Krav maga w Warszawie. Naucz się efektywnie bronić

23 września 2019 09:47

Myfitweb

Krav maga to system walki, który jest kombinacją najbardziej skutecznych technik: boksu, zapasów, judo, jiu jitsu i muay thai. Krav maga to niezwykle przydatna umiejętność samoobrony, która może Ci uratować życie. Ćwicząc krav magę rozwijasz się się pod względem fizycznym, poprawiasz kondycję swojego ciała oraz uczysz się pożytecznych chwytów, które pomogą Ci się obronić, gdy ktoś Cię zaatakuje. Warto zatem zapisać się na zajęcia, tylko gdzie? Zależy nam przecież na solidnym przygotowaniu. Na Myfitweb.pl kupisz wejściówki i karnety na zajęcia krav magi i naczysz się samoobrony.

krav maga warszawa mokotów  krav maga warszawa bemowo  krav maga warszawa ursynów  krav maga warszawa gdzie najlepiej  krav maga warszawa wola

Czym jest krav maga?

Krav Maga to połączenie kilku technik walki. Jest mieszanką boksu, zapasów, judo, jiu jitsu i muay thai. Filozofią krav maga jest poświęcenie równego wysiłku zarówno ofensywie, jak i obronie. Trening służy zastosowaniom praktycznym w walce. Tu ćwiczymy naturalne odruchy człowieka. System opiera się na uderzeniach i kopnięciach rękami, łokaciami i kolanami. Ciosy zadaje się także przy użyciu narzędzi, nie tylko części ciała. Na zająciach krav magi uczymy się szybkości, wytrzymałości, koordynaci ruchów i oczywście ćwiczymy technikę. 

Rozpocznij naukę krav magi właściwie

Obojętnie jaki cel sobie wyznaczyłeś/aś. Czy jest to po prostu poprawienie swojej formy fizycznej, czy też nauczenie się skutecznie bronić siebie oraz swoich najbliższych - wybierz szkołę walki Hard Target (ul. Zamieniecka 80), a dokładniej w Centrum Handlowym Szembeka. Hard Target prowadzi zajęcia na różnych poziomach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś początkującym? Nic nie szkodzi. Przyjdź na zajęcia dla grupy początkującej. Zmieniłeś szkołę walki, bo tamta Ci nie odpowiadała? Odwiedź zajęcia dla grupy zaawansowanej. A może zainteresuje Cię równie dobry system samoobrony - Defendo? Przyjdź do Hard Target i wypróbuj, który system obrony odpowiada Ci bardziej. Wejściówke możesz dostać w cenie 25 złotych. Wiesz już, że będziesz chodził regularnie? Wykup karnet - 200 złotych za miesiąc. 


Krav maga w Warszawie na wysokim poziomie

Krav maga z doświadczonymi trenerami? Centrum Walki Warszawa na ulicy Ludnej 9 ich ma! Centrum Walki to miejsce dla osób pragnących zmienić coś w swoim życiu. Założycielem tego miejsca jest Artur Chmielarz, związany ze sportem od ponad 30 lat. Oprócz krav magi, możesz tu trenować również taekwondo (dla dzieci też), boks, kickboxing oraz fitness. Możliwości jest wiele. Wybór należy do Ciebie. Klub posiada wyjątkowy klimat, ponieważ tworzą go wszyscy - trenerzy i klubowicze. Obiekt posiada dwie sale treningowe oraz pełne wyposażenie. Czego chcieć więcej? Może niskich cen? Dzięki Myfitweb.pl masz również rewelacyjne ceny. Miesięczny karnet kosztuje 150 złotych, a pojedyncze wejściówki to koszt tylko 15 złotych!

Krav maga w Warszawie - tanio i blisko

Mieszkańcy Woli mają dodatkową motywację, aby rozpocząć kurs krav magi. Dlaczego? A dlatego, ponieważ mają blisko rewelacyjny klub - Rickard Fitness & Fight Club. Klub znajduje się w hali sportowej "Koło" - OSiR Wola. Warto zwrócić uwagę, że Rickard Fitness & Fight Club tak jak sama nazwa wskazuje, nie jest ukierunkowana tylko na krav magę. Masz możliwość wyboru różnych aktywności np.: TBC, zdrowy kręgosłup, zumba, czy nawet sztuki walki takie jak boks, judo. To miejsce zostało stworzone z pasji do sportu, ale nie można zapomnieć o dobrej zabawie i współzawodnictwie. Systematyczne ćwiczenie w klubie na Woli da Ci masę energii na co dzień i zachęci do dalszego działania. A co z cenami? Cena tak jak oferta klubu wygląda znakomicie. Pojedyncze wejście do klubu to 15 złotych, natomiast miesięczny karnet to koszt 155 złotych. Sprawdź ten klub koniecznie!

Nauka krav magi nie jest trudna

Zone Fitness jest nowoczesną siłownią zlokalizowaną w Al. Jerozolimskich 200. Tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz od tego typu miejsc. Szeroka oferta zajęć, profesjonalny sprzęt i wykwalifikowana kadra trenerska. Co z krav magą? Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu - w poniedziałek i środę. Uczysz się pod okiem doświadczonych trenerów. Oprócz Krav magi koniecznie wypróbuj inne zajęcia: sporty walki takie jak boks, mma i również wspomniana krav maga. Sprawdź także zajęcia typowe dla kobiet - zdrowy kręgosłup, kettle, trampoliny, sexy dance, interwał. Sprawdź miesięczny karnet do Zone Fitnessu - cena to tylko 149 złotych!


Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x