Filtruj
wyczyśćSzukaj tutaj
Ekologiczny mus kokosowy Foods by Ann Ani Lewandowskiej jest bestsellerem, sprzedaje się rewelacyjnie. I fakt, jest pyszny, delikatny, rozpływa się w ustach, ale… kosztuje 20 zł za słoiczek. Podobny można zrobić samemu. Potrzeba trochę czasu i niewiele składników.
Nauli, najbardziej szalona poza jogi właśnie opanowała Internet. Fani jogi z całego świata chwalą się na zdjęciach i filmach swoją nową umiejętnością. Nauli może Cię zaskoczyć!
Zaczynasz trenować i szukasz tanich jednorazowych wejść na siłownię? Jesteś we właściwym miejscu! Myfitweb daje Ci taką możliwość. Najtańsze wejścia są u nas już od 8 zł. Ceny nie przekraczają 25 zł za najlepsze zajęcia w najlepszych klubach w mieście.
Chipsy, paluszki, słone przekąski… a już wyjątkowo smakują Ci podczas miesiączki. Na pocieszenie możemy Ci napisać, że dzieje się tak nie tylko w Twoim przypadku. Inne kobiety też tak mają. I jest to udowodnione naukowo.
Bardzo wiele razy można spotkać się z opinią, że węglowodanów należy unikać, bo tuczą. Są one jednak naszym głównym składnikiem energetycznym, bez którego organizm, a szczególnie mózg pracuje dużo mniej efektywnie. Nie można zatem się ich pozbywać całkowicie z diety. Jedynie podczas odchudzania można ich ilość ograniczyć, ale też nie do zera.