Crossfit Warszawa: TOP 4, czyli najlepsze kluby crossfit

22 sierpnia 2019 10:13

Myfitweb

Crossfit i WOD (trening dnia) pozwala spalać kalorie i zrobić sylwetkę w ekspresowym tempie. Crossfit czerpie z różnych rodzajów treningu siłowego, ćwiczeń aerobowych i treningu interwałowego o wysokiej intensywności. Co ważne: jest naprawdę dobrą mieszanką dla osoby, która chce schudnąć i wyrzeźbić ciało. Jeśli zatem zdecydujesz się na ten rodzaj treningu, pora pomyśleć o wyborze klubu crossfitowego, boxu czy po prostu miejsca na porządny wycisk. Poniżej przedstawiamy nasze ulubione "miejscówki" na crossfit w Warszawie i okolicach. Sprawdź koniecznie!

crossfit warszawa multisport, crossfit warszawa wola, crossfit,warszawa mokotów,  crossfit warszawa cennik

Crossfit Warszawa: grunt to dobra lokalizacja

CrossFit GCW na Gocławiu to ponad 800 mkw. powierzchni. Znajduje się tu sporo sprzętu niezastąpionego do tego typu ćwiczeń. Pomieszczenia w klubie są wysokie, co sprawia, że można zamieścić liny do wspinania, które urozmaicają trening. Crossfit GCW (czy też Akademia GCW) na Gocławiu to profesjonalna i dobrze wyszkolona kadra trenerska. Doświadczone osoby chętnie dzielą się swoją wiedzą i zawsze pomogą – nie tylko początkującym. GCW jest bardzo dobrze wyposażona:szatnie z prysznicem, duży, darmowy parking. Odwiedzając to miejsce znajdziesz również recepcja, w której możesz zakupić odżywki i produkty żywnościowe. To wszystko możesz dostać w cenie 25 zł za wejście oraz karnet - 250 złotych za karnet myfitweb Open. Przychodząc tutaj zgłębisz tajniki crossfitu. Nie czekaj i sprawdź crossfit Warszawa cennik Akademii GCW na myfitweb.pl - o TU.

Crossfit Warszawa: klimatyczne miejsce

Butikowy box, którego wnętrza wręcz zachęcają do częstych odwiedzin? Znajdziesz takie u nas! Crosshouse to klub pełen ludzi kochających sportowy styl życia. Crosshouse to oryginalna, bardzo dobrze wyposażona siłownia. Strefa cross razem z siłownią stanowią miejsce pełne sprzętu najwyższej klasy np: hantle, maszyny, ławki. Jest też strefa cardio, w której znajdziesz wiosła lub bieżnie, czy też air bike. Cross house na Ciołka 13 Warszawa to dobry adres dla fanów aktywnego stylu życia. Crosshouse jest wypełnione niepodrabialnym klimatem. Mieści się w piwnicy wysokiej na pięć metrów. Ściany pokryte są czerwoną, powojenną cegła - to wszystko zachęca odwiedzających i tworzy niepowtarzalne miejsce. 15 złotych za wejściówkę do Crosshouse’a? Tak, to nie żart. A karnet myfitweb Open znajdziesz u nas w cenie 179 złotych za miesiąc. Sprawdź miejscówki na crossfit Warszawa Bemowo na myftiweb.pl.

Crossfit Warszawa i okolice: indywidualne podejście to podstawa!

Mieszkańcy Konstancin Jeziornej niedaleko Warszawy mają szczęście, ponieważ w ich miejscowości zlokalizowany jest super klub - NoweJa Fitness & Cross Box Konstancin Jeziorna. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z fitnessem to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Jak mówi właściciel - ten klub jest dla ludzi i tworzą go ludzie. Takie podejście się ceni! Zawodowa kadra trenerska nagradzana i wyróżniana na różnych konkursach i zawodach pomoże Ci rozpocząć treningi crossfit. Konstancin to nie tylko crossfit. To również zajęcia z pole dance lub hockey gym. Ich szeroki grafik zajęć znajdziesz TU! Natomiast wejściówki znajdziesz już w atrakcyjnej cenie 16,50 zł za wejście. Nie czekaj i wypróbuj to miejsce!

Crossfit Warszawa i Piaseczno: różnorodność w dobrej cenie

Zarówno Ci zaawansowani, jak i amatorzy znajdą coś dla siebie. Dlaczego? Crossfit Box Ekipa prowadzi zajęcia crossfit dla każdego, ponieważ w swojej ofercie ma różne poziomy zaawansowania  panie, panowie, a nawet dzieci! Box jest zlokalizowany na ulicy Geodetów 176 (Budynek D) w Józefosławiu. Zajęcia, podczas których nie ma miejsca na rutynę. Prowadzone są na wysokim poziomie. Podciąganie, pompki, przeskoki, wyskoki i skoki - różnorodność na zajęciach gwarantowana! Jeżeli mieszkasz niedaleko, koniecznie sprawdź Box Ekipę Crossfit w Piasecznie. Będąc w Piasecznie możesz zahaczyć też o inne siłownie. Gdzie znaleźć te najlepsze? Idziemy z pomocą. Kliknij TU i przejrzyj najlepsze siłownie i kluby fitness w Piasecznie!

Bliżej ulicy Puławskiej i granicy z Warszawą mieści się kolejny box - CF 05500 Piaseczno. To nie tylko trening, ale też społeczność osób, które kochają zmęczyć się na sali crossfitowej. 

Szukasz w wyszukiwarce google "crossfit Warszawa Centrum" lub "crossfit Warszawa Wola"? Najlepsze kluby crossfit znajdziesz u nas - sprawdź TUTAJ!Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x