Sztuki walki Warszawa. Gdzie na boks, MMA, kick boxing w Warszawie?

21 sierpnia 2019 14:21

Myfitweb

Wiele jest w Warszawie szkół walki, boksu, MMA czy kick boxingu, ale czy wiesz gdzie znajdziesz te najlepsze z najatrakcyjniejszymi cenami? Odpowiedź jest prosta - na myfitweb.pl! Najlepiej wyposażone kluby z utytułowanamy trenerami, którzy pomogą Ci postawić Twoje pierwsze kroki na macie, a dla tych z wyższym poziomem zaawansowania - dopracowanie różnych technik. Sprawdź ceny wejściówek, które u nas rozpoczynają się już od 10 zł za wejście. Nie trać czasu na szukanie, poświęc go od razu na trening.

sztuki walki warszawa praga, sztuki walki warszawa mokotów, sztuki walki warszawa wola, sztuki walki warszawa multisport

Sztuki walki Warszawa: wiele zajęć w dobrej cenie

Mieszkańcy warszawskiej dzielnicy Włochy mają bardzo blisko do rewelacyjnej szkoły walki - Palestra MuayThai & Boxing Gym (ul. Łopuszańska 38 bud.8)  Szeroki wachlarz zajęć sprawia, że Palestra Gym jest jedną z najbardziej atrakcyjnych szkół walki w Warszawie (SPRAWDŹ GRAFIK). Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dostępne są zarówno treningi indywidualne, jak i grupowe. Oprócz wspomnianych już sztuk walki (box i muay thai) masz możliwość skorzystania z zajęć:

 •  brazylijskiego jiu-jitsu, 
 •  grapplingu,
 •  zapasów, 
 •  crossfightu. 

W ofercie klub są również zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat. Warto skorzystać z takiej oferty. Specjalnie dla swoich klientów, zespół Palestra oferuje różne poziomy zaawansowania od poziomu podstawowego do zaawansowanego. To wszystko możesz dostać w atrakcyjnej cenie 20 złotych za wejściówkę. Karnet myfitweb Open jest już w cenie 180 zł/miesiąc. Szkoła walki Palestra Warszawa to kultowe miejsce na stołecznej mapie sportu, a w środku poczujecie się jak w prawdziwym fight clubie. Jest klimat!

Sztuki walki Warszawa Wola: tanio i ciekawie

Specjalistyczny sprzęt, wyszkoleni trenerzy oraz odpowiednia atmosfera to podstawa do osiągnięcia sukcesu w boksie. Jeżeli szukasz takich warunków to dobrze trafiłeś. Klub bokserski Legia to idealne miejsce do tego by rozpocząć trening bokserski oraz naukę innych sportów walki. Klub mieści się na Woli (ul. Waldorffa 31). Klub bokserski Legia oferuje indywidualne lub grupowe zajęcia. W klubie znajduje się dużą i mała sala, a w nich specjalistyczny sprzęt wykorzystywany do treningu bokserskiego i innych interesujących sportów walki. Na miejscu jest siłownia i sauna. Klienci, którzy wykupili karnet lub wejściówkę Myfitweb (17,50 zł) mogą korzystać z nich w ramach treningu lub indywidualnie - na sali. Dookoła obiektu widoczne są zielone tereny, które tworzą warunki do treningów biegowych i jazdy na rowerze. Oprócz wcześniej wspomnianego boksu możesz ćwiczyć także kickboxing. Otwarta jest również siłownia. Warto zajrzeć do tego klubu!

Sztuki walki Warszawa: kameralna atmosfera to podstawa!

Mieszkańcy warszawskiej Woli mają niedaleko drugą, równie dobrą szkołę sztuk walki. Jest to Sparta Gym położona na ulicy Kolejowej w Warszawie. Trenerom bardzo zależy, aby klienci szkoły rozwijali się pod względem sprawności fizycznej poprzez ćwiczenia kondycyjne, koordynacyjne oraz ogólnorozwojowe. Treningi w Sparta Gym spełniają wszelkie wymogi metodyczne i merytoryczne, dzięki kompetentnej kadrze trenerskiej. Sparta Gym to nie tylko ćwiczenia w salach. Trenerzy organizuje pokazy sportowo - rekreacyjne oraz obozy. W cenie wejściówki (17,50 zł) oprócz tradycyjnego boksu, masz szansę wziąć udział w zajęciach muay thai, k-1 oraz thai cross! Karnet kosztuje tylko 160 zł miesięcznie i daje dostęp do wielu innych klubów i siłowni bez limitu. Sprawdź tę i inne mega oferty na myfitweb.pl.

Karate Warszawa na Pradze: miło i profesjonalnie

Profesjonalni nauczyciele karate? Mamy ich, a właściwie ma ich szkoła Karate Kyokushin ,,Sekai’’ Praga Południe (ul. Bora Komorowskiego 31). Szkoła ma też lokalizację w innych dzielnicach Warszawy - Targówek i Białołęka. Sekai cieszy się dobrą opinią ze względu na podejście trenerów karate do uczniów. Oprócz tradycyjnych lekcji, szkoła Sekai organizuje także wyjazdy na obozy szkoleniowe i europejskie zawody karate. Odwiedzając tę szkołę przeżyjesz niezapomniane chwile oraz poznasz wielu interesujących ludzi, z którymi będziesz mógł dzielić swoją pasję. To wszystko tylko w cenie 20 złotych za wejściówkę! Takiej okazji nie możesz zmarnować!


Sztuki walki w Warszawie: poczuj zdrowotny wpływ sportu 

Rickard Fitness & Fight Club mieści się w hali sportowej "Koło" - OSiR Wola. Klub ma bogatą ofertę zajęć fitness oraz sztuk walk zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W ofercie klubu znajdują się takie zajęcia jak:

 • Karate kyokushin
 • TBC
 • boks
 • kickboxing
 • zdrowy kręgosłup
 • ABT super brzuch
 • zumba
 • pilates itp.

Taki szeroki wachlarz zajęć niewątpliwie jest dużym atutem tego klubu. Każdy znajdzie coś dla siebie. W tym klubie nie tylko sprawdzisz swoje umiejętności, ale także poczujesz smak współzawodnictwa. Klub fitness Rickard to nie tylko sport, zajęcia i ćwiczenia. Właściciele miejsca prowadzą też kursy ochroniarskie. Licencja pracownika ochrony czy wykwalifikowany pracownik ochrony – takie szkolenia można tu skończyć. Tak wspaniałe zajęcia dostaniesz tylko w cenie 15 złotych za wejściówkę, a karnet myfitweb Open w cenie 155 zł za miesiąc.

Sztuki walki Warszawa: zajęcia dla najmłodszych

Coraz bardziej popularne stają się zajęcia sztuk walki dla dzieci. Wiele klubu umieszczają takie zajęcia w swojej ofercie. To połączenie przyjemnego z pożytecznym, ponieważ podczas kiedy rodzice są na zajęciach, ich pociechy również mogą uczestniczyć w sportowych zajęciach. Dla przykładu szkoła walki Rickard Fitness & Fight Club prowadzi zajęcia z karate dla dzieci w wieku 6-8 lat. Koszt pojedynczego wejścia to tylko 15 złotych. Sprawdź inne wejściówki w równie atrakcyjnych cenach i podaruj swojemu dziecku odrobinę radości!

Szukasz ,,sztuki walki warszawa bielany’’ lub ,,copacabana warszawa’’? U nas znajdziesz kluby z najlepszym wyposażeniem! Oto szkoły walki w Warszawie, które współpracują z Myfitweb.pl.

Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x