Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Karty sportowe dla małych firm? Sprawdź, co oferuje Myfitweb.pl

26 sierpnia 2019 10:20

Masz małą firmę, zatrudniasz kilku lub kilkudziesięciu pracowników i myślisz nad tym, żeby zaoferować im kartę sportową? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wypróbuj naszą ofertę, sprawdź karnet Myfitweb Open, który da Twoim pracownikom dostęp do wielu miejsc i to atrakcyjnej cenie! A wejściówki oferujemy nawet do 70 proc. taniej!

karta multisport, karta multisport cena dla osoby prywatnej, multisport dla firmy jednoosobowej, karta multisport jak zdobyć Alyibel Colmenares z Pixabay

Karta pełna zalet

Karty sportowe cieszą się bardzo dużą popularnością pośród wszystkich pracowniczych pozapłacowych benefitów. Dlaczego? Pracownicy, zwłaszcza biurowi po całym dniu siedzącej pracy pragną ruchu, pragną zacząć uprawiać sport. Bo sport to zdrowie, napędza do działania, daje energetycznego kopa! Dzięki takiej karcie pracownicy czują się bardziej zmotywowani i chętniej wykonują swoje obowiązki, więc dlaczego by nie zafundować takiej karty swoim pracownikom? Pracodawcy kupując tego typu karty często napotykają się z niewygodnymi problemami np: w firmie musi być wymagana minimalna liczba osób zainteresowanych taką kartą, okresy wypowiedzenia, w których i tak musisz płacić jeszcze przez jakiś czas. My mamy dla Ciebie elastyczną ofertę. Wypróbuj karnet sportowy Myfitweb Open. Karta sportowa daje Ci dostęp do wielu sportowych obiektów np:

 • siłownie,
 • kluby fitness
 • szkoły walki,
 • szkoły tańca,
 • sauny,
 • joga,
 • atrakcje miejskie
 • spędzanie czasu wolnego z rodziną
 • aerobik i wiele innych

Myfitweb to program sportowy wygodny dla pracowników: bo to oni decydują na co chcą przeznaczyć pieniądze od pracodawcy i kiedy. Obowiązuje prosta zasada: pracodawca zasila konta swoich pracowników dowolną kwotą, a pracownik sam wybiera co chce kupić: czy wejściówki czy karnet, a może chce w inny sposób spędzić czas wolny? Co ważne, na Myfitweb znajdziesz nie tylko ofertę sportową, ale też wejściówki na miejskie atrakcje, gdzie pracownicy spędzą czas z rodziną. Wizyta w papugarni, trampoliny, gokarty, kapsuła floatingowa, a nawet masaże i fizjoterapeuci. 

Karta sportowa dla małych firm - Myfitweb 

Czy wiesz, że... nie musisz mieć minimalnej liczby pracowników, aby kupić ten karnet! Każdy może kupić karnet - nawet osoby prywatne. Kolejną zaletą jest elastyczność - przystępujesz i rezygnujesz z karty kiedy chcesz, bez okresu wypowiedzenia! Karnet Myfitweb Open to karta sportowa na nowych, lepszych warunkach! Dodatkowo masz możliwość wyboru: u nas można kupić Multikarnet Open - wejścia do wielu klubów w cenie jednego karnetu lub jeżeli ktoś jest mniej aktywny i wie, że nie będzie uprawiał sportu, aż tak często - wejściówki np: w cenie 15 złotych. Multikarnety Open kosztują tyle co w klubach, ale wstęp z nimi masz do wielu miejsc jednocześnie np: kupujesz karnet miesięczny za 150 zł i chodzisz do 30 siłowni i klubów fitness w Warszawie.

Szukasz w wyszukiwarce google "karta multisport sprzedam" lub "karta multisport cena 2018"? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź nasz karnet Open lub korzystaj z jednorazowych wejściówek w bardzo dobrych cenach. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, napisz do nas na adres: myfitweb@myfitweb.com. Na pewno znajdziemy elastyczne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy, nawet jeśli zatrudniasz 3 osoby. 

Karta sportowa Myfitweb dla małych firm to brak abonametnów, a firma płaci tylko za rzeczywiste rozwiąnie.

Kupuj tanie wejściówki i multikarnety

Wybieraj kluby fitness, siłownie i baseny z naszej ogólnopolskiej bazy

 • siłownie
 • zajęcia fitness
 • baseny
 • inne obiekty sportowe

Kup karnet lub wejściówkę

 • Kluby
 • Zajęcia
 • Baseny
 • Inne

Myfitweb poleca


Najlepsze produkty na przeziębienie! Masz je w kuchni [HITY na ODPORNOŚĆ]

artykuł


Jaka dieta jest najlepsza? Eksperci wybrali trzy diety 2019 roku

artykuł


Seks jest jedynym treningiem, który angażuje każdy mięsień ciała

artykuł


Jakich owoców unikać przy odchudzaniu?

artykuł


10 popularnych błędów dietetycznych. Nie popełniaj ich, Twoja sylwetka Ci podziękuje

artykuł


6 trendów fitness na 2018 rok. POKOCHASZ JE WSZYSTKIE!

artykuł

Dołącz do nas

Zobacz także

Trening

Siłownia bez umowy [Warszawa]: ćwicz bez zobowiązań z Myfitweb

Trening

Prezenty świąteczne dla klientów. Co kupić na prezenty świąteczne dla klientów biznesowych?

Trening

Black Friday: promocje, kody, kiedy jest Black Friday 2019 w Polsce

Ser na diecie. Te rodzaje sera możesz jeść i chudnąć!

artykuł


Ta kobieta ma nogi jak ze stali! Kortney Olson rozbija arbuzy udami [ZDJĘCIA, WIDEO]

artykuł


Taka jest różnica pomiędzy mięśniem i tłuszczem w Twoim ciele!

artykuł


Fitsutra, czyli połączenie fitnessu i kamasutry. TEGO JESZCZE NIE BYŁO

artykuł


10 typów ludzi, których na pewno spotkałeś na siłowni

artykuł


Jak zrzucić brzuch? Musisz podnosić ciężary

artykuł