda!

Pole dance: POLECAMY SZKOŁY

Taniec na rurze, czyli pole dance (rura) to aktywność, która poprawi siłę naszych mięśni, a ciało dzięki niemu stanie się gibkie. Zestawy taneczne, które wykonujemy na rurze wysmuklą sylwetkę, sprawią, że poczujemy się pewnie! Panie na zajęciach uczą się zmysłowych ruchów. Nasza kondycja poprawi się po regularnym chodzeniu na tego typu zajęcia. 

Pole dance: dlaczego wybrać trening na rurze?

Do rozpoczęcia treningów wystarczą… dobre chęci. Nie trzeba być specjalnie przygotowanym, wystarczy wybrać się na kurs dla początkujących. Trening pole dance sprawi, że pozbędziemy się dodatkowych kilogramów. Taniec na rurze wygląda pięknie, ale też jest wyczerpujący! Godzinna sesja potrafi dać w kość. Od czego zaczynają się zajęcia? Na początek rozgrzewamy się, przygotowujemy ciało do dalszych akrobacji. Proste ćwiczenia wzmacniające, rozciągające i ujędrniające ciało na pewno szybko zostaną przyswojone. Instruktor pokaże nam podstawowe ruchy: jak chwytać za rurę, obracać się, z czasem prowadzi pierwsze figury. Stopniowo i powoli nauczymy się świadomości własnego ciała!

Podczas tańca na rurze pracują wszystkie grupy mięśni. Trening jest ogólnorozwojowy i wszechstronny. Ćwiczymy mięśnie brzucha, pośladków, uda, łydki, a także plecy, ramiona i barki. Potrzebna będzie koordynacja ciała, nauczymy się równowagi. Treningi na rurze odbywają się na bosko, a to kształtuje piękne nogi! 

Jeśli zastanawiasz się, jaką szkołę pole dance wybrać, to musisz zapoznać się z ofertą Myfitweb.pl! U nas kupisz pojedyncze wejściówki na zajęcia w różnych polskich miastach. Ceny kształtują się na poziomie 15 zł za godzinne zajęcia. Wygodne jest też to, że na Myfitweb.pl kupisz pojedyncze wejścia, nie musząc kupować od razu całego karnetu. Na początek idealny wybór. Ale też dla osób, które dobrze znają te zajęcia i są już bardziej zaawansowane. 

Pole dance Warszawa – w stolicy jest kilka naprawdę dobrych szkół tańca. Szkoła Tańca FEN specjalizuje się właśnie w tańcu na rurze! A Lejdis Studio Kolejowa kształci same najlepsze pole dancerki. Także Sky Pole Studio na Pradze ma bardzo dobre opinie klientek. 

Pole dance Kraków – w Małopolsce też długo nie będziesz szukać sprawdzonych zajęć. Bohema Dance Center to szkoła z tradycjami, a znajdziesz w niej różne formy treningu tanecznego. 

Pole dance Wrocław: jeśli szukasz zajęć z tańcem w roli głównej sprawdź ofertę GymPoint.pl na Myfitweb.pl. Pole dance – Poznań? Zobacz, co w grafiku zajęć ma Trap Zone. Pole dance w Lublinie to przede wszystkim znana i lubiana szkoła Lejdis Studio Lublin. Tu wejście na pole dance kupisz na Myfitweb.pl za 17,50 zł. A wybór zajęć pole dance mamy jeszcze większy! Także w innych polskich miastach i ich dzielnicach.

Polecamy też inne szkoły pole dance w polskich miastach

• Pole dance Gdańsk – wybierz się np. do ESENSAI Pole Dance Studio, Elite Pole Dance Studio albo Endorfina Pole Fitness. To szkoły, które mają bardzo dobre opinie w internecie. 

• Pole dance Chełm – w Chełmie są trzy szkoły tańca na rurze: ESTER FIT Club Fitness, Rytm i Fabryka Sportu. 

• Pole dance Morena – wybierz się np. do Duende Dance Studio.

• Pole dance Szczecin - Euforia! Pole Dance Aerial Hoop Exotic Zajęcia taneczne Taniec na rurze Szczecin, Pole Dance Jungle, a także PrimeFit Pole Dance & Pilates Studio. 

• Pole dance Katowice - Nova Szkoła tańca i Daphne Pole Art & Dance w Sosonowcu. 

• Pole dance Gdynia – w Trójmieście rządzi pole dance można powiedzieć! Idź koniecznie na zajęcia do Akademia Pole Dance lub Rock The Pole. 

• Pole dance Rzeszów - Butterfly Rzeszów Pole Dance Studio, M-pole dance Rzeszów – te dwa kluby są zdecydowanie godne polecenia. 

• Pole dance Bydgoszcz - Akademia Pole Dance i Pinup Pole Dance Studio są chętnie wybierane przez klientów.

• Pole dance Białystok – studia tańca na rurze, które są oceniane na piątkę to: Sparkle Studio - Pole Dance Białystok i Vertigo Studio Pole Dance

• Pole dance Kielce – na „rurce” zatańczysz w: "Stay High" Pole Dance Studio – Kielce i MY WAY poledancestudio - Kielce

• Pole dance Olsztyn – jeśli mieszkasz na Warmii koniecznie odwiedź FITNESSKA Studio Tańca i Formy Izabela Łagun oraz zapisz się na zajęcia do Justyna Karska Instruktor tańca

• Pole dance Toruń – w Toruniu najlepsza szkoła tańca na rurze to Pole Dance Studio Toruń. Jest bezkonkurencyjna, choć klienci często wybierają się na zajęcia do JAGIELSKI DANCE PROJECT - szkoła tańca. 

• Pole dance Gliwice – najbardziej popularny pole dance w Gliwicach to Fit Wizja. Ma same dobre opinie w internecie.

• Pole dance Częstochowa – na zajęcia wybierz się do Stacja Grawitacja, Studio Tańca" IMPACT" lub CENTRUM NAUKI TAŃCA - SNAKE DANCE.

• Pole dance Radom – jeśli pole dance w Radomiu to tylko Free Woman Pole Dance.

• Pole dance Sosnowiec - Daphne Pole Art & Dance to jedyna szkoła tańca pole dance w Sosnowcu. 

• Pole dance Zabrze - Miju Pole Dance Studio jest bez konkurencyjne! 

• Pole dance Łódź - Lejdis Studio, oddział łódzki, popularnej w całej Polsce sieciówki. Na Myfitweb.pl kupisz wejście do Lejdis Studio Lipowa i do Lejdis Studio Plac Wolności za 20 zł. Polecamy! 


Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x